1. Huspasning
  2. Vallensbæk Strand

Pasning af hus, Vallensbæk Strand

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MarianaM

1. Mariana

13.3 km
fra
450 kr.
/nat

Marianna's pet care and presence for cats and plants <3

Senest aktiv i går
MarianaM

1. Mariana

Marianna's pet care and presence for cats and plants <3 13.3 km
Senest aktiv i går
fra
450 kr.
/nat
Lasse NørrL

2. Lasse Nørr

8.5 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Lasse NørrL

2. Lasse Nørr

8.5 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
MathildeM

3. Mathilde

11.4 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
MathildeM

3. Mathilde

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn11.4 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
400 kr.
/nat
AnnaA

4. Anna

3.9 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture

Senest aktiv 7 dage siden
AnnaA

4. Anna

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture3.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 7 dage siden
fra
500 kr.
/nat
JoyciJ

5. Joyci

9.9 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
JoyciJ

5. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.9.9 km
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
250 kr.
/nat
PernilleP

6. Pernille

9.9 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
PernilleP

6. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕9.9 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
400 kr.
/nat
VirginiaV

7. Virginia

13.3 km
fra
300 kr.
/nat

Senest aktiv 12 dage siden
VirginiaV

7. Virginia

13.3 km
Senest aktiv 12 dage siden
fra
300 kr.
/nat
aggelikiA

8. aggeliki

9.2 km
fra
400 kr.
/nat

Loving care for your pets while you’re away

aggelikiA

8. aggeliki

Loving care for your pets while you’re away9.2 km
fra
400 kr.
/nat
LouisL

9. Louis

12.7 km
fra
850 kr.
/nat

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

9. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde12.7 km
fra
850 kr.
/nat
Agostina & HernanA

10. Agostina & Hernan

8.9 km
fra
450 kr.
/nat

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

10. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters8.9 km
fra
450 kr.
/nat
SaschaS

11. Sascha

9 km
fra
500 kr.
/nat
14 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Kærlig Dyrepleje

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
SaschaS

11. Sascha

Kærlig Dyrepleje9 km
(14 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Super tryg pasning af både hunde, kat og hjem. Jeg har følt mig tryg ved Sascha fra vores første møde og er ikke i tvivl om at mine 2 hunde har haft det fantastisk. Det er første gang jeg ikke er blevet overfaldet vildt af mine hunde efter at have været væk 1 uge, tror næsten de var skuffet over at det ikke var Sascha der kom Vil hel sikkert bruge Sascha igen en anden gang. Fra Vinni, Rødovre."
VinniV
Anmeldelse af Vinni
fra
500 kr.
/nat
SandraS

12. Sandra

13.3 km
fra
400 kr.
/nat
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
SandraS

12. Sandra

Smilende Sandra13.3 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Sandra passede vores kattekilling Trylle i en weekend. Hun flyttede ind i vores lejlighed og selvom vi kun havde mødtes en gang ved meet and greet, så var vi helt trygge. Sandra sendte dagligt beskeder og billeder. Da vi kom hjem var Trylle helt afslappet og hun reagerede slet ikke på, at vi havde været væk. Vi vil helt sikkert booke Sandra næste gang vi skal på tur."
Maria Lykke MynteM
Anmeldelse af Maria Lykke Mynte
fra
400 kr.
/nat
Amalie ElnaA

13. Amalie Elna

10.2 km - København
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr

Svarer normalt inden for en dag
Amalie ElnaA

13. Amalie Elna

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr10.2 km - København
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Venlig, fleksibel og vores hund kunne lide hende fra starten af😊"
AmandaA
Anmeldelse af Amanda
fra
500 kr.
/nat
JustynaJ

14. Justyna

12.2 km
fra
500 kr.
/nat
18 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Arkitekt kæledyr elsker

Svarer normalt inden for en time
JustynaJ

14. Justyna

Arkitekt kæledyr elsker12.2 km
(18 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"We are very pleased with Justyna and how nice and attentive she was dog sitting our baby. Very easy going and all around an amazing animal lover 🙏🏽💚"
Patricia MarieP
Anmeldelse af Patricia Marie
fra
500 kr.
/nat
Denis & Mathias & AtlasD

15. Denis & Mathias & Atlas

11.3 km - Greve
fra
450 kr.
/nat
9 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
Denis & Mathias & AtlasD

15. Denis & Mathias & Atlas

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩11.3 km - Greve
(9 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
"Denis og Mathias var super dygtige og søde. Vi følte os meget trygge i at overlade vores hvalp hos dem🐶"
Maiken og AndreasM
Anmeldelse af Maiken og Andreas
fra
450 kr.
/nat
Siqian (Simo)S

16. Siqian (Simo)

9.4 km
fra
550 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving & Reliable Pet Care for Your Cats & Dogs

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en time
Siqian (Simo)S

16. Siqian (Simo)

Loving & Reliable Pet Care for Your Cats & Dogs9.4 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en time
"We booked Siqian very last minute and she was super flexible. She's a very sweet girl who communicated fast, and took the best care of our Atlas (and also his best friend, Bella) ❤️ We will definitely be booking again!"
Denis & Mathias & AtlasD
Anmeldelse af Denis & Mathias & Atlas
fra
550 kr.
/nat
MilleM

17. Mille

11 km
fra
650 kr.
/nat
15 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Selvstændig, erfaren sitter tilbyder kærlighed og motion

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
MilleM

17. Mille

Selvstændig, erfaren sitter tilbyder kærlighed og motion11 km
(15 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
"Tusind tak til Mille for excellent hus- og hundepasning. Max stjerner på alle niveauer, kan helt sikkert anbefale, og vil med glæde benytte igen. "
MarleneM
Anmeldelse af Marlene
fra
650 kr.
/nat
LuciaL

18. Lucia

12 km
fra
290 kr.
/nat
1 anmeldelse

I'm Lucía, a dog enthusiast from Argentina 🥰

Svarer normalt inden for en dag
LuciaL

18. Lucia

I'm Lucía, a dog enthusiast from Argentina 🥰12 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Lucia is awesome, pet-loving girl ❤️ My dog was happy, me too 🥰 "
DianaD
Anmeldelse af Diana
fra
290 kr.
/nat
PaulinaP

19. Paulina

8.9 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
PaulinaP

19. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾8.9 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/nat
NikolineN

20. Nikoline

11.7 km - København
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
NikolineN

20. Nikoline

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner11.7 km - København
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
500 kr.
/nat