1. Kattepasning
  2. Tranbjerg

Kattepasning, Tranbjerg

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MadelinM

1. Madelin

5.2 km
fra
150 kr.
/dag
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Kærlig og ansvarsfuld dyrepasser

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
MadelinM

1. Madelin

Kærlig og ansvarsfuld dyrepasser 5.2 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
"We booked Madelin to feed and check on our cat every second day during a 4 week travel period. She did so very reliably and regularly sent pictures and updates. Even when the (outdoor) cat wasn’t home, we got updates to assure us that the cat had eaten well etc. Communication was also very easy. Madelin replies very fast and happily came by for a meet&greet and later to get keys. I’d definitely book her again and can fully recommend her 🩷"
CarolinC
Anmeldelse af Carolin
fra
150 kr.
/dag
EnikőE

2. Enikő

1 km
fra
150 kr.
/dag
49 anmeldelser
20
tilbagevendende gæster

I am here to love your pet ❤️

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
EnikőE

2. Enikő

I am here to love your pet ❤️1 km
(49 anmeldelser)
20 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
"Enikö was an amazing sitter. We got home to two very happy cats who have had a good time while we was away. Enikö sent updates with pictures after every visit so we could see how nice time she had with them. We could also feel on our cats how much they liked her, when she dropped of the key again. Would use her as a sitter any time 😃"
Marie LouiseM
Anmeldelse af Marie Louise
fra
150 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
JohanneJ

3. Johanne

2.6 km
fra
150 kr.
/dag
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren hundepasser

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
JohanneJ

3. Johanne

Erfaren hundepasser 2.6 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
"We fully recommend Johanne as a pet sitter! 🐾 She took care of our cat Frigga for two weeks, and we couldn’t have asked for a better person. ❤️ Frigga was calm, well cared for, and happy – and we felt completely at peace knowing she was in such loving and responsible hands. 🫶🏻 This is not just pet sitting – it’s true care and genuine love for animals. 🐈‍⬛ Thank you again, and we’re more than happy to recommend you to others! 🐾💛"
MartynaM
Anmeldelse af Martyna
fra
150 kr.
/dag
AmiraA

4. Amira

2.8 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser

Dyreglad kvinde

Senest aktiv 13 dage siden
Bor sammen med 1 kat
AmiraA

4. Amira

Dyreglad kvinde 2.8 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 13 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"Amira took excellent care of our cats and was very communicative. Thank you, Amira ☺️"
JessicaJ
Anmeldelse af Jessica
fra
150 kr.
/dag
MathildeM

5. Mathilde

5.8 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld dyrepasser 🐾🐈‍⬛🦮

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
MathildeM

5. Mathilde

Omsorgsfuld dyrepasser 🐾🐈‍⬛🦮5.8 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"Everything went fine with Mathilde. Thanks again"
HeleneH
Anmeldelse af Helene
fra
150 kr.
/dag
MajseM

6. Majse

6.6 km
fra
190 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸

Svarer normalt inden for en dag
MajseM

6. Majse

🌸Erfaren og kærlig dyrepasser🌸6.6 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
190 kr.
/dag
KirstineK

7. Kirstine

3.4 km
fra
180 kr.
/dag
13 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dedikeret og kærlig pasning 🐈🐇🐕🐁🦎🐎🐦

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
KirstineK

7. Kirstine

Dedikeret og kærlig pasning 🐈🐇🐕🐁🦎🐎🐦3.4 km
(13 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
"Kirstine er en fantastisk pige, hvis hjerte banker for dyrene. Efter vores første møde, vidste jeg bare, at hun ville tage sig godt af min kat. Kirstine sender dagligt billeder, videoer og hvordan besøget denne dag er gået. Jeg kan varmt anbefale at bruge Kirstine som dyrepasserfor dit kæledyr. Der vil blivet kælet for dyret 😊"
LenaL
Anmeldelse af Lena
fra
180 kr.
/dag
AndresA

8. Andres

4.5 km
fra
150 kr.
/dag
7 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pet lover ready to take care of your pet.

Svarer normalt inden for et par timer
AndresA

8. Andres

Pet lover ready to take care of your pet.4.5 km
(7 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/dag
AltinA

9. Altin

3.9 km
fra
120 kr.
/dag
1 anmeldelse

Imødekommende, sød og kærlig dyrepasser

AltinA

9. Altin

Imødekommende, sød og kærlig dyrepasser3.9 km
(1 anmeldelse)
fra
120 kr.
/dag
MalgorzataM

10. Malgorzata

4.5 km
fra
150 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Glad hundelufter og uddannet hundetræner

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Belgiske hyrdehund (crossbreed dog) Luna
MalgorzataM

10. Malgorzata

Glad hundelufter og uddannet hundetræner 4.5 km
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Belgiske hyrdehund (crossbreed dog) Luna
fra
150 kr.
/dag
EmilE

11. Emil

4.8 km
fra
250 kr.
/dag

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmilE

11. Emil

Dyrepasser med fokus på omsorg og nærvær4.8 km
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
MariaM

12. Maria

6.5 km
fra
150 kr.
/dag

Jeg ELSKER dyr!

Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

12. Maria

Jeg ELSKER dyr!6.5 km
Senest aktiv 3 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AndressaA

13. Andressa

5.3 km
fra
190 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Trusted petsitter for: walks, visits & overnight

Bor sammen med 4 katte
AndressaA

13. Andressa

Trusted petsitter for: walks, visits & overnight5.3 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 4 katte
fra
190 kr.
/dag
MajM

14. Maj

4.9 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

I’m 30, responsible and a down to earth animal lover :)

MajM

14. Maj

Ny dyrepasser
I’m 30, responsible and a down to earth animal lover :) 4.9 km
fra
150 kr.
/dag
KamillaK

15. Kamilla

3.1 km
fra
150 kr.
/dag

erfaren dyreelsker

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
KamillaK

15. Kamilla

erfaren dyreelsker 3.1 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
Maja MunkM

16. Maja Munk

6.8 km
fra
180 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyreelsker savner dyr at passe

Maja MunkM

16. Maja Munk

Dyreelsker savner dyr at passe6.8 km
(1 anmeldelse)
fra
180 kr.
/dag
SofieS

17. Sofie

3.6 km
fra
150 kr.
/dag

Jeg passer godt på dine bedste venner ♡

Bor sammen med 2 katte
SofieS

17. Sofie

Jeg passer godt på dine bedste venner ♡3.6 km
Bor sammen med 2 katte
fra
150 kr.
/dag
MiłoszM

18. Miłosz

3.4 km
fra
200 kr.
/dag

Professional belly scratcher

MiłoszM

18. Miłosz

Professional belly scratcher3.4 km
fra
200 kr.
/dag

Hvorfor vælge kattepasning?

Book en 5-stjernet dyresitter i Tranbjerg, der kommer hjem til dig et par gange om dagen for at fodre og lege med din kat.

Dyreejere booker kattesitting i Tranbjerg på Pawshake. Over 418 dyreejere i Tranbjerg har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.