1. Kattepasning
  2. Herlev

Kattepasning, Herlev

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
VictóriaV

1. Victória

2.1 km
fra
150 kr.
/dag
14 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

super sitter Dk

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
VictóriaV

1. Victória

super sitter Dk 2.1 km
(14 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 3 dage siden
"Victoria is the perfect cat sitter. She has been patient with the cats, written to me every day and send videos, and done everything I asked for and even more. I can absolutely recommend her as a petsitter ❤️"
CarolineC
Anmeldelse af Caroline
fra
150 kr.
/dag
CanC

2. Can

1.3 km
fra
140 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Golden retriever dad; active and home most of the day

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
CanC

2. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day1.3 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
fra
140 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
RafaelR

3. Rafael

6.4 km
fra
150 kr.
/dag
8 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Responsible, respectful, friendly and caring cat owner 🙂

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
RafaelR

3. Rafael

Responsible, respectful, friendly and caring cat owner 🙂6.4 km
(8 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
"I’m so happy we found Rafael. Rafael was an amazing petsitter for my cat. He built a wonderful bond with her in a very short time, it honestly felt like magic (I was almost a little jealous 😄). He didn’t just come to feed and leave, he truly spent time with my cat and made her feel safe and loved. I got regular updates and photos, and every time he messaged me I felt calm and confident that everything was fine. I’m very grateful and I will definitely book him again."
özgeÖ
Anmeldelse af özge
fra
150 kr.
/dag
Jason CarlosJ

4. Jason Carlos

6.3 km
fra
165 kr.
/dag
28 anmeldelser
14
tilbagevendende gæster

Holiday Cat (and Dog) Dad

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
Jason CarlosJ

4. Jason Carlos

Holiday Cat (and Dog) Dad6.3 km
(28 anmeldelser)
14 tilbagevendende gæster
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
"Jason was an amazing cat sitter for our cat. he sent amazing pictures every day and an update of the cat and the house. Our cat was super happy, waiting for him at the door as soon as could hear his steps. we highly recommend Jason as a cat sitter and definitely we will request his service in the future, if possible."
JoanaJ
Anmeldelse af Joana
fra
165 kr.
/dag
KarolineK

5. Karoline

6.9 km
fra
165 kr.
/dag
17 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Tryg Dyrepasning I Indre By

Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 kat
KarolineK

5. Karoline

Tryg Dyrepasning I Indre By6.9 km
(17 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 kat
"Karoline har passet vores to ude/inde katte i vores eget hjem i en uge, mens vi har været på sommerferie. Det har været 1. Klasses pasning hele vejen igennem. Vi fik søde updates med billeder hver dag og var helt trygge gennem hele ferien. Vi kom hjem til to glade og rolige katte, som er blevet nusset og passet på bedste vis. Kan kun give fem store stjerner og en varm anbefaling herfra. Karoline er tilføjet som favorit til næste gang, vi har behov for at få passet vores misser🐈‍⬛🐈‍⬛"
MarianneM
Anmeldelse af Marianne
fra
165 kr.
/dag
LuizL

6. Luiz

2.1 km
fra
150 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving and experience care for your cat 🐱❤️

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
LuizL

6. Luiz

Loving and experience care for your cat 🐱❤️2.1 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 14 dage siden
"Luiz is a great pet sitter. As a cat dad himself, he was able to connect with our cats quickly, even gaining the trust of our shy boy Zox in one visit! He updates well and sends good photos. We feel secure having him check in on our cats!"
Jason CarlosJ
Anmeldelse af Jason Carlos
fra
150 kr.
/dag
SaschaS

7. Sascha

4.4 km
fra
180 kr.
/dag
14 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Kærlig Dyrepleje

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
SaschaS

7. Sascha

Kærlig Dyrepleje4.4 km
(14 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Vi brugt Sasha som hundepasser i ca. 1½ år, både daglige luftning og ved hundpasning ved længerevarende ferie og vi er altid rigtig godt tilfredse. Det er vores oplevelse at Sascha har stor viden om hunde. Hun kan varmt anbefales."
Tina & ArneT
Anmeldelse af Tina & Arne
fra
180 kr.
/dag
MartaM

8. Marta

3.9 km
fra
150 kr.
/dag
8 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Happy pets from tails to whiskers

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 14 dage siden
MartaM

8. Marta

Happy pets from tails to whiskers3.9 km
(8 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 14 dage siden
"Marta was absolutely wonderful! She was kind, reliable and took great care of my cat while I was away. I felt completely comfortable leaving her in Marta’s care and would definitely book her again. Highly recommended!"
FieF
Anmeldelse af Fie
fra
150 kr.
/dag
PetrinaP

9. Petrina

6.1 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Experienced dog owner that loves animals

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
PetrinaP

9. Petrina

Experienced dog owner that loves animals6.1 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Petrina took care of my three cats for a weekend. The cats seemed super happy after I returned. Also, I got regular updates and she left everything perfectly tidy. ☺️ super happy, thank you! "
BiancaB
Anmeldelse af Bianca
fra
150 kr.
/dag
MoM

10. Mo

5.1 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Dyreven der leder efter nye legekammerater

Svarer normalt inden for en dag
MoM

10. Mo

Dyreven der leder efter nye legekammerater5.1 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
"Vi kan varmt anbefale Mo som kattepasser. Fra første møde har vi følt os meget trygge ved at overlade vores to katte og vores hjem til hende. Under hele vores rejse, har Mo været fantastisk til at holde os opdateret med små beskrivelser af, hvordan det gik hjemme, og Mo sendte masser af billeder og videoer. Det betød utrolig meget for os at kunne følge med, selvom vi var væk. Vores ene kat er meget sky og holder sig normalt på afstand af fremmede, men det var tydeligt at se, hvor tryg han blev ved Mo. Mo er pålidelig og ansvarsbevidst, og vi er meget taknemmelige for hendes hjælp, og vi ville uden tøven overlade vores katte til hende igen. Mo får vores allerbedste anbefaling. "
Mette TerpM
Anmeldelse af Mette Terp
fra
150 kr.
/dag
CamillaC

11. Camilla

6.7 km
fra
175 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren og pålidelig dyrepasser

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
CamillaC

11. Camilla

Erfaren og pålidelig dyrepasser6.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Meget dejlig passning af vores kat med daglige opdateringer. Jeg vil helt klart anbefale og booke Camilla igen."
UlrikeU
Anmeldelse af Ulrike
fra
175 kr.
/dag
WeronikaW

12. Weronika

6.5 km
fra
200 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

12. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 6.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Weronika passede vores kat Chilli mens vi var på en rejse. Alt gik meget godt. Weronika sørgede for at Chilli fik hans medicin hver dag og var opmærksom på alt og sørgede for alt hvad der var aftalt og mere. Kommunikationen gik meget godt så at vi hele tiden var orienteret om alt. Jeg kan kun anbefale Weronika til andre som har brug for en venlig og opmærksom kattepasser."
BirgitB
Anmeldelse af Birgit
fra
200 kr.
/dag
Jan PawcareJ

13. Jan Pawcare

6 km
fra
185 kr.
/dag
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

13. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem6 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Endnu engang en god oplevelse med Jan som kæledyrssitter. Dyrene har det godt og alt er i skønneste orden."
Anette DenckerA
Anmeldelse af Anette Dencker
fra
185 kr.
/dag
AmandaA

14. Amanda

0.4 km
fra
100 kr.
/dag
11 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

HUNDE PASSNING HERLEV OG OMEGN

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Blanding Ludvig
AmandaA

14. Amanda

HUNDE PASSNING HERLEV OG OMEGN0.4 km
(11 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Blanding Ludvig
"Vi har været meget glade for vores pasning af misserne, og den gode dialog og opdateringer i forløbet så vi kunne se de havde det godt derhjemme. Alt er gået helt som aftalt og vi vil meget gerne bruge Amanda som kattesitter igen næste gang vi har behov for det. "
SteenS
Anmeldelse af Steen
fra
100 kr.
/dag
MetteM

15. Mette

6.4 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Din hunds nye bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
MetteM

15. Mette

Din hunds nye bedste ven. 6.4 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AnastasiiaA

16. Anastasiia

6.7 km
fra
190 kr.
/dag
13 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Cat Lover. Kat Dagplejen

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
AnastasiiaA

16. Anastasiia

Cat Lover. Kat Dagplejen6.7 km
(13 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
"Anastasiia was wonderful with my two cats. She wrote messages during each visit to feed and clean the toilet, sharing pictures and news of our two little ones. My cats can be a bit shy sometimes, but they were very social and extrovert with her 🥰🥰 (even asking to be petted by her). The communication with Anastasiia was also super smooth, I am very happy I could find her to take care of my kittens. "
GabiG
Anmeldelse af Gabi
fra
190 kr.
/dag
MilleM

17. Mille

5.7 km
fra
150 kr.
/dag
15 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Selvstændig, erfaren sitter tilbyder kærlighed og motion

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
MilleM

17. Mille

Selvstændig, erfaren sitter tilbyder kærlighed og motion5.7 km
(15 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
"Mille har kigget til min kat i 6 dage, mens jeg har været på ferie - jeg fik daglige opdateringer med billeder og var på intet tidspunkt nervøs for, om hun var i gode hænder eller ej. Hun gjorde et rigtig godt stykke arbejde og vil bestemt bruge hende igen til fremtidige kattepasninger 😸"
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
150 kr.
/dag
VinniV

18. Vinni

3.8 km
fra
150 kr.
/dag
1
tilbagevendende gæst

Dyreglad mor og søn klar til at passe katte og gnavere

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
VinniV

18. Vinni

Dyreglad mor og søn klar til at passe katte og gnavere3.8 km
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en time
fra
150 kr.
/dag
AmalieA

19. Amalie

6.6 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
AmalieA

19. Amalie

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser 6.6 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
fra
250 kr.
/dag
JéssicaJ

20. Jéssica

4.3 km
fra
180 kr.
/dag
1 anmeldelse

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JéssicaJ

20. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 4.3 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
180 kr.
/dag

Hvorfor vælge kattepasning?

Book en 5-stjernet dyresitter i Herlev, der kommer hjem til dig et par gange om dagen for at fodre og lege med din kat.

Dyreejere booker kattesitting i Herlev på Pawshake. Over 2267 dyreejere i Herlev har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.