1. Hundelufter
  2. Roskilde

Hundeluftning, Roskilde

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AugustaA

1. Augusta

2.3 km
fra
100 kr.
/gåtur
Ny dyrepasser

Young sitter with own cat

Senest booket i dag
Senest kontaktet for 4 dage siden
AugustaA

1. Augusta

Ny dyrepasser
Young sitter with own cat 2.3 km
Senest booket i dag
Senest kontaktet for 4 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
Solana MagaliS

2. Solana Magali

1.8 km
fra
185 kr.
/gåtur
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sol&Mariano NewHere

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
Solana MagaliS

2. Solana Magali

Sol&Mariano NewHere 1.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet for 4 dage siden
"Solana kom og så til vores hvalp Alba i en uge og var meget punktlig og informativ. Alba hyggede sig godt med hende og gjorde min hverdag nemmere i den periode! Kan varmt anbefale Solana 😊 "
CecilieC
Anmeldelse af Cecilie
fra
185 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
GryG

3. Gry

1.8 km
fra
100 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld og passioneret dyrepasser tilbydes!

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
GryG

3. Gry

Omsorgsfuld og passioneret dyrepasser tilbydes!1.8 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur
JulianaJ

4. Juliana

1.8 km
fra
110 kr.
/gåtur
8 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Experienced Dog Lover Offering Safe Care

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
JulianaJ

4. Juliana

Experienced Dog Lover Offering Safe Care1.8 km
(8 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 7 dage siden
"Super sweet and good with dogs"
MariaM
Anmeldelse af Maria
fra
110 kr.
/gåtur
PernilleP

5. Pernille

5.5 km
fra
125 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
PernilleP

5. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕5.5 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
"She was great with our dog! Would recommend "
MckynzieM
Anmeldelse af Mckynzie
fra
125 kr.
/gåtur
Gabriel FelipeG

6. Gabriel Felipe

2.3 km
fra
120 kr.
/gåtur

Caring & Reliable Pet Sitter Experienced with Special Needs

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med None Nala
Gabriel FelipeG

6. Gabriel Felipe

Caring & Reliable Pet Sitter Experienced with Special Needs2.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med None Nala
fra
120 kr.
/gåtur
NoorN

7. Noor

1.8 km - Roskilde
fra
145 kr.
/gåtur

Du får 1 gratis forbesøg,& op til 45 min. pr. hjemmebesøg

Bor sammen med 1 kat
NoorN

7. Noor

Du får 1 gratis forbesøg,& op til 45 min. pr. hjemmebesøg1.8 km - Roskilde
Bor sammen med 1 kat
fra
145 kr.
/gåtur
SachaS

8. Sacha

3.1 km
fra
150 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱

Senest aktiv i går
SachaS

8. Sacha

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱3.1 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/gåtur
VictoriaV

9. Victoria

5.3 km
fra
140 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

9. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders5.3 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
140 kr.
/gåtur
EmiliaE

10. Emilia

2.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
EmiliaE

10. Emilia

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev2.7 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
AnnabelA

11. Annabel

3.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾

AnnabelA

11. Annabel

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾3.4 km
(1 anmeldelse)
fra
100 kr.
/gåtur
WenjingW

12. Wenjing

1 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Loving and reliable care for your furry family

Svarer normalt inden for en dag
WenjingW

12. Wenjing

Loving and reliable care for your furry family1 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
NicolaiN

13. Nicolai

4.2 km
fra
200 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning

Svarer normalt inden for et par timer
NicolaiN

13. Nicolai

Dyreglad ung fyr tilbyder luftning og pasning4.2 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
200 kr.
/gåtur
EmaE

14. Ema

1.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Experienced pet lover looking for some cuddles!🐾❤️

Svarer normalt inden for et par timer
EmaE

14. Ema

Experienced pet lover looking for some cuddles!🐾❤️1.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Roskilde. En pålidelig hundelufter i Roskilde holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Roskilde på Pawshake. Over 1192 dyreejere i Roskilde har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.