1. Hundebørnehave
  2. Jyllinge

Hundedagpleje, Jyllinge

Pasning i dagtimerne hjemme hos passer

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CanC

1. Can

19.1 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Golden retriever dad; active and home most of the day

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 2 dage siden
CanC

1. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day19.1 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 2 dage siden
fra
200 kr.
/dag
AugustaA

2. Augusta

12.3 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Young sitter with own cat

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
AugustaA

2. Augusta

Ny dyrepasser
Young sitter with own cat 12.3 km
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
150 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
JennyJ

3. Jenny

2.8 km
fra
150 kr.
/dag
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

An experienced animal owner with cats and dogs

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
JennyJ

3. Jenny

An experienced animal owner with cats and dogs2.8 km
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
"Det var River’s første gang hos Jenny. Hun elskede at være der, hvilet gør en hunde mor glad. Allerede ved dag 2 løb hun til lågen. Jenny’s kommunikation er rigtig god, hun svarer hurtigt på beskeder og sendte mig billeder. Det var alt sammen rigtig fint. "
ChristelC
Anmeldelse af Christel
fra
150 kr.
/dag
JulianaJ

4. Juliana

13 km
fra
205 kr.
/dag
8 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Experienced Dog Lover Offering Safe Care

Senest booket 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JulianaJ

4. Juliana

Experienced Dog Lover Offering Safe Care13 km
(8 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest booket 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Juliana took such good care of my young puppy. "
MajaM
Anmeldelse af Maja
fra
205 kr.
/dag
PaulinaP

5. Paulina

12.9 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
PaulinaP

5. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾12.9 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet i går
fra
200 kr.
/dag
MortenM

6. Morten

18.8 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
MortenM

6. Morten

Hundeglad familie klar til gåture, leg og overnatning18.8 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
"Morten og familien er lige hvad vi havde ønsket os at finde, de er super søde og vi var 100% trygge ved at overlade vores hund til dem. De passede hende i 6 dage og vi fik løbende updates og billeder fra ture på stranden og i skoven og hun har haft det SÅ skønt, virkelig en fornøjelse😀"
ThildeT
Anmeldelse af Thilde
fra
150 kr.
/dag
AnnabelA

7. Annabel

9.8 km
fra
300 kr.
/dag
1 anmeldelse

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾

Senest aktiv 14 dage siden
AnnabelA

7. Annabel

Omsorgsfuld dyreven klar til at passe dine kæledyr 🐾9.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 14 dage siden
"God kommunikation både før og efter besøget, det bliver ikke sidste gang Plet skal på besøg her. "
KimK
Anmeldelse af Kim
fra
300 kr.
/dag
JéssicaJ

8. Jéssica

15.4 km
fra
190 kr.
/dag
1 anmeldelse

Pet boarding ballerup

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 8 dage siden
JéssicaJ

8. Jéssica

Pet boarding ballerup 15.4 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 8 dage siden
fra
190 kr.
/dag
MalouM

9. Malou

17 km
fra
350 kr.
/dag

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven

Senest aktiv i går
MalouM

9. Malou

Dyreelsker med masser af kærlighed til din firbenede ven17 km
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/dag
VictoriaV

10. Victoria

12.6 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

10. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders12.6 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
AndrezaA

11. Andreza

16.6 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

11. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven16.6 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Super god pasning af min ret livlige unghund. Meget forstående overfor hans behov og påfund, og virkelig god til at give ham oplevelser. "
ViggoV
Anmeldelse af Viggo
fra
150 kr.
/dag
MartinM

12. Martin

9.1 km
fra
200 kr.
/dag
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
MartinM

12. Martin

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.9.1 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Karla er kommet glad og træt hjem efter 4 døgn hos Martin. Vi har fået billeder og fortælling på hvordan det er forløbet. Det virker som om Karla savner sin nye ven Fnug og vi vil helt sikkert forsøge at booke Martin næste gang vi skal udenbys."
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
200 kr.
/dag
LouiseL

13. Louise

1.3 km
fra
200 kr.
/dag
10 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kærlighed til ekstra feriebørn 🥰🐶

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
LouiseL

13. Louise

Kærlighed til ekstra feriebørn 🥰🐶1.3 km
(10 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
"Louise er alle tiders Hundepasser Fik flere billeder og videoer af vores hund mens hun var hos Louise 🙏🏻🤩 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ stjerner her fra ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vil til en hver tid bruge Louise igen 🙏🏻⭐️👍🏻"
TorbenT
Anmeldelse af Torben
fra
200 kr.
/dag
JulianaJ

14. Juliana

15.2 km
fra
150 kr.
/dag
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JulianaJ

14. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter15.2 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Great and wonderful with updates!"
Aubree L. V.A
Anmeldelse af Aubree L. V.
fra
150 kr.
/dag
Juliana MariaJ

15. Juliana Maria

18.6 km
fra
250 kr.
/dag

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 6 dage siden
Juliana MariaJ

15. Juliana Maria

Loving & Gentle Dog Sitter with a Big Heart ♥️ 18.6 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 6 dage siden
fra
250 kr.
/dag
Sylvia MariaS

16. Sylvia Maria

18.7 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
Sylvia MariaS

16. Sylvia Maria

Fra hvalp til senior. Omsorg til din bedste ven.18.7 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/dag
AlissaA

17. Alissa

19.7 km
fra
250 kr.
/dag

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
AlissaA

17. Alissa

Animal Lover with Vet Internship Experience🐾19.7 km
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag
irisI

18. iris

15.1 km
fra
225 kr.
/dag
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
irisI

18. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands15.1 km
(3 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 12 dage siden
fra
225 kr.
/dag
PernilleP

19. Pernille

12.9 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
PernilleP

19. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕12.9 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
250 kr.
/dag
MirkaM

20. Mirka

15.9 km
fra
250 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

On a lookout for a four-legged friends for daily walks

Svarer normalt inden for en dag
MirkaM

20. Mirka

On a lookout for a four-legged friends for daily walks15.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/dag

Hvorfor vælge hundedagpleje?

Book hundedagpleje i i Jyllinge, så din hund kan tilbringe dagen i et kærligt hjem.

Dyreejere booker hundedagpleje i Jyllinge på Pawshake. Over 641 dyreejere i Jyllinge har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.