1. Kæledyrspasning
  2. Neder Holluf

Kæledyrspasning, Neder Holluf

En pålidelig dyrepasser besøger dit kæledyr hjemme hos dig

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
KailinK

1. Kailin

2.9 km
fra
130 kr.
/dag
1 anmeldelse

Tryg og kærlig dyrepasser med mange års erfaring.

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
KailinK

1. Kailin

Tryg og kærlig dyrepasser med mange års erfaring.2.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
"Kailin passede vores kat Blueby i 10 dage, og vi kunne ikke have ønsket os en bedre kattepasser. Hun kom to gange om dagen og sendte søde billeder og beskeder, så vi altid vidste, at han havde det godt. Hun er pålidelig, omsorgsfuld og tydeligvis glad for dyr, og Blueby var helt tryg ved hende. Som en ekstra sød gestus efterlod hun endda godbidder til både Blueby og os. Vi anbefaler Kailin på det varmeste og bruger hende helt sikkert igen!"
AndersA
Anmeldelse af Anders
fra
130 kr.
/dag
DianaD

2. Diana

3.2 km - Odense
fra
179 kr.
/dag

Experienced carer of dogs and cats!

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
DianaD

2. Diana

Experienced carer of dogs and cats!3.2 km - Odense
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
fra
179 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
AnikaA

3. Anika

4.6 km
fra
200 kr.
/dag
15 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

24/7 Care for your beautiful pets! ☺️🥰

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
AnikaA

3. Anika

24/7 Care for your beautiful pets! ☺️🥰4.6 km
(15 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"God omsorgsfuld og troværdig samt ansvarsfuld, ikke sidste gang jeg booker til mine katte. Mine to katte var helt vilde med hende da hun er enormt rolig og god til at læse dyr og reagerer ud fra hvert dyrs behov. "
LauraL
Anmeldelse af Laura
fra
200 kr.
/dag
FannyF

4. Fanny

4.4 km
fra
130 kr.
/dag
2 anmeldelser

Animal lover who will take care of your cat

Senest aktiv i går
Bor sammen med 3 katte
FannyF

4. Fanny

Animal lover who will take care of your cat4.4 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Bor sammen med 3 katte
"Fanny is such a caring person and made me feel like Sriracha was well looked after . Went above and beyond my expectations! Thank you for your kindness and support Fanny! ☺️"
DonaldoD
Anmeldelse af Donaldo
fra
130 kr.
/dag
EmmaE

5. Emma

3.8 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

En kærlig dyrepasser

Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

5. Emma

En kærlig dyrepasser3.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Hun er utrolig punktlig og altid til tiden. Hun svarer hurtigt, er meget imødekommende og nem at kommunikere med. Meget samarbejdsvillig og en god, opmærksom lytter,vi er virkelig glade for hende som hundepasser."
ReyR
Anmeldelse af Rey
fra
150 kr.
/dag
AnnaA

6. Anna

0.6 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld Hundepasning med Hjerte og Erfaring

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AnnaA

6. Anna

Omsorgsfuld Hundepasning med Hjerte og Erfaring0.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
150 kr.
/dag
SelamiS

7. Selami

3.7 km
fra
150 kr.
/dag

Omsorgsfuld lufteture med din hund

Svarer normalt inden for en dag
SelamiS

7. Selami

Omsorgsfuld lufteture med din hund3.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/dag

Hvorfor vælge dyresitting?

Book en 5-stjernet sitter i Neder Holluf, der besøger dig et par gange om dagen for at fodre dine kæledyr og lege med dem

Dyreejere booker sitting i Neder Holluf på Pawshake. Over 95 dyreejere i Neder Holluf har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.82/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.