1. Huspasning
  2. Odense

Pasning af hus, Odense

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
KailinK

1. Kailin

3.4 km
fra
200 kr.
/nat

Kærlig og erfaren dyrepasser i Odense

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
KailinK

1. Kailin

Kærlig og erfaren dyrepasser i Odense 3.4 km
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
200 kr.
/nat
EmiliaE

2. Emilia

1.7 km - Odense
fra
250 kr.
/nat

Reliable pet sitter in Odense C 🐾

Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
EmiliaE

2. Emilia

Reliable pet sitter in Odense C 🐾1.7 km - Odense
Senest kontaktet i går
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/nat
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
ElpidaE

3. Elpida

1.5 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ElpidaE

3. Elpida

Ny dyrepasser
1.5 km
Senest aktiv 14 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
EmmaE

4. Emma

2.2 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

En kærlig dyrepasser

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv i går
EmmaE

4. Emma

En kærlig dyrepasser2.2 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv i går
"Emma har passet Mocha og Bella rigtig godt, og vi kunne se på kameraet, at de havde det sjovt, mens hun var på arbejde. Jeg kan varmt anbefale hende til alle, der har kæledyr, der kan være alene i op til otte timer om dagen."
ReyR
Anmeldelse af Rey
fra
300 kr.
/nat
FransaF

5. Fransa

0.6 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Pasning med erfaring

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i dag
FransaF

5. Fransa

Pasning med erfaring0.6 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
250 kr.
/nat
Tim GrauT

6. Tim Grau

1.2 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hundesitter og kattesitter

Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
Tim GrauT

6. Tim Grau

Hundesitter og kattesitter1.2 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 2 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
"Tim Grau er stille og rolig og som havde et godt tag på min hund, jeg kan virkelig anbefale Tim "
LillianL
Anmeldelse af Lillian
fra
250 kr.
/nat
StefanieS

7. Stefanie

2 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Kommunikation og kærlighed

Svarer normalt inden for et par timer
StefanieS

7. Stefanie

Kommunikation og kærlighed2 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
"Vi var meget glade for Stefanie' pasning af vores hundehvalp :) Hun tog sig godt og kærligt af Frida og kunne hjælpe til med at passe hende. Vi kan varmt anbefale Stefanie til andre :)"
Anders MøllerA
Anmeldelse af Anders Møller
fra
400 kr.
/nat
VanessaV

8. Vanessa

1.2 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Your pet will get long walks and lots of love 💕🐾

Senest booket 3 dage siden
Senest aktiv i går
VanessaV

8. Vanessa

Your pet will get long walks and lots of love 💕🐾1.2 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 3 dage siden
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/nat
SofieS

9. Sofie

2.5 km
fra
275 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Dit kæledyrs nye bedste ven

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i dag
SofieS

9. Sofie

Dit kæledyrs nye bedste ven2.5 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
275 kr.
/nat
LineL

10. Line

3.7 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Meget glad dyreelsker håber på at kunne passe flere dyr!

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
LineL

10. Line

Meget glad dyreelsker håber på at kunne passe flere dyr!3.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
Michael & JustynaM

11. Michael & Justyna

1 km - Odense
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Jeg vil passe kæledyr, for at skabe oplevelser for dem!

Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Michael & JustynaM

11. Michael & Justyna

Jeg vil passe kæledyr, for at skabe oplevelser for dem!1 km - Odense
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
500 kr.
/nat
VictoriaV

12. Victoria

3.8 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

kærlig💕 rolig og nærværende dyresittePaw

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
VictoriaV

12. Victoria

kærlig💕 rolig og nærværende dyresittePaw3.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
fra
250 kr.
/nat
LouiseL

13. Louise

0.7 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser

Glad og aktiv hundepasser

Svarer normalt inden for et par timer
LouiseL

13. Louise

Glad og aktiv hundepasser0.7 km
(4 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat
FannyF

14. Fanny

1.7 km
fra
380 kr.
/nat
2 anmeldelser

Animal lover who will take care of your cat

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
FannyF

14. Fanny

Animal lover who will take care of your cat1.7 km
(2 anmeldelser)
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
380 kr.
/nat
FrejaF

15. Freja

1.5 km
fra
600 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel

Svarer normalt inden for en dag
FrejaF

15. Freja

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel 1.5 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
600 kr.
/nat

Hvorfor vælge huspasning?

Pålidelige dyresittere i Odense tilbyder kærlig pasning af kæledyr i hjemmet, kattefodring og huspasning.

Dyreejere booker huspasning i Odense på Pawshake. Over 26 dyreejere i Odense har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.7/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.