1. Huspasning
  2. Kongens Lyngby

Pasning af hus, Kongens Lyngby

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
PaulaP

1. Paula

9.5 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕

Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
PaulaP

1. Paula

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕9.5 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"It’s always hard to leave our cat alone when we’re traveling, but Paula made sure she was in absolutely perfect hands! She took care of our dear Nugget as well as our home for several days. She kept us updated daily and made our hearts melt by sharing cute pictures of our orange beast. I can wholeheartedly recommend Paula to anyone who’s looking for a great pet and house sitter!"
MartinM
Anmeldelse af Martin
fra
250 kr.
/nat
SaraS

2. Sara

7 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Newly graduated with flexible schedule :)

SaraS

2. Sara

Newly graduated with flexible schedule :)7 km
(2 anmeldelser)
fra
300 kr.
/nat
KaterinaK

3. Katerina

7 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

A dog mom at heart, a friend to all paws✨💕

KaterinaK

3. Katerina

Ny dyrepasser
A dog mom at heart, a friend to all paws✨💕7 km
fra
250 kr.
/nat
ShaniS

4. Shani

8.3 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
ShaniS

4. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen8.3 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
400 kr.
/nat
MonicaM

5. Monica

6.7 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
MonicaM

5. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer6.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 6 dage siden
"Not much to say : Monica is great! Book her if you need a conscientous and capable cat sitter:) We hope she can help us another time"
KirstenK
Anmeldelse af Kirsten
fra
500 kr.
/nat
ZhijinZ

6. Zhijin

6 km
fra
350 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
ZhijinZ

6. Zhijin

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾6 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
FloraF

7. Flora

10.2 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
FloraF

7. Flora

Far away from my own dog, would love to be your dogsitter10.2 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
fra
250 kr.
/nat
LanaL

8. Lana

9.9 km
fra
550 kr.
/nat
49 anmeldelser
25
tilbagevendende gæster

Pet Care, Cat Care

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
LanaL

8. Lana

Pet Care, Cat Care9.9 km
(49 anmeldelser)
25 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
"Lana is beside being such a warm and lovely person, the most amazing dog sitter. My dog absolutely loves her, and I always get pictures and videos of my dog from walks and play during the day. I honestly can't recommend Lana enough. Your pet will always be safe and happy with Lana, no doubt. "
LauraL
Anmeldelse af Laura
fra
550 kr.
/nat
CecilieC

9. Cecilie

7.3 km
fra
400 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

9. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚7.3 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Cecilie trådte til med kort varsel, passede hus og 5 kæledyr til Bravour. Jeg nåede endda ikke de fulde forberedelser til hendes ankomst, men Cecilie klarede de ting, jeg ikke nåede, pr sms-anvisning. Vi fik billeder og status på dyrene i løbet af den tid, vi var væk."
Rie LundR
Anmeldelse af Rie Lund
fra
400 kr.
/nat
SabrinaS

10. Sabrina

7.8 km - København
fra
800 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

10. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺7.8 km - København
(2 anmeldelser)
"Vores to Labrador havde en dejlig dag sammen med Sabrina, som varmt kan anbefales."
JohnJ
Anmeldelse af John
fra
800 kr.
/nat
Dominique ThereseD

11. Dominique Therese

8.1 km
fra
500 kr.
/nat

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Shiba Inu Bella
Dominique ThereseD

11. Dominique Therese

Filipina Dog Lover & Mom in Østerbro8.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Shiba Inu Bella
fra
500 kr.
/nat
IsabelleI

12. Isabelle

8.4 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Your dog’s new favorite walking buddy!

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
IsabelleI

12. Isabelle

Your dog’s new favorite walking buddy! 8.4 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
350 kr.
/nat
MartaM

13. Marta

2.6 km
fra
500 kr.
/nat
8 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Happy pets from tails to whiskers

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 14 dage siden
MartaM

13. Marta

Happy pets from tails to whiskers2.6 km
(8 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 14 dage siden
fra
500 kr.
/nat
IsabelI

14. Isabel

6.3 km
fra
500 kr.
/nat
46 anmeldelser
18
tilbagevendende gæster

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
IsabelI

14. Isabel

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker6.3 km
(46 anmeldelser)
18 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket 4 dage siden
"Isabel was the perfect dogsitter to Blu. He was really happy to spend time with her and she made sure I always got updates and pictures of him. Super recommended!"
AlessiaA
Anmeldelse af Alessia
fra
500 kr.
/nat
MillaM

15. Milla

8.8 km
fra
350 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning

Svarer normalt inden for et par timer
MillaM

15. Milla

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning8.8 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
"Min varmeste anbefaling af Milla, jeg var 100% tryg ved hende fra første møde, men allervigtigst at min hund også var vild med hende. Jeg har aldrig haft nogen til at passe min hund udover den allernærmeste familie, men det bliver bestemt ikke sidste gang, Milla passer Luna. "
HelleH
Anmeldelse af Helle
fra
350 kr.
/nat
JéssicaJ

16. Jéssica

9.6 km
fra
320 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JéssicaJ

16. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 9.6 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
320 kr.
/nat
JulesJ

17. Jules

7.2 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Neither cat nor dog person,I love them all so much.

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
JulesJ

17. Jules

Neither cat nor dog person,I love them all so much.7.2 km
(1 anmeldelse)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest booket i går
fra
250 kr.
/nat
MarianaM

18. Mariana

9 km
fra
450 kr.
/nat

Marianna's pet care and presence for cats and plants <3

Senest aktiv i går
MarianaM

18. Mariana

Marianna's pet care and presence for cats and plants <3 9 km
Senest aktiv i går
fra
450 kr.
/nat
Lasse NørrL

19. Lasse Nørr

10.3 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Lasse NørrL

19. Lasse Nørr

10.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
Vanina BelenV

20. Vanina Belen

7.4 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Caring for Your Pets Like Family 🐾😻 🧡

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
Vanina BelenV

20. Vanina Belen

Caring for Your Pets Like Family 🐾😻 🧡 7.4 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/nat