1. Huspasning
  2. Rødovre

Pasning af hus, Rødovre

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
StelaS

1. Stela

2.2 km
fra
240 kr.
/nat

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

1. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕2.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
240 kr.
/nat
GrantG

2. Grant

6 km
fra
350 kr.
/nat

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!

Svarer normalt inden for en dag
GrantG

2. Grant

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
MadalinaM

3. Madalina

7.3 km
fra
700 kr.
/nat
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Animal lover excited to look after some furry friends :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
MadalinaM

3. Madalina

Animal lover excited to look after some furry friends :)7.3 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
700 kr.
/nat
JeffJ

4. Jeff

5.2 km
fra
250 kr.
/nat

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Svarer normalt inden for et par timer
JeffJ

4. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider5.2 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
JulietaJ

5. Julieta

1.6 km
fra
300 kr.
/nat

Your Cat’s New Friend in Denmark

Svarer normalt inden for en dag
JulietaJ

5. Julieta

Your Cat’s New Friend in Denmark1.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
LivnyL

6. Livny

7.4 km
fra
500 kr.
/nat

I take care of your furry friend as if were mine

LivnyL

6. Livny

I take care of your furry friend as if were mine7.4 km
fra
500 kr.
/nat
NoaN

7. Noa

4.4 km
fra
450 kr.
/nat

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

7. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring4.4 km
fra
450 kr.
/nat
FrancescaF

8. Francesca

3.6 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Caring petsitter from Italy

Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
FrancescaF

8. Francesca

Caring petsitter from Italy3.6 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
fra
300 kr.
/nat
MariaM

9. Maria

3 km
fra
250 kr.
/nat

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland

Svarer normalt inden for et par timer
MariaM

9. Maria

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland3 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
LorenaL

10. Lorena

5 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

10. Lorena

A Colombian that love animals!5 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
HelinaH

11. Helina

6.4 km
fra
150 kr.
/nat

Huge animal lover and experienced sitter here to help

Svarer normalt inden for en dag
HelinaH

11. Helina

Huge animal lover and experienced sitter here to help6.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/nat
AlberteA

12. Alberte

6.3 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

12. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 6.3 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
CamilaC

13. Camila

7.4 km
fra
250 kr.
/nat

Pet Lover Ready to Help

Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

13. Camila

Pet Lover Ready to Help7.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
NadjaN

14. Nadja

2.9 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

14. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af2.9 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/nat
AlexanderA

15. Alexander

5.8 km - København
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

AlexanderA

15. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)5.8 km - København
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
WeronikaW

16. Weronika

4.4 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

16. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 4.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
SilviaS

17. Silvia

6.7 km
fra
300 kr.
/nat

Personalized pet care focused on comfort and trust

Svarer normalt inden for et par timer
SilviaS

17. Silvia

Personalized pet care focused on comfort and trust6.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat
BeatrizB

18. Beatriz

5.4 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

18. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡5.4 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
BrunoB

19. Bruno

5.2 km
fra
250 kr.
/nat

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines

Bor sammen med 1 kat
BrunoB

19. Bruno

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines5.2 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
SriS

20. Sri

4.7 km
fra
650 kr.
/nat
3 anmeldelser

They are babies🐈🐕‍🦺❤️

Svarer normalt inden for en dag
SriS

20. Sri

They are babies🐈🐕‍🦺❤️4.7 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
650 kr.
/nat