1. Huspasning
  2. Kongens Lyngby

Pasning af hus, Kongens Lyngby

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Camila & FedericoC

1. Camila & Federico

8.9 km
fra
400 kr.
/nat
3 anmeldelser

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Camila & FedericoC

1. Camila & Federico

Your dog's second home in Nørrebro with Camila & Federico.8.9 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
MathildeM

2. Mathilde

10.6 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
MathildeM

2. Mathilde

Brug for pasning?Jeg vil elske at passe dit lille hjertebarn10.6 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
400 kr.
/nat
JopJ

3. Jop

7.2 km
fra
900 kr.
/nat

All pets in Nørrebro and Nordvest are my family

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
JopJ

3. Jop

All pets in Nørrebro and Nordvest are my family7.2 km
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
900 kr.
/nat
JoyciJ

4. Joyci

6.1 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
JoyciJ

4. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.6.1 km
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
250 kr.
/nat
AlberteA

5. Alberte

10.4 km
fra
500 kr.
/nat
1
tilbagevendende gæst

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
AlberteA

5. Alberte

10.4 km
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
500 kr.
/nat
VirginiaV

6. Virginia

8.4 km
fra
300 kr.
/nat

Senest aktiv 12 dage siden
VirginiaV

6. Virginia

8.4 km
Senest aktiv 12 dage siden
fra
300 kr.
/nat
LeenaL

7. Leena

7.8 km
fra
700 kr.
/nat
2 anmeldelser

Professional Cuddler for Your Cats & Dogs 🐱🐶

Svarer normalt inden for et par timer
LeenaL

7. Leena

Professional Cuddler for Your Cats & Dogs 🐱🐶7.8 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
700 kr.
/nat
NoorN

8. Noor

3.5 km
fra
250 kr.
/nat

Pålidelig dyrepasser med mange års erfaring med kæledyr

Svarer normalt inden for et par timer
NoorN

8. Noor

Pålidelig dyrepasser med mange års erfaring med kæledyr3.5 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
KirstenK

9. Kirsten

8.8 km - København
fra
350 kr.
/nat

Longtime animal bestie ready for new furry friends!

KirstenK

9. Kirsten

Longtime animal bestie ready for new furry friends!8.8 km - København
fra
350 kr.
/nat
EmmamaiaE

10. Emmamaia

2.7 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr

EmmamaiaE

10. Emmamaia

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr2.7 km
fra
250 kr.
/nat
LouisL

11. Louis

7.7 km
fra
850 kr.
/nat

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

11. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde7.7 km
fra
850 kr.
/nat
JannickJ

12. Jannick

7.3 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

12. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro7.3 km
fra
500 kr.
/nat
Agostina & HernanA

13. Agostina & Hernan

8.2 km
fra
450 kr.
/nat

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

13. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters8.2 km
fra
450 kr.
/nat
SaschaS

14. Sascha

7.3 km
fra
500 kr.
/nat
14 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Kærlig Dyrepleje

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
SaschaS

14. Sascha

Kærlig Dyrepleje7.3 km
(14 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
"Super tryg pasning af både hunde, kat og hjem. Jeg har følt mig tryg ved Sascha fra vores første møde og er ikke i tvivl om at mine 2 hunde har haft det fantastisk. Det er første gang jeg ikke er blevet overfaldet vildt af mine hunde efter at have været væk 1 uge, tror næsten de var skuffet over at det ikke var Sascha der kom Vil hel sikkert bruge Sascha igen en anden gang. Fra Vinni, Rødovre."
VinniV
Anmeldelse af Vinni
fra
500 kr.
/nat
livL

15. liv

5.4 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
livL

15. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻5.4 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
500 kr.
/nat
SandraS

16. Sandra

7.5 km
fra
400 kr.
/nat
10 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Smilende Sandra

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
SandraS

16. Sandra

Smilende Sandra7.5 km
(10 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 7 dage siden
"Sandra passede vores kattekilling Trylle i en weekend. Hun flyttede ind i vores lejlighed og selvom vi kun havde mødtes en gang ved meet and greet, så var vi helt trygge. Sandra sendte dagligt beskeder og billeder. Da vi kom hjem var Trylle helt afslappet og hun reagerede slet ikke på, at vi havde været væk. Vi vil helt sikkert booke Sandra næste gang vi skal på tur."
Maria Lykke MynteM
Anmeldelse af Maria Lykke Mynte
fra
400 kr.
/nat
Amalie ElnaA

17. Amalie Elna

8.2 km - København
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr

Svarer normalt inden for en dag
Amalie ElnaA

17. Amalie Elna

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr8.2 km - København
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Venlig, fleksibel og vores hund kunne lide hende fra starten af😊"
AmandaA
Anmeldelse af Amanda
fra
500 kr.
/nat
Ebba-MathildeE

18. Ebba-Mathilde

5.4 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Glad og tålmodig dyreelsker

Bor sammen med 3 katte
Ebba-MathildeE

18. Ebba-Mathilde

Glad og tålmodig dyreelsker 5.4 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 3 katte
"Vores hund havde det skønt med at blive passer af Ebba-Mathilde ☺️"
AmandaA
Anmeldelse af Amanda
fra
350 kr.
/nat
SantiagoS

19. Santiago

7.4 km
fra
200 kr.
/nat
1 anmeldelse

Lige ankommet til København glæder mig til at møde hvalpe

Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
SantiagoS

19. Santiago

Lige ankommet til København glæder mig til at møde hvalpe7.4 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 8 dage siden
Bor sammen med 1 hund
"I can highly recommend Santiago. He took perfect care of Fidel. "
MariaM
Anmeldelse af Maria
fra
200 kr.
/nat
MilleM

20. Mille

6.4 km
fra
650 kr.
/nat
15 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Selvstændig, erfaren sitter tilbyder kærlighed og motion

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
MilleM

20. Mille

Selvstændig, erfaren sitter tilbyder kærlighed og motion6.4 km
(15 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
"Tusind tak til Mille for excellent hus- og hundepasning. Max stjerner på alle niveauer, kan helt sikkert anbefale, og vil med glæde benytte igen. "
MarleneM
Anmeldelse af Marlene
fra
650 kr.
/nat