1. Huspasning
  2. Nærum

Pasning af hus, Nærum

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
DanielaD

1. Daniela

13.8 km
fra
50 €
/nat
2 anmeldelser

Calm and Reliable Dog Walker & Pet Sitter

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
DanielaD

1. Daniela

Calm and Reliable Dog Walker & Pet Sitter13.8 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
"My dog had his own Best Vacation with Daniela, when we were on ours for 4 days:) She is perfect with dogs (and people!), and I could'nt wish for a better one for takeing care of my baby. She acts like Family!"
AzamA
Anmeldelse af Azam
fra
50 €
/nat
Juan MaJ

2. Juan Ma

2.6 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Dog lover with a lifetime of experience 🐾

Senest aktiv 8 dage siden
Juan MaJ

2. Juan Ma

Ny dyrepasser
Dog lover with a lifetime of experience 🐾2.6 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
250 kr.
/nat
PaulaP

3. Paula

15.2 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
PaulaP

3. Paula

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕15.2 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"It’s always hard to leave our cat alone when we’re traveling, but Paula made sure she was in absolutely perfect hands! She took care of our dear Nugget as well as our home for several days. She kept us updated daily and made our hearts melt by sharing cute pictures of our orange beast. I can wholeheartedly recommend Paula to anyone who’s looking for a great pet and house sitter!"
MartinM
Anmeldelse af Martin
fra
250 kr.
/nat
SaraS

4. Sara

12.1 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Newly graduated with flexible schedule :)

SaraS

4. Sara

Newly graduated with flexible schedule :)12.1 km
(2 anmeldelser)
fra
300 kr.
/nat
MonicaM

5. Monica

13.1 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MonicaM

5. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer13.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Not much to say : Monica is great! Book her if you need a conscientous and capable cat sitter:) We hope she can help us another time"
KirstenK
Anmeldelse af Kirsten
fra
500 kr.
/nat
ShaniS

6. Shani

13.4 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
ShaniS

6. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen13.4 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
400 kr.
/nat
BrunaB

7. Bruna

12.4 km
fra
600 kr.
/nat
6 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

I LOVE pets 🐶4 yrs of experience 😸 CPH

Senest aktiv i dag
Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
BrunaB

7. Bruna

I LOVE pets 🐶4 yrs of experience 😸 CPH12.4 km
(6 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i dag
Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
"Bruna and James looked after our dogs and our house so well while we were away. I strongly recommend them. "
PeterP
Anmeldelse af Peter
fra
600 kr.
/nat
ZhijinZ

8. Zhijin

0.4 km
fra
350 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
ZhijinZ

8. Zhijin

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾0.4 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
350 kr.
/nat
FloraF

9. Flora

15.4 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
FloraF

9. Flora

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter15.4 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
250 kr.
/nat
CecilieC

10. Cecilie

11.8 km
fra
400 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

10. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚11.8 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Cecilie trådte til med kort varsel, passede hus og 5 kæledyr til Bravour. Jeg nåede endda ikke de fulde forberedelser til hendes ankomst, men Cecilie klarede de ting, jeg ikke nåede, pr sms-anvisning. Vi fik billeder og status på dyrene i løbet af den tid, vi var væk."
Rie LundR
Anmeldelse af Rie Lund
fra
400 kr.
/nat
SophieS

11. Sophie

12.5 km
fra
600 kr.
/nat
18 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜

Svarer normalt inden for et par timer
SophieS

11. Sophie

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜12.5 km
(18 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"I highly recommend Sophie! She was incredibly flexible and was able to step in at the last minute when I needed her. She took such great care of my cat, making sure she was comfortable, playing with her, and keeping her company. I could tell my cat was in good hands. Sophie was very reliable and sent regular updates throughout, which I really appreciated. Communication was easy, and she was always quick to respond. I will definitely be reaching out to her again for future pet-sitting needs!"
EthanE
Anmeldelse af Ethan
fra
600 kr.
/nat
AgustinaA

12. Agustina

14.3 km
fra
220 kr.
/nat
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Walks, belly rubs, and lots of love 🩷

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
AgustinaA

12. Agustina

Walks, belly rubs, and lots of love 🩷14.3 km
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
"Agustina was looking after our cat (and home) twice. She is super reliable and flexible, replies very fast and we came home to a happy cat both times, would recommend her 100 %."
NicolaN
Anmeldelse af Nicola
fra
220 kr.
/nat
SabrinaS

13. Sabrina

12.8 km
fra
800 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

13. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺12.8 km
(2 anmeldelser)
"Vores to Labrador havde en dejlig dag sammen med Sabrina, som varmt kan anbefales."
JohnJ
Anmeldelse af John
fra
800 kr.
/nat
PäiviP

14. Päivi

14.2 km
fra
200 kr.
/nat
Ny dyrepasser
1 anmeldelse

Your pet is always my number 1 priority

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
PäiviP

14. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority14.2 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
200 kr.
/nat
LivaL

15. Liva

13 km
fra
300 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LivaL

15. Liva

Ny dyrepasser
Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte13 km
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
300 kr.
/nat
MajaM

16. Maja

15.2 km
fra
350 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Hundeglad og kærlig passer 🐾

MajaM

16. Maja

Ny dyrepasser
Hundeglad og kærlig passer 🐾15.2 km
fra
350 kr.
/nat
MartaM

17. Marta

9 km
fra
500 kr.
/nat
9 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Happy pets from tails to whiskers

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
MartaM

17. Marta

Happy pets from tails to whiskers9 km
(9 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
"Marta was taking care of our two Russian Blue cats with overnight stay as well as daily visits. She was very caring, responsive and helpful. Especially well handled one cat's health issue that arisen during our absence. Would absolutely recommend 🫶"
ZanaZ
Anmeldelse af Zana
fra
500 kr.
/nat
IsabelleI

18. Isabelle

13.9 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Your dog’s new favorite walking buddy!

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
IsabelleI

18. Isabelle

Your dog’s new favorite walking buddy! 13.9 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
IsabelI

19. Isabel

11.7 km
fra
500 kr.
/nat
46 anmeldelser
18
tilbagevendende gæster

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
IsabelI

19. Isabel

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker11.7 km
(46 anmeldelser)
18 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"Isabel was the perfect dogsitter to Blu. He was really happy to spend time with her and she made sure I always got updates and pictures of him. Super recommended!"
AlessiaA
Anmeldelse af Alessia
fra
500 kr.
/nat
MillaM

20. Milla

8.6 km
fra
350 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning

Svarer normalt inden for et par timer
MillaM

20. Milla

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning8.6 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
"Min varmeste anbefaling af Milla, jeg var 100% tryg ved hende fra første møde, men allervigtigst at min hund også var vild med hende. Jeg har aldrig haft nogen til at passe min hund udover den allernærmeste familie, men det bliver bestemt ikke sidste gang, Milla passer Luna. "
HelleH
Anmeldelse af Helle
fra
350 kr.
/nat