1. Huspasning
  2. Taastrup

Pasning af hus, Taastrup

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AjlaA

1. Ajla

13.2 km
fra
450 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾

Svarer normalt inden for en dag
AjlaA

1. Ajla

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾13.2 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
JessicaJ

2. Jessica

14.3 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

2. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛14.3 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
300 kr.
/nat
MarianaM

3. Mariana

13.4 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving, Reliable Pet Care for Cats & Dogs 🐾 ⭐

Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
Bor sammen med French Bulldog Buddha
MarianaM

3. Mariana

Loving, Reliable Pet Care for Cats & Dogs 🐾 ⭐13.4 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
Bor sammen med French Bulldog Buddha
fra
250 kr.
/nat
RezaR

4. Reza

12.4 km
fra
300 kr.
/nat

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

4. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕12.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
MatildeM

5. Matilde

15 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Ansvarlig og kærlig dyrepasser/lufter i København

Svarer normalt inden for en dag
MatildeM

5. Matilde

Ansvarlig og kærlig dyrepasser/lufter i København15 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
StelaS

6. Stela

12.5 km
fra
240 kr.
/nat

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

6. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕12.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
240 kr.
/nat
GrantG

7. Grant

16.1 km
fra
350 kr.
/nat

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!

Svarer normalt inden for en dag
GrantG

7. Grant

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!16.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
MadalinaM

8. Madalina

15.8 km
fra
700 kr.
/nat
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Animal lover excited to look after some furry friends :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
MadalinaM

8. Madalina

Animal lover excited to look after some furry friends :)15.8 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
700 kr.
/nat
JeffJ

9. Jeff

13.3 km
fra
250 kr.
/nat

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Svarer normalt inden for et par timer
JeffJ

9. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider13.3 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
JulietaJ

10. Julieta

10.1 km
fra
300 kr.
/nat

Your Cat’s New Friend in Denmark

Svarer normalt inden for en dag
JulietaJ

10. Julieta

Your Cat’s New Friend in Denmark10.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
NoaN

11. Noa

14.2 km
fra
450 kr.
/nat

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

11. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring14.2 km
fra
450 kr.
/nat
FrancescaF

12. Francesca

12.6 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Caring petsitter from Italy

Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
FrancescaF

12. Francesca

Caring petsitter from Italy12.6 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
fra
300 kr.
/nat
MariaM

13. Maria

12.9 km
fra
250 kr.
/nat

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland

Svarer normalt inden for et par timer
MariaM

13. Maria

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland12.9 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
LorenaL

14. Lorena

15.6 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

14. Lorena

A Colombian that love animals!15.6 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
CamilaC

15. Camila

15.7 km
fra
250 kr.
/nat

Pet Lover Ready to Help

Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

15. Camila

Pet Lover Ready to Help15.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
NadjaN

16. Nadja

10.2 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

16. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af10.2 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/nat
AlexanderA

17. Alexander

14.8 km - København
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

AlexanderA

17. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)14.8 km - København
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
WeronikaW

18. Weronika

15.1 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

18. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 15.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
BeatrizB

19. Beatriz

15.5 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

19. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡15.5 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
BrunoB

20. Bruno

13.6 km
fra
250 kr.
/nat

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines

Bor sammen med 1 kat
BrunoB

20. Bruno

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines13.6 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat