1. Huspasning
  2. Stenløse

Pasning af hus, Stenløse

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Amir_Vet🧑‍⚕️A

1. Amir_Vet🧑‍⚕️

15.8 km
fra
500 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

1. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩15.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
500 kr.
/nat
CarmenC

2. Carmen

19.8 km
fra
250 kr.
/nat

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen

CarmenC

2. Carmen

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen19.8 km
fra
250 kr.
/nat
AndrezaA

3. Andreza

15.2 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

3. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven15.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
MehmetM

4. Mehmet

17.4 km
fra
650 kr.
/nat

Kæledyrsvenlig passer i Søborg

Svarer normalt inden for et par timer
MehmetM

4. Mehmet

Kæledyrsvenlig passer i Søborg17.4 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
650 kr.
/nat
PricillaP

5. Pricilla

19.2 km
fra
380 kr.
/nat
1 anmeldelse

Fun, loving care with 3 years professional experience

Svarer normalt inden for et par timer
PricillaP

5. Pricilla

Fun, loving care with 3 years professional experience 19.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
380 kr.
/nat
RezaR

6. Reza

15.9 km
fra
300 kr.
/nat

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

6. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕15.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
StelaS

7. Stela

18.2 km
fra
240 kr.
/nat

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

7. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕18.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
240 kr.
/nat
JulietaJ

8. Julieta

19 km
fra
300 kr.
/nat

Your Cat’s New Friend in Denmark

Svarer normalt inden for en dag
JulietaJ

8. Julieta

Your Cat’s New Friend in Denmark19 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
Jan PawcareJ

9. Jan Pawcare

17 km
fra
375 kr.
/nat
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

9. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem17 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
375 kr.
/nat
NoaN

10. Noa

18 km
fra
450 kr.
/nat

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

10. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring18 km
fra
450 kr.
/nat
NadjaN

11. Nadja

20 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

11. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af20 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/nat
ElizabethE

12. Elizabeth

19.9 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
ElizabethE

12. Elizabeth

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde19.9 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
fra
350 kr.
/nat
JenniJ

13. Jenni

18.9 km
fra
350 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
JenniJ

13. Jenni

Pålidelig dyrepasser18.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
350 kr.
/nat