1. Huspasning
  2. Ølstykke

Pasning af hus, Ølstykke

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CanC

1. Can

18.2 km
fra
450 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Golden retriever dad; active and home most of the day

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
CanC

1. Can

Ny dyrepasser
Golden retriever dad; active and home most of the day18.2 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 5 dage siden
fra
450 kr.
/nat
AugustaA

2. Augusta

17.7 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Young sitter with own cat

Senest booket i går
Senest kontaktet for 5 dage siden
AugustaA

2. Augusta

Ny dyrepasser
Young sitter with own cat 17.7 km
Senest booket i går
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
250 kr.
/nat
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
LilliaL

3. Lillia

18.5 km - Skovlunde
fra
260 kr.
/nat
7 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Jeg elsker dyr. Dyr elsker mig.

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LilliaL

3. Lillia

Jeg elsker dyr. Dyr elsker mig.18.5 km - Skovlunde
(7 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Vi benyttede for første gang en hundepasser i hjemmet og fandt Lilli, som bor i vores by. Allerede ved første møde fik vi et rigtig godt indtryk – hun er ansvarlig, imødekommende og opmærksom på både forventningsafstemning og kemi. Op til pasningen fulgte hun selv op med en besked, som gav os tryghed og bekræftede, at vi kunne stole på aftalen. Under hele pasningsperioden var Lilli fleksibel, og kommunikationen fungerede perfekt. Hun sendte løbende opdateringer om, hvordan dagene og nætterne gik, og vi havde helt ro i maven over, at vores hund og vores hjem var i gode hænder. Da vi kom hjem, var alt pænt og ryddeligt – hun havde endda støvsuget hundehår. Vi kunne ikke ønske os en bedre oplevelse. Vi har allerede sagt til Lilli, at dette ikke bliver sidste gang, vi anmoder om hendes hjælp. Kan varmt anbefales!"
BentB
Anmeldelse af Bent
fra
260 kr.
/nat
ThereseT

4. Therese

18.9 km - Roskilde
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Caring and reliable sitter for extended stays

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
ThereseT

4. Therese

Ny dyrepasser
Caring and reliable sitter for extended stays18.9 km - Roskilde
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat
WenjingW

5. Wenjing

17.3 km
fra
600 kr.
/nat
2 anmeldelser

Loving and reliable care for your furry family

Svarer normalt inden for en dag
WenjingW

5. Wenjing

Loving and reliable care for your furry family17.3 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
600 kr.
/nat
EmiliaE

6. Emilia

15.3 km
fra
600 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev

Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EmiliaE

6. Emilia

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev15.3 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Jeg har været helt tryg ved at overlade hunde, kat og hus til Emilia, som har været ansvarlig og pålidelig. Det var glade og tilfredse hunde, jeg kom hjem til igen ☺️ Kunne sagtens finde på at kontakte hende igen. "
RikkeR
Anmeldelse af Rikke
fra
600 kr.
/nat
MillaM

7. Milla

15.9 km
fra
350 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning

Svarer normalt inden for et par timer
MillaM

7. Milla

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning15.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
"Min varmeste anbefaling af Milla, jeg var 100% tryg ved hende fra første møde, men allervigtigst at min hund også var vild med hende. Jeg har aldrig haft nogen til at passe min hund udover den allernærmeste familie, men det bliver bestemt ikke sidste gang, Milla passer Luna. "
HelleH
Anmeldelse af Helle
fra
350 kr.
/nat
JéssicaJ

8. Jéssica

14.7 km
fra
320 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JéssicaJ

8. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 14.7 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
320 kr.
/nat
JoyciJ

9. Joyci

19.8 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
JoyciJ

9. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.19.8 km
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
250 kr.
/nat
PernilleP

10. Pernille

16.9 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
PernilleP

10. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕16.9 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
400 kr.
/nat
Gabriel FelipeG

11. Gabriel Felipe

15.8 km
fra
400 kr.
/nat

Caring & Reliable Pet Sitter Experienced with Special Needs

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med None Nala
Gabriel FelipeG

11. Gabriel Felipe

Caring & Reliable Pet Sitter Experienced with Special Needs15.8 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med None Nala
fra
400 kr.
/nat
aggelikiA

12. aggeliki

17 km
fra
400 kr.
/nat

Loving care for your pets while you’re away

aggelikiA

12. aggeliki

Loving care for your pets while you’re away17 km
fra
400 kr.
/nat
ZoeZ

13. Zoe

7.1 km
fra
400 kr.
/nat

Hejsa, er det mig du søger?

ZoeZ

13. Zoe

Hejsa, er det mig du søger? 7.1 km
fra
400 kr.
/nat
PaulinaP

14. Paulina

16.6 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
PaulinaP

14. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾16.6 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv i går
fra
350 kr.
/nat
irisI

15. iris

18.3 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
irisI

15. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands18.3 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
fra
300 kr.
/nat
AmalieA

16. Amalie

18.6 km
fra
450 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Udadvendt energisk pels-sitter klar til at passe dit dyr!

Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
AmalieA

16. Amalie

Udadvendt energisk pels-sitter klar til at passe dit dyr!18.6 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 2 dage siden
Senest aktiv i går
fra
450 kr.
/nat
JulianaJ

17. Juliana

18.3 km
fra
250 kr.
/nat
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
JulianaJ

17. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter18.3 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/nat
MartinM

18. Martin

4.7 km
fra
500 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
MartinM

18. Martin

Tryg og pasning for din dejlige hund, i optimale rammer.4.7 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv i går
fra
500 kr.
/nat
SachaS

19. Sacha

18.4 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱

Senest aktiv 2 dage siden
SachaS

19. Sacha

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱18.4 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
fra
450 kr.
/nat
EstherE

20. Esther

19 km
fra
350 kr.
/nat
5 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Experienced petsitter in Copenhagen and Herlev 🐰🐱

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
EstherE

20. Esther

Experienced petsitter in Copenhagen and Herlev 🐰🐱19 km
(5 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat

Hvorfor vælge huspasning?

Pålidelige dyresittere i Ølstykke tilbyder kærlig pasning af kæledyr i hjemmet, kattefodring og huspasning.

Dyreejere booker huspasning i Ølstykke på Pawshake. Over 879 dyreejere i Ølstykke har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.95/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.