1. Hundelufter
  2. Neder Holluf

Hundeluftning, Neder Holluf

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Tim GrauT

1. Tim Grau

5.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hundesitter og kattesitter

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
Tim GrauT

1. Tim Grau

Hundesitter og kattesitter5.8 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
MaikenM

2. Maiken

3.1 km
fra
125 kr.
/gåtur
8 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Dit kæledyr får den ypperste pasning af mig😍

Bor sammen med 1 kat
MaikenM

2. Maiken

Dit kæledyr får den ypperste pasning af mig😍3.1 km
(8 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 kat
"Super sød og ansvarlig hundelufter, der er sød til at sende billeder med up-date… "
FlemmingF
Anmeldelse af Flemming
fra
125 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
FrejaF

3. Freja

4.6 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel

Svarer normalt inden for en dag
FrejaF

3. Freja

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel 4.6 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Havde en rigtig positiv oplevelse med Freja. God kommunikation og hun connectede let med mine hunde. Jeg kan varmt anbefale Freja "
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
150 kr.
/gåtur
VanessaV

4. Vanessa

4.7 km
fra
150 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Your pet will get long walks and lots of love 💕🐾

Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv i går
VanessaV

4. Vanessa

Your pet will get long walks and lots of love 💕🐾4.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv i går
"Vanessa passede godt på vores hund, som fik en dejlig gåtur. Hun var glad og tilfreds da vi kom hjem senere på dagen. Rigtig fin kommunikation hele vejen i gennem."
TanjaT
Anmeldelse af Tanja
fra
150 kr.
/gåtur
FrejaF

5. Freja

4.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

dyr gør mig lykkelig

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
FrejaF

5. Freja

dyr gør mig lykkelig 4.2 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
KailinK

6. Kailin

2 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Tryg og kærlig dyrepasser med mange års erfaring.

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
KailinK

6. Kailin

Tryg og kærlig dyrepasser med mange års erfaring.2 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
DianaD

7. Diana

0.3 km - Odense
fra
179 kr.
/gåtur

Experienced carer of dogs and cats!

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
DianaD

7. Diana

Experienced carer of dogs and cats!0.3 km - Odense
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
fra
179 kr.
/gåtur
ClaraC

8. Clara

4.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

DyreElsker med stort, der passer hunde med kærlighed🥰

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
ClaraC

8. Clara

DyreElsker med stort, der passer hunde med kærlighed🥰4.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
AnnaA

9. Anna

2.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld Hundepasning med Hjerte og Erfaring

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AnnaA

9. Anna

Omsorgsfuld Hundepasning med Hjerte og Erfaring2.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
100 kr.
/gåtur
SabrinaS

10. Sabrina

5.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld og pålidelig dyrepasser 🐾

Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
SabrinaS

10. Sabrina

Omsorgsfuld og pålidelig dyrepasser 🐾5.2 km
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 14 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
CarolineC

11. Caroline

5.7 km
fra
170 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Nærværende og omsorgsfuld pasning af dit kæledyr

Senest aktiv 4 dage siden
CarolineC

11. Caroline

Nærværende og omsorgsfuld pasning af dit kæledyr5.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 4 dage siden
fra
170 kr.
/gåtur
SofieS

12. Sofie

3.9 km
fra
125 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Dit kæledyrs nye bedste ven

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
SofieS

12. Sofie

Dit kæledyrs nye bedste ven3.9 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
125 kr.
/gåtur
EmmaE

13. Emma

3.2 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

En kærlig dyrepasser

Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

13. Emma

En kærlig dyrepasser3.2 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
Lærke EmilieL

14. Lærke Emilie

5.9 km
fra
100 kr.
/gåtur

Glad og energisk hundepasser!

Senest aktiv 9 dage siden
Lærke EmilieL

14. Lærke Emilie

Glad og energisk hundepasser!5.9 km
Senest aktiv 9 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
ClaraC

15. Clara

5.3 km
fra
100 kr.
/gåtur

Glad og omsorgsfuld dyreelsker

Senest aktiv 10 dage siden
ClaraC

15. Clara

Glad og omsorgsfuld dyreelsker5.3 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
VictoriaV

16. Victoria

5.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

kærlig💕 rolig og nærværende dyresittePaw

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
VictoriaV

16. Victoria

kærlig💕 rolig og nærværende dyresittePaw5.1 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
ElpidaE

17. Elpida

4.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Let your dog dream of you,I’ll keep the dreams going! 🐾

Bor sammen med 1 kat
ElpidaE

17. Elpida

Let your dog dream of you,I’ll keep the dreams going! 🐾4.7 km
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
LivL

18. Liv

5.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Dyreelskende, ung studerende søger fritidsjob

Svarer normalt inden for en dag
LivL

18. Liv

Dyreelskende, ung studerende søger fritidsjob 5.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
LouiseL

19. Louise

4.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
4 anmeldelser

Glad og aktiv hundepasser

Svarer normalt inden for et par timer
LouiseL

19. Louise

Glad og aktiv hundepasser4.8 km
(4 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
SimoneS

20. Simone

5 km
fra
125 kr.
/gåtur

Pligtopfyldene & omsorgsfuld overfor katte og hunde

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
SimoneS

20. Simone

Pligtopfyldene & omsorgsfuld overfor katte og hunde 5 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
125 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Neder Holluf. En pålidelig hundelufter i Neder Holluf holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Neder Holluf på Pawshake. Over 76 dyreejere i Neder Holluf har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.