1. Kattepasning
  2. Charlottenlund

Kattepasning, Charlottenlund

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LucianaL

1. Luciana

6.6 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Experienced Dog Sitter

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
LucianaL

1. Luciana

Ny dyrepasser
Loving and Experienced Dog Sitter6.6 km
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
200 kr.
/dag
EkaterinaE

2. Ekaterina

6.5 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
EkaterinaE

2. Ekaterina

Ny dyrepasser
Calm, caring sitter, home all day in Nørrebro6.5 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
AndreaA

3. Andrea

4.2 km
fra
165 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Veterinarian ready to care for your beloved furry ones 🐱🐶

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i dag
AndreaA

3. Andrea

Ny dyrepasser
Veterinarian ready to care for your beloved furry ones 🐱🐶4.2 km
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
165 kr.
/dag
HeatherH

4. Heather

6.4 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Cat lover looking for local furry friends.

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
HeatherH

4. Heather

Ny dyrepasser
Cat lover looking for local furry friends. 6.4 km
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/dag
IsabelI

5. Isabel

5.9 km
fra
160 kr.
/dag
46 anmeldelser
18
tilbagevendende gæster

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
IsabelI

5. Isabel

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker5.9 km
(46 anmeldelser)
18 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"Isabel passede mine to katte i en uge, og kom på hjemmebesøg en gang om dagen, hvor hun sørgede for at de fik mad og nus. Hun sendte billeder og videoklip - så dejligt, når man er langt væk og savner sine katte. Isabel er så god med dyr og vi har været helt trygge ved at overlade dem til hende ❤️ "
MariaM
Anmeldelse af Maria
fra
160 kr.
/dag
MartaM

6. Marta

6.3 km
fra
150 kr.
/dag
9 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Happy pets from tails to whiskers

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
MartaM

6. Marta

Happy pets from tails to whiskers6.3 km
(9 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
"Rigtig sød og meget professionel- min kat Victor var meget glad 😊 Kan varmt anbefale Marta!"
ChristinaC
Anmeldelse af Christina
fra
150 kr.
/dag
KarolineK

7. Karoline

6.6 km
fra
165 kr.
/dag
17 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Tryg Dyrepasning I Indre By

Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 kat
KarolineK

7. Karoline

Tryg Dyrepasning I Indre By6.6 km
(17 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 kat
"Karoline was an excellent sitter for our one cat. She visited twice a day, and sent pictures and written updates each time. She went out of her way to offer to vacuum some litter that our cat had kicked out of the box. When we returned home everything was in perfect order. We would absolutely use Karoline again. "
MikeM
Anmeldelse af Mike
fra
165 kr.
/dag
Marcela EmilieM

8. Marcela Emilie

5.7 km
fra
200 kr.
/dag
23 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Your paws are in good hands! Trusted cat & dog sitting

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
Marcela EmilieM

8. Marcela Emilie

Your paws are in good hands! Trusted cat & dog sitting5.7 km
(23 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Marcela took exceptional care of our two fluffy ladies and truly went above and beyond. One of our cats is especially shy and skittish, but Marcela managed to win her over from day one! It was clear they both felt relaxed and happy in her care, which made our vacation also a vacation for them. Marcela is a true cat whisperer! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"
Albert & RinskeA
Anmeldelse af Albert & Rinske
fra
200 kr.
/dag
LeenaL

9. Leena

5.1 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Professional Cuddler for Your Cats & Dogs 🐱🐶

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
LeenaL

9. Leena

Professional Cuddler for Your Cats & Dogs 🐱🐶5.1 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"Vores kat fik 2 besøg om dagen i 14 dage af Leena. Der var god kommunikation og masser af billeder i løbet af hele perioden. Vores ellers reserverede kat bondede med det samme med Leena. Alt i alt en ekstremt tryg og god oplevelse. Vi kan kun anbefale Leena og vil uden tvivl kontakte hende igen, når vi får behov for kattepasning i fremtiden."
AugustA
Anmeldelse af August
fra
150 kr.
/dag
BenteB

10. Bente

6.6 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

loving cat-sitter

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 kat
BenteB

10. Bente

loving cat-sitter6.6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"Bente was communicative, transparent and very caring for our cat and home. She shared photos and took really good care of our cat and it was so comfortable to leave our cat in her hands. I can highly recommend her if you’re looking for a caring cat sitter. "
OliverO
Anmeldelse af Oliver
fra
150 kr.
/dag
LivaL

11. Liva

6 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LivaL

11. Liva

Ny dyrepasser
Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte6 km
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
LjubicaL

12. Ljubica

6.4 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Your pet is in good hands 🐶❤️

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
LjubicaL

12. Ljubica

Ny dyrepasser
Your pet is in good hands 🐶❤️6.4 km
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
150 kr.
/dag
MargarethM

13. Margareth

5.5 km
fra
170 kr.
/dag
32 anmeldelser
11
tilbagevendende gæster

Reliable and responsible

Svarer normalt inden for en dag
MargarethM

13. Margareth

Reliable and responsible5.5 km
(32 anmeldelser)
11 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
"We had a great experience with Margareth. Despite feeling under the weather with a fever, she was incredibly reliable and made sure our cats were well taken care of, even arranging help from her husband when needed. She kept us updated with plenty of pictures and videos, which gave us peace of mind while we were away. We really appreciated her dedication and the extra effort she put in to ensure our pets were happy and safe. Highly recommend!☺️ "
LaszloL
Anmeldelse af Laszlo
fra
170 kr.
/dag
Maria Lykke MynteM

14. Maria Lykke Mynte

5.2 km
fra
150 kr.
/dag
36 anmeldelser
17
tilbagevendende gæster

Passer godt på dine kæledyr på Østerbro

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 kat
Maria Lykke MynteM

14. Maria Lykke Mynte

Passer godt på dine kæledyr på Østerbro5.2 km
(36 anmeldelser)
17 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 kat
"Always the best! Maria’s care for our cat when we’ve been traveling is second to none. Great communication, always dependable, and most importantly she just gets along great with my not so sociable cat. It’s a great relief to know I will be coming home to a cat that isn’t all stressed out."
EricE
Anmeldelse af Eric
fra
150 kr.
/dag
CatarinaC

15. Catarina

6.6 km
fra
140 kr.
/dag
20 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Reliable Cat Sitter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
CatarinaC

15. Catarina

Reliable Cat Sitter 6.6 km
(20 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
"I have never used a dog sitter service before so I was a bit anxious but Catarina made it a very positive experience 😊 .At the first meeting I could already see that there is a positive chemistry between my dog,Salsa, and Catarina.She wanted to get to know better my dog and learn about her needs and habits.During my holidays,I was receiving photos and reports, Catarina was also very responsive if I had any questions. My dog felt a bit sad after I left but Catarina put an effort into improving Salsa's mood,playing with her,encouraging to go for a longer walk or just staying with her at home. Thank you Catarina for taking a good care of Salsa 😊 "
AlicjaA
Anmeldelse af Alicja
fra
140 kr.
/dag
TaniaT

16. Tania

4.7 km
fra
150 kr.
/dag
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hi! I'm Tania. Pet sitting

TaniaT

16. Tania

Hi! I'm Tania. Pet sitting 4.7 km
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
"We had the pleasure of Tanias cat minding during our summer holiday. We were very pleased with Tania as she exceeded our expectations in communicating with us regularly to update us about our cat’s wellbeing. We were also pleased with her wanting to meet up first to get instructions and keys and that made us feel comfortable. We can highly recommend Tania to anyone who want their pet taken care of! "
OliverO
Anmeldelse af Oliver
fra
150 kr.
/dag
CamillaC

17. Camilla

6.4 km
fra
175 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og pålidelig dyrepasser

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 2 katte
CamillaC

17. Camilla

Erfaren og pålidelig dyrepasser6.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 2 katte
"Meget dejlig passning af vores kat med daglige opdateringer. Jeg vil helt klart anbefale og booke Camilla igen."
UlrikeU
Anmeldelse af Ulrike
fra
175 kr.
/dag
ValeriyaV

18. Valeriya

5.3 km
fra
170 kr.
/dag
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
ValeriyaV

18. Valeriya

I’M ALWAYS READY TO HELP YOUR BEST FRIEND5.3 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
"Valeriya har passet mine to katte, hvilket hun har gjort rigtig godt. Hun er rigtig sød, pålidelig og god til dyr. God til at kommunikere og sendte billeder ved besøg hos mine katte."
CecilieC
Anmeldelse af Cecilie
fra
170 kr.
/dag
NataliaN

19. Natalia

6.3 km
fra
150 kr.
/dag

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
NataliaN

19. Natalia

Caring for Your Pets Like My Own 🐶🐱6.3 km
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
150 kr.
/dag
TabindaT

20. Tabinda

6.3 km
fra
125 kr.
/dag
19 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Kærlig familie til glæde dyr

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
TabindaT

20. Tabinda

Kærlig familie til glæde dyr6.3 km
(19 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
"Tabinda and her family took the best care of our cat. Highly recommend 😻"
kristineK
Anmeldelse af kristine
fra
125 kr.
/dag

Hvorfor vælge kattepasning?

Book en 5-stjernet dyresitter i Charlottenlund, der kommer hjem til dig et par gange om dagen for at fodre og lege med din kat.

Dyreejere booker kattesitting i Charlottenlund på Pawshake. Over 2357 dyreejere i Charlottenlund har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.