1. Huspasning
  2. Trørød

Pasning af hus, Trørød

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
KirstenK

1. Kirsten

15.2 km
fra
350 kr.
/nat

Longtime animal bestie ready for new furry friends!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
KirstenK

1. Kirsten

Longtime animal bestie ready for new furry friends!15.2 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
fra
350 kr.
/nat
PricillaP

2. Pricilla

4 km
fra
380 kr.
/nat
1 anmeldelse

Fun, loving care with 3 years professional experience

Svarer normalt inden for et par timer
PricillaP

2. Pricilla

Fun, loving care with 3 years professional experience 4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
380 kr.
/nat
JessicaJ

3. Jessica

16.7 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

3. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛16.7 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
300 kr.
/nat
RezaR

4. Reza

14.7 km
fra
300 kr.
/nat

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

4. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕14.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
MatildeM

5. Matilde

15.2 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Ansvarlig og kærlig dyrepasser/lufter i København

Svarer normalt inden for en dag
MatildeM

5. Matilde

Ansvarlig og kærlig dyrepasser/lufter i København15.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
StelaS

6. Stela

15.9 km
fra
240 kr.
/nat

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

6. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕15.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
240 kr.
/nat
TaniaT

7. Tania

14.5 km
fra
300 kr.
/nat
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hi! I'm Tania. Pet sitting

TaniaT

7. Tania

Hi! I'm Tania. Pet sitting 14.5 km
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
fra
300 kr.
/nat
GrantG

8. Grant

17.5 km
fra
350 kr.
/nat

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!

Svarer normalt inden for en dag
GrantG

8. Grant

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!17.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
NurulN

9. Nurul

11.4 km
fra
900 kr.
/nat
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸

Svarer normalt inden for en time
NurulN

9. Nurul

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸11.4 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
fra
900 kr.
/nat
ClaudiaC

10. Claudia

7.8 km
fra
300 kr.
/nat

I treat your pet as if it were part of my own family.

ClaudiaC

10. Claudia

I treat your pet as if it were part of my own family.7.8 km
fra
300 kr.
/nat
Jan PawcareJ

11. Jan Pawcare

8 km
fra
375 kr.
/nat
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

11. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem8 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
375 kr.
/nat
ElizabethE

12. Elizabeth

14.3 km
fra
900 kr.
/nat

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Pets Like Family

ElizabethE

12. Elizabeth

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Pets Like Family14.3 km
fra
900 kr.
/nat
EmmamaiaE

13. Emmamaia

11.9 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr

Bor sammen med 1 kat
EmmamaiaE

13. Emmamaia

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr11.9 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
Mille PrienM

14. Mille Prien

17.3 km
fra
300 kr.
/nat

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København

Svarer normalt inden for en dag
Mille PrienM

14. Mille Prien

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København 17.3 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
LivnyL

15. Livny

14.7 km
fra
500 kr.
/nat

I take care of your furry friend as if were mine

LivnyL

15. Livny

I take care of your furry friend as if were mine14.7 km
fra
500 kr.
/nat
LouisL

16. Louis

16.1 km
fra
850 kr.
/nat

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

16. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde16.1 km
fra
850 kr.
/nat
NoaN

17. Noa

13.7 km
fra
450 kr.
/nat

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

17. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring13.7 km
fra
450 kr.
/nat
HelinaH

18. Helina

15.5 km
fra
150 kr.
/nat

Huge animal lover and experienced sitter here to help

Svarer normalt inden for en dag
HelinaH

18. Helina

Huge animal lover and experienced sitter here to help15.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/nat
AlberteA

19. Alberte

15.4 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

19. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 15.4 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
AndrésA

20. Andrés

18 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

my passion and love for animals explains why I am here.

AndrésA

20. Andrés

my passion and love for animals explains why I am here.18 km
(1 anmeldelse)
fra
250 kr.
/nat