1. Huspasning
  2. Smørumnedre

Pasning af hus, Smørumnedre

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
HelinaH

1. Helina

15.9 km
fra
150 kr.
/nat

Huge animal lover and experienced sitter here to help

Svarer normalt inden for en dag
HelinaH

1. Helina

Huge animal lover and experienced sitter here to help15.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/nat
AlberteA

2. Alberte

15.8 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

2. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 15.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
NadjaN

3. Nadja

13 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

3. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af13 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/nat
WeronikaW

4. Weronika

13.7 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

4. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 13.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
BeatrizB

5. Beatriz

15.9 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

5. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡15.9 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
LauraL

6. Laura

16.5 km
fra
300 kr.
/nat

Pet friendly company

LauraL

6. Laura

Pet friendly company 16.5 km
fra
300 kr.
/nat
BrunoB

7. Bruno

16 km
fra
250 kr.
/nat

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines

Bor sammen med 1 kat
BrunoB

7. Bruno

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines16 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
SriS

8. Sri

14.4 km
fra
650 kr.
/nat
3 anmeldelser

They are babies🐈🐕‍🦺❤️

Svarer normalt inden for en dag
SriS

8. Sri

They are babies🐈🐕‍🦺❤️14.4 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
650 kr.
/nat
Anca IoanaA

9. Anca Ioana

14.2 km
fra
250 kr.
/nat

Kattedame

Anca IoanaA

9. Anca Ioana

Kattedame14.2 km
fra
250 kr.
/nat
TaraT

10. Tara

15.6 km
fra
420 kr.
/nat

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!

Svarer normalt inden for en dag
TaraT

10. Tara

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!15.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
420 kr.
/nat
AxelA

11. Axel

15.5 km
fra
350 kr.
/nat

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

11. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs15.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
MilleM

12. Mille

15.4 km
fra
350 kr.
/nat

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

12. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr15.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
LailaL

13. Laila

16.2 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Bubbly, cheerful, calm and patient

LailaL

13. Laila

Bubbly, cheerful, calm and patient 16.2 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
SuelaS

14. Suela

16.2 km
fra
300 kr.
/nat

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

14. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!16.2 km
fra
300 kr.
/nat
Margrethe MayM

15. Margrethe May

15.7 km
fra
220 kr.
/nat

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

15. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte15.7 km
fra
220 kr.
/nat
ShuhanS

16. Shuhan

14.9 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog & cat lover

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
ShuhanS

16. Shuhan

Experienced dog & cat lover14.9 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
fra
250 kr.
/nat
ClaraC

17. Clara

15.7 km
fra
300 kr.
/nat

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
ClaraC

17. Clara

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶15.7 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
fra
300 kr.
/nat
KataK

18. Kata

15.9 km
fra
300 kr.
/nat

Your pup’s new best friend 🐾

KataK

18. Kata

Your pup’s new best friend 🐾15.9 km
fra
300 kr.
/nat
AlinaA

19. Alina

16 km
fra
350 kr.
/nat

Cat lover on duty

AlinaA

19. Alina

Cat lover on duty16 km
fra
350 kr.
/nat
JenniJ

20. Jenni

12.9 km
fra
350 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
JenniJ

20. Jenni

Pålidelig dyrepasser12.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
350 kr.
/nat