1. Hundelufter
  2. Fløng

Hundeluftning, Fløng

Find en som kan lufte din hund når du ikke selv har tid

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JulianaJ

1. Juliana

5.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
JulianaJ

1. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter5.4 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
"Juliana is super friendly, punctual and good with our dog. Will definitely use her again. "
JohnJ
Anmeldelse af John
fra
100 kr.
/gåtur
PernilleP

2. Pernille

2.3 km
fra
125 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
PernilleP

2. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕2.3 km
(2 anmeldelser)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
"She was great with our dog! Would recommend "
MckynzieM
Anmeldelse af Mckynzie
fra
125 kr.
/gåtur
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
irisI

3. iris

5.3 km
fra
125 kr.
/gåtur
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
irisI

3. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands5.3 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Iris was amazing with our cockapoo. She came for a visit before hand to meet him and he loved her straight away. Her communication was great throughout the booking and she gave me updates of what they had been up to I clung lots of pictures. I would 100% recommend her for your pets! Thank you Iris 🥰"
MiaM
Anmeldelse af Mia
fra
125 kr.
/gåtur
IrinaI

4. Irina

6 km
fra
120 kr.
/gåtur
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Your perfect sitter!

Senest aktiv 2 dage siden
IrinaI

4. Irina

Your perfect sitter!6 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 2 dage siden
fra
120 kr.
/gåtur
WenjingW

5. Wenjing

6 km
fra
150 kr.
/gåtur
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving and reliable care for your furry family

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
WenjingW

5. Wenjing

Loving and reliable care for your furry family6 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/gåtur
PaulinaP

6. Paulina

2.5 km
fra
125 kr.
/gåtur
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
PaulinaP

6. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾2.5 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
125 kr.
/gåtur
AnnabelA

7. Annabel

2.5 km
fra
100 kr.
/gåtur
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾

Senest aktiv 5 dage siden
AnnabelA

7. Annabel

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾2.5 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 5 dage siden
fra
100 kr.
/gåtur
VictoriaV

8. Victoria

2 km
fra
140 kr.
/gåtur
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

8. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders2 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
140 kr.
/gåtur
EmiliaE

9. Emilia

2.7 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev

Svarer normalt inden for en dag
EmiliaE

9. Emilia

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev2.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
CatrineC

10. Catrine

4.4 km
fra
100 kr.
/gåtur
2 anmeldelser

Kærlig og pålidelig dyreven klar🐾

Svarer normalt inden for en dag
CatrineC

10. Catrine

Kærlig og pålidelig dyreven klar🐾4.4 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
100 kr.
/gåtur
Gabriel FelipeG

11. Gabriel Felipe

3 km
fra
120 kr.
/gåtur

Caring & Reliable Pet Sitter Experienced with Special Needs

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med None Nala
Gabriel FelipeG

11. Gabriel Felipe

Caring & Reliable Pet Sitter Experienced with Special Needs3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med None Nala
fra
120 kr.
/gåtur
aggelikiA

12. aggeliki

2.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Loving care for your pets while you’re away

Bor sammen med 1 kat
aggelikiA

12. aggeliki

Loving care for your pets while you’re away2.7 km
Bor sammen med 1 kat
fra
100 kr.
/gåtur
EmaE

13. Ema

3.7 km
fra
100 kr.
/gåtur

Experienced pet lover looking for some cuddles!🐾❤️

Svarer normalt inden for et par timer
EmaE

13. Ema

Experienced pet lover looking for some cuddles!🐾❤️3.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
100 kr.
/gåtur

Hvorfor vælge hundeluftning?

Book hundeluftning med 5-stjernede hundeluftere i Fløng. En pålidelig hundelufter i Fløng holder din hund i god form.

Dyreejere booker hundeluftning i Fløng på Pawshake. Over 1424 dyreejere i Fløng har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.