1. Huspasning
  2. København

Pasning af hus, København

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
WeronikaW

1. Weronika

3.1 km
fra
250 kr.
/nat
7 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

new sitter on the block 😎💪🏻🐈🦮 #Amagerbro

Svarer normalt inden for et par timer
WeronikaW

1. Weronika

new sitter on the block 😎💪🏻🐈🦮 #Amagerbro3.1 km
(7 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
AntoniaA

2. Antonia

3.8 km
fra
300 kr.
/nat

Reliable and caring pet sitter who loves animals 🐾

Svarer normalt inden for et par timer
AntoniaA

2. Antonia

Reliable and caring pet sitter who loves animals 🐾3.8 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat
Mille PrienM

3. Mille Prien

1.8 km
fra
300 kr.
/nat

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København

Svarer normalt inden for en dag
Mille PrienM

3. Mille Prien

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København 1.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
RoozbehR

4. Roozbeh

1.6 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pet sitter you can trust – Brygge & Vesterbro

Svarer normalt inden for en dag
RoozbehR

4. Roozbeh

Pet sitter you can trust – Brygge & Vesterbro1.6 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
LorenaL

5. Lorena

3.7 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

5. Lorena

A Colombian that love animals!3.7 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
HelinaH

6. Helina

3.3 km
fra
150 kr.
/nat

Huge animal lover and experienced sitter here to help

Svarer normalt inden for en dag
HelinaH

6. Helina

Huge animal lover and experienced sitter here to help3.3 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/nat
AlberteA

7. Alberte

3.5 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

7. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 3.5 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
CamilaC

8. Camila

2.9 km
fra
250 kr.
/nat

Pet Lover Ready to Help

Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

8. Camila

Pet Lover Ready to Help2.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
FlaminiaF

9. Flaminia

1.9 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Animal Lover Ready to Care for Your Pets!

Svarer normalt inden for et par timer
FlaminiaF

9. Flaminia

Animal Lover Ready to Care for Your Pets!1.9 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
AndrésA

10. Andrés

0.8 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

my passion and love for animals explains why I am here.

AndrésA

10. Andrés

my passion and love for animals explains why I am here.0.8 km
(1 anmeldelse)
fra
250 kr.
/nat
AlexanderA

11. Alexander

2.6 km - København
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

AlexanderA

11. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)2.6 km - København
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
vinaV

12. vina

3.1 km
fra
250 kr.
/nat

From Indonesia to Denmark : A lifelong dog lover!

vinaV

12. vina

From Indonesia to Denmark : A lifelong dog lover! 3.1 km
fra
250 kr.
/nat
LeaL

13. Lea

1.8 km
fra
300 kr.
/nat

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
LeaL

13. Lea

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter1.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
SilviaS

14. Silvia

2.4 km
fra
300 kr.
/nat

Personalized pet care focused on comfort and trust

Svarer normalt inden for et par timer
SilviaS

14. Silvia

Personalized pet care focused on comfort and trust2.4 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat
Jo GudmanJ

15. Jo Gudman

3.3 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr

Svarer normalt inden for en dag
Jo GudmanJ

15. Jo Gudman

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr3.3 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
BeatrizB

16. Beatriz

2.2 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

16. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡2.2 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
MariaM

17. Maria

1.9 km
fra
250 kr.
/nat

Loving student who treats every pet with care and patience

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

17. Maria

Loving student who treats every pet with care and patience1.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
TaraT

18. Tara

2.6 km
fra
420 kr.
/nat

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!

Svarer normalt inden for en dag
TaraT

18. Tara

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!2.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
420 kr.
/nat
SteaphS

19. Steaph

3.5 km
fra
300 kr.
/nat

Responsible and caring animal lover

Svarer normalt inden for en dag
SteaphS

19. Steaph

Responsible and caring animal lover3.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
AxelA

20. Axel

2.8 km
fra
350 kr.
/nat

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

20. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs2.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat