1. Hundelufter
  2. Neder Holluf

Hundeluftning, Neder Holluf

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MaikenM

1. Maiken

5.7 km
fra
125 kr.
/gåtur
8 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Dit kæledyr får den ypperste pasning af mig😍

Bor sammen med 1 kat
MaikenM

1. Maiken

Dit kæledyr får den ypperste pasning af mig😍5.7 km
(8 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 kat
"Super sød og ansvarlig hundelufter, der er sød til at sende billeder med up-date… "
FlemmingF
Anmeldelse af Flemming
fra
125 kr.
/gåtur
FrejaF

2. Freja

5.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel

Svarer normalt inden for en dag
FrejaF

2. Freja

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel 5.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Havde en rigtig positiv oplevelse med Freja. God kommunikation og hun connectede let med mine hunde. Jeg kan varmt anbefale Freja "
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
150 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
VanessaV

3. Vanessa

5.4 km
fra
150 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Your pet will get long walks and lots of love 💕🐾

Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv i går
VanessaV

3. Vanessa

Your pet will get long walks and lots of love 💕🐾5.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv i går
"Vanessa passede godt på vores hund, som fik en dejlig gåtur. Hun var glad og tilfreds da vi kom hjem senere på dagen. Rigtig fin kommunikation hele vejen i gennem."
TanjaT
Anmeldelse af Tanja
fra
150 kr.
/gåtur
FrejaF

4. Freja

4 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

dyr gør mig lykkelig

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
FrejaF

4. Freja

dyr gør mig lykkelig 4 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
KailinK

5. Kailin

2.9 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Tryg og kærlig dyrepasser med mange års erfaring.

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
KailinK

5. Kailin

Tryg og kærlig dyrepasser med mange års erfaring.2.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
DianaD

6. Diana

3.2 km - Odense
fra
179 kr.
/gåtur

Experienced carer of dogs and cats!

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
DianaD

6. Diana

Experienced carer of dogs and cats!3.2 km - Odense
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
fra
179 kr.
/gåtur
ClaraC

7. Clara

5 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

DyreElsker med stort, der passer hunde med kærlighed🥰

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
ClaraC

7. Clara

DyreElsker med stort, der passer hunde med kærlighed🥰5 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
AnnaA

8. Anna

0.6 km
fra
100 kr.
/gåtur
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld Hundepasning med Hjerte og Erfaring

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AnnaA

8. Anna

Omsorgsfuld Hundepasning med Hjerte og Erfaring0.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
100 kr.
/gåtur
CarolineC

9. Caroline

5.8 km
fra
170 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Nærværende og omsorgsfuld pasning af dit kæledyr

Senest aktiv 4 dage siden
CarolineC

9. Caroline

Nærværende og omsorgsfuld pasning af dit kæledyr5.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 4 dage siden
fra
170 kr.
/gåtur
FransaF

10. Fransa

5.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Pasning med erfaring

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
FransaF

10. Fransa

Pasning med erfaring5.8 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
SofieS

11. Sofie

5.4 km
fra
125 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Dit kæledyrs nye bedste ven

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
SofieS

11. Sofie

Dit kæledyrs nye bedste ven5.4 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
125 kr.
/gåtur
EmmaE

12. Emma

3.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

En kærlig dyrepasser

Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

12. Emma

En kærlig dyrepasser3.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
AliceA

13. Alice

6 km
fra
120 kr.
/gåtur
16 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

The Love & Care Your Pet Deserves

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix Gaius
AliceA

13. Alice

The Love & Care Your Pet Deserves6 km
(16 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix Gaius
"Alice er super professionel og meget god til hundene"
HallaH
Anmeldelse af Halla
fra
120 kr.
/gåtur
ElpidaE

14. Elpida

5.6 km
fra
100 kr.
/gåtur

Let your dog dream of you,I’ll keep the dreams going! 🐾

Bor sammen med 1 kat
ElpidaE

14. Elpida

Let your dog dream of you,I’ll keep the dreams going! 🐾5.6 km
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
LouiseL

15. Louise

5.1 km
fra
100 kr.
/gåtur
4 anmeldelser

Glad og aktiv hundepasser

Svarer normalt inden for et par timer
LouiseL

15. Louise

Glad og aktiv hundepasser5.1 km
(4 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
SelamiS

16. Selami

3.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Omsorgsfuld lufteture med din hund

Svarer normalt inden for en dag
SelamiS

16. Selami

Omsorgsfuld lufteture med din hund3.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Neder Holluf. En pålidelig hundelufter i Neder Holluf holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Neder Holluf på Pawshake. Over 76 dyreejere i Neder Holluf har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.97/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.