1. Huspasning
  2. Rødovre

Pasning af hus, Rødovre

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Anca IoanaA

1. Anca Ioana

4 km
fra
250 kr.
/nat

Kattedame

Anca IoanaA

1. Anca Ioana

Kattedame4 km
fra
250 kr.
/nat
TaraT

2. Tara

5.2 km
fra
420 kr.
/nat

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!

Svarer normalt inden for en dag
TaraT

2. Tara

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!5.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
420 kr.
/nat
AxelA

3. Axel

5.2 km
fra
350 kr.
/nat

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

3. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs5.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
MilleM

4. Mille

4.5 km
fra
350 kr.
/nat

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

4. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr4.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
SarahS

5. Sarah

7.2 km
fra
500 kr.
/nat

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

5. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!7.2 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
500 kr.
/nat
LailaL

6. Laila

6.7 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Bubbly, cheerful, calm and patient

LailaL

6. Laila

Bubbly, cheerful, calm and patient 6.7 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
SuelaS

7. Suela

5.4 km
fra
300 kr.
/nat

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

7. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!5.4 km
fra
300 kr.
/nat
GuillerminaG

8. Guillermina

6.3 km
fra
350 kr.
/nat

A safe place for your pets ♥️

GuillerminaG

8. Guillermina

A safe place for your pets ♥️6.3 km
fra
350 kr.
/nat
Micaela AyelenM

9. Micaela Ayelen

6.7 km
fra
250 kr.
/nat

Caring for your pet like they're my own

Micaela AyelenM

9. Micaela Ayelen

Caring for your pet like they're my own6.7 km
fra
250 kr.
/nat
Margrethe MayM

10. Margrethe May

4.9 km
fra
220 kr.
/nat

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

10. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte4.9 km
fra
220 kr.
/nat
ShuhanS

11. Shuhan

6.1 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog & cat lover

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
ShuhanS

11. Shuhan

Experienced dog & cat lover6.1 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
fra
250 kr.
/nat
ClaraC

12. Clara

4.9 km
fra
300 kr.
/nat

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
ClaraC

12. Clara

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶4.9 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
fra
300 kr.
/nat
KataK

13. Kata

5.1 km
fra
300 kr.
/nat

Your pup’s new best friend 🐾

KataK

13. Kata

Your pup’s new best friend 🐾5.1 km
fra
300 kr.
/nat
MatteoM

14. Matteo

6.1 km
fra
500 kr.
/nat

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
MatteoM

14. Matteo

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy6.1 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
500 kr.
/nat
AndrésA

15. Andrés

6.4 km
fra
259 kr.
/nat

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️

Svarer normalt inden for et par timer
AndrésA

15. Andrés

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️6.4 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
259 kr.
/nat
ChloeC

16. Chloe

7.1 km
fra
600 kr.
/nat

Omsorgsfuld hundepasser!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Toypuddel Cherie
ChloeC

16. Chloe

Omsorgsfuld hundepasser!7.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Toypuddel Cherie
fra
600 kr.
/nat
AlinaA

17. Alina

5.1 km
fra
350 kr.
/nat

Cat lover on duty

AlinaA

17. Alina

Cat lover on duty5.1 km
fra
350 kr.
/nat
AnastasiaA

18. Anastasia

6.2 km
fra
300 kr.
/nat

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
AnastasiaA

18. Anastasia

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕6.2 km
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
300 kr.
/nat