1. Huspasning
  2. Trørød

Pasning af hus, Trørød

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
ElizabethE

1. Elizabeth

16.7 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
ElizabethE

1. Elizabeth

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde16.7 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
fra
350 kr.
/nat
WeronikaW

2. Weronika

15.1 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

2. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 15.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
NinaN

3. Nina

14.2 km
fra
400 kr.
/nat

Rolig, omsorgsfuld og ansvarsbevidst dyrepasser

Svarer normalt inden for et par timer
NinaN

3. Nina

Rolig, omsorgsfuld og ansvarsbevidst dyrepasser14.2 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
LeaL

4. Lea

17.8 km
fra
300 kr.
/nat

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
LeaL

4. Lea

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter17.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
SilviaS

5. Silvia

16.3 km
fra
300 kr.
/nat

Personalized pet care focused on comfort and trust

Svarer normalt inden for et par timer
SilviaS

5. Silvia

Personalized pet care focused on comfort and trust16.3 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat
ZoeZ

6. Zoe

18.2 km
fra
400 kr.
/nat

Hejsa, er det mig du søger?

ZoeZ

6. Zoe

Hejsa, er det mig du søger? 18.2 km
fra
400 kr.
/nat
Jo GudmanJ

7. Jo Gudman

15.6 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr

Svarer normalt inden for en dag
Jo GudmanJ

7. Jo Gudman

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr15.6 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
JannickJ

8. Jannick

14.6 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

8. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro14.6 km
fra
500 kr.
/nat
LauraL

9. Laura

14.5 km
fra
300 kr.
/nat

Pet friendly company

LauraL

9. Laura

Pet friendly company 14.5 km
fra
300 kr.
/nat
SriS

10. Sri

15.9 km
fra
650 kr.
/nat
3 anmeldelser

They are babies🐈🐕‍🦺❤️

Svarer normalt inden for en dag
SriS

10. Sri

They are babies🐈🐕‍🦺❤️15.9 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
650 kr.
/nat
Anca IoanaA

11. Anca Ioana

16.8 km
fra
250 kr.
/nat

Kattedame

Anca IoanaA

11. Anca Ioana

Kattedame16.8 km
fra
250 kr.
/nat
TaraT

12. Tara

17.4 km
fra
420 kr.
/nat

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!

Svarer normalt inden for en dag
TaraT

12. Tara

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!17.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
420 kr.
/nat
AxelA

13. Axel

16.9 km
fra
350 kr.
/nat

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

13. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs16.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
Agostina & HernanA

14. Agostina & Hernan

17.4 km
fra
450 kr.
/nat

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

14. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters17.4 km
fra
450 kr.
/nat
Chi JenC

15. Chi Jen

17.7 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home

Chi JenC

15. Chi Jen

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home17.7 km
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/nat
LailaL

16. Laila

15.3 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Bubbly, cheerful, calm and patient

LailaL

16. Laila

Bubbly, cheerful, calm and patient 15.3 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
MarinaM

17. Marina

15.6 km
fra
400 kr.
/nat

Experienced Pet Sitter

MarinaM

17. Marina

Experienced Pet Sitter15.6 km
fra
400 kr.
/nat
ShuhanS

18. Shuhan

14.2 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog & cat lover

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
ShuhanS

18. Shuhan

Experienced dog & cat lover14.2 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
fra
250 kr.
/nat
AlexandraA

19. Alexandra

15.5 km
fra
1.200 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dog lover :)

Svarer normalt inden for en dag
AlexandraA

19. Alexandra

Dog lover :)15.5 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
1.200 kr.
/nat
MatteoM

20. Matteo

17.5 km
fra
500 kr.
/nat

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
MatteoM

20. Matteo

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy17.5 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
500 kr.
/nat