









AAnne
Previous dog trainer who loves dogs
København
Om Anne
I speak English, French, Spanish, Norwegian and German also.
Jeg elsker hunde og kan gå lange ture med dem, leje og tage dem til dyrelægen.
Jeg kan også passe dem hjemme hos dig hvis du skal på ferie. Jeg kan passe deres pels, give dem medicin og træne dem.
Jeg bor til dagligt med en hunde og elsker hunde. Jeg bliver glad når jeg er sammen med hunde, derfor vil jeg gerne arbejde med dem. Jeg arbejder deltid,så har god tid.
Jeg svare altid indenfor 8 timer, er super fleksible og ansvarlig. Jeg på tæt på Øresund metro, så cykler gerne op til ca 5 km, ellers tager jeg gerne tog. Jeg er meget åben for at lære præcis den måde du gerne vil have din hund passet på.
Jeg har tidligere arbejdet med redningshunde og været frivillig på et dyreinternat.
Jeg ser frem til at høre fra dig :-)
Anne tilbyder ...
Hjemme hos Anne
Hjemme hos dig.
Hundeluftning
Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tidfra 190 kr. /gåtur, 89 kr. /yderligere kæledyrEt hjemmebesøg om dagen
Book en dyrepasser, der kommer forbi for at fodre og lege med dit kæledyr hjemme hos dig.fra 200 kr. /dagTo hjemmebesøg om dagen
Dit kæledyr får to daglige besøg i hjemmetfra 380 kr. /dagPasning af hus
Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.fra 300 kr. /natTilgængelighed
| ma | ti | on | to | fr | lø | sø |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | ti | on | to | fr | lø | sø |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | ti | on | to | fr | lø | sø |
|---|---|---|---|---|---|---|

