1. Huspasning
  2. Munkebo

Pasning af hus, Munkebo

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
KailinK

1. Kailin

13.4 km
fra
200 kr.
/nat
1 anmeldelse

Tryg og kærlig dyrepasser med mange års erfaring.

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
KailinK

1. Kailin

Tryg og kærlig dyrepasser med mange års erfaring.13.4 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/nat
EmiliaE

2. Emilia

13.1 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Reliable pet sitter in Odense C 🐾

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv i går
EmiliaE

2. Emilia

Reliable pet sitter in Odense C 🐾13.1 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv i går
"Emilie passede vores hund i fire dage. Meget god kommunikation. Kan kun anbefale. "
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
250 kr.
/nat
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
EmmaE

3. Emma

12.8 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

En kærlig dyrepasser

Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmmaE

3. Emma

En kærlig dyrepasser12.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 8 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Emma har passet Mocha og Bella rigtig godt, og vi kunne se på kameraet, at de havde det sjovt, mens hun var på arbejde. Jeg kan varmt anbefale hende til alle, der har kæledyr, der kan være alene i op til otte timer om dagen."
ReyR
Anmeldelse af Rey
fra
300 kr.
/nat
Tim GrauT

4. Tim Grau

12.3 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hundesitter og kattesitter

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
Tim GrauT

4. Tim Grau

Hundesitter og kattesitter12.3 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
"Tim Grau er stille og rolig og som havde et godt tag på min hund, jeg kan virkelig anbefale Tim "
LillianL
Anmeldelse af Lillian
fra
250 kr.
/nat
StefanieS

5. Stefanie

13.5 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Kommunikation og kærlighed

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Toy puddel Bella
StefanieS

5. Stefanie

Kommunikation og kærlighed13.5 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Toy puddel Bella
"Vi var meget glade for Stefanie' pasning af vores hundehvalp :) Hun tog sig godt og kærligt af Frida og kunne hjælpe til med at passe hende. Vi kan varmt anbefale Stefanie til andre :)"
Anders MøllerA
Anmeldelse af Anders Møller
fra
400 kr.
/nat
VanessaV

6. Vanessa

12.6 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Your pet will get long walks and lots of love 💕🐾

Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv i går
VanessaV

6. Vanessa

Your pet will get long walks and lots of love 💕🐾12.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest aktiv i går
"I really can't thank Vanessa enough for taking care of Bruno. She was so conscientious, really good at communicating and even when things didn't go well (he didn't make it easy for her) she persevered and turned the situation around. I can heartily recommend Vanessa. She is a real gem."
EmmaE
Anmeldelse af Emma
fra
250 kr.
/nat
DianaD

7. Diana

14.9 km - Odense
fra
379 kr.
/nat

Experienced carer of dogs and cats!

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
DianaD

7. Diana

Experienced carer of dogs and cats!14.9 km - Odense
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
fra
379 kr.
/nat
FannyF

8. Fanny

12.7 km
fra
380 kr.
/nat
2 anmeldelser

Animal lover who will take care of your cat

Senest aktiv i går
Bor sammen med 3 katte
FannyF

8. Fanny

Animal lover who will take care of your cat12.7 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Bor sammen med 3 katte
fra
380 kr.
/nat
LineL

9. Line

14.3 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Meget glad dyreelsker håber på at kunne passe flere dyr!

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
LineL

9. Line

Meget glad dyreelsker håber på at kunne passe flere dyr!14.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
FransaF

10. Fransa

11.1 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Pasning med erfaring

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
FransaF

10. Fransa

Pasning med erfaring11.1 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
250 kr.
/nat
SofieS

11. Sofie

13.9 km
fra
275 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Dit kæledyrs nye bedste ven

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
SofieS

11. Sofie

Dit kæledyrs nye bedste ven13.9 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
275 kr.
/nat
Michael & JustynaM

12. Michael & Justyna

11.5 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Jeg vil passe kæledyr, for at skabe oplevelser for dem!

Svarer normalt inden for et par timer
Michael & JustynaM

12. Michael & Justyna

Jeg vil passe kæledyr, for at skabe oplevelser for dem!11.5 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
500 kr.
/nat
VictoriaV

13. Victoria

15.3 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

kærlig💕 rolig og nærværende dyresittePaw

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
VictoriaV

13. Victoria

kærlig💕 rolig og nærværende dyresittePaw15.3 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
ElpidaE

14. Elpida

12.9 km
fra
250 kr.
/nat

Let your dog dream of you,I’ll keep the dreams going! 🐾

Bor sammen med 1 kat
ElpidaE

14. Elpida

Let your dog dream of you,I’ll keep the dreams going! 🐾12.9 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
LouiseL

15. Louise

12.1 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser

Glad og aktiv hundepasser

Svarer normalt inden for et par timer
LouiseL

15. Louise

Glad og aktiv hundepasser12.1 km
(4 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat
FrejaF

16. Freja

13 km
fra
600 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel

Svarer normalt inden for en dag
FrejaF

16. Freja

Dyreelsker, som savner at passe dyr. Er fleksibel 13 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
600 kr.
/nat

Hvorfor vælge huspasning?

Pålidelige dyresittere i Munkebo tilbyder kærlig pasning af kæledyr i hjemmet, kattefodring og huspasning.

Dyreejere booker huspasning i Munkebo på Pawshake. Over 29 dyreejere i Munkebo har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.75/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.