1. Huspasning
  2. København

Pasning af hus, København

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AgustinaA

1. Agustina

0.3 km
fra
300 kr.
/nat
12 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Love and care for your pets while you’re away!

Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
AgustinaA

1. Agustina

Love and care for your pets while you’re away! 0.3 km
(12 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 6 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Agustina was a fantastic cat sitter, and we highly recommend her. She took great care of our cats and kept us updated with messages and photos, and gave us complete peace of mind while we were away. One of our cats is very shy and refused to come out, but Agustina was incredibly patient and let him go at his own pace. We also came home to an apartment that was exactly as we had left it. We would be happy to have her stay with our cats again!"
AnjaA
Anmeldelse af Anja
fra
300 kr.
/nat
WeronikaW

2. Weronika

0.8 km
fra
480 kr.
/nat
23 anmeldelser
13
tilbagevendende gæster

loving and experienced sitter at Sluseholmen

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

2. Weronika

loving and experienced sitter at Sluseholmen0.8 km
(23 anmeldelser)
13 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
"I booked Weronika for house and dog sitting and I will not hesitate to book Weronika again. She is reliable and made sure we had a happy dog while we were away. We got daily updates and pictures."
BirgitB
Anmeldelse af Birgit
fra
480 kr.
/nat
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
MicaelaM

3. Micaela

3.4 km
fra
200 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Pawsitively the best sitter in Copenhagen!

Senest aktiv i dag
MicaelaM

3. Micaela

Ny dyrepasser
Pawsitively the best sitter in Copenhagen!3.4 km
Senest aktiv i dag
fra
200 kr.
/nat
Freja SteentofteF

4. Freja Steentofte

0.3 km
fra
500 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Kærlig og ansvarlig dyrepasser i København SV

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
Freja SteentofteF

4. Freja Steentofte

Ny dyrepasser
Kærlig og ansvarlig dyrepasser i København SV0.3 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i dag
fra
500 kr.
/nat
RouselR

5. Rousel

0.4 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
RouselR

5. Rousel

Ny dyrepasser
0.4 km
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
250 kr.
/nat
Melia LaniM

6. Melia Lani

1.8 km
fra
900 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Kærlig opmærksomhed og kontakt til dyr

Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 2 katte
Melia LaniM

6. Melia Lani

Ny dyrepasser
Kærlig opmærksomhed og kontakt til dyr 1.8 km
Senest aktiv 4 dage siden
Bor sammen med 2 katte
fra
900 kr.
/nat
BiancaB

7. Bianca

2.6 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Pet lover 🫶🏻

Senest aktiv i går
BiancaB

7. Bianca

Ny dyrepasser
Pet lover 🫶🏻2.6 km
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/nat
LuciaL

8. Lucia

0.4 km
fra
300 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Caring and Reliable Dog Sitter Who Treats Dogs Like Family

Senest aktiv 5 dage siden
LuciaL

8. Lucia

Ny dyrepasser
Caring and Reliable Dog Sitter Who Treats Dogs Like Family0.4 km
Senest aktiv 5 dage siden
fra
300 kr.
/nat
DelfinaD

9. Delfina

2.4 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser

Experienced dog walker with a true love for animals

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
DelfinaD

9. Delfina

Experienced dog walker with a true love for animals2.4 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Delphine was absolutely fantastic looking after Duke and Chase. Both dogs were clearly very happy, relaxed and well cared for, and we felt completely comfortable knowing they were in such good hands. She was reliable, caring and clearly genuinely loves dogs. It’s always a big thing trusting someone with them, but Delphine made the whole experience really easy. We’d happily recommend her to anyone looking for a trustworthy and caring dog sitter, and we’ll definitely be asking her to look after Duke and Chase again."
BenjaminB
Anmeldelse af Benjamin
fra
300 kr.
/nat
AnnaA

10. Anna

1.5 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kind, Responsible & Animal Lover 🐕

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
AnnaA

10. Anna

Kind, Responsible & Animal Lover 🐕1.5 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
JiaJ

11. Jia

2.6 km
fra
350 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Happy to look after your furry friends

Senest aktiv 3 dage siden
JiaJ

11. Jia

Ny dyrepasser
Happy to look after your furry friends2.6 km
Senest aktiv 3 dage siden
fra
350 kr.
/nat
AnaA

12. Ana

2.6 km
fra
360 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Experienced and energetic pet sitter & lover:)

Senest aktiv i dag
AnaA

12. Ana

Experienced and energetic pet sitter & lover:)2.6 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv i dag
"Ana took the absolute best care of my dog Brutus, and was clear and professional! I couldn't have asked for a better dogsitter, and would recommend her services to anyone 🥰"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
360 kr.
/nat
LydiaL

13. Lydia

0.4 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Animal loving Yoga teacher with plenty of time

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
LydiaL

13. Lydia

Animal loving Yoga teacher with plenty of time0.4 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
250 kr.
/nat
CarolinaC

14. Carolina

0.3 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Love and care for your pets while you’re away!

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CarolinaC

14. Carolina

Love and care for your pets while you’re away!0.3 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"So happy to have Carolina look after my dog! Very reliable and communicative and just really sweet - highly recommend!"
PeilinnP
Anmeldelse af Peilinn
fra
300 kr.
/nat
AnnaA

15. Anna

1.6 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kærlig og ansvarsbevidst kattepasser

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
AnnaA

15. Anna

Kærlig og ansvarsbevidst kattepasser1.6 km
(5 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Anna is an experienced cat sitter, good communicator, diligent and I would highly recommend her. "
ShirinS
Anmeldelse af Shirin
fra
250 kr.
/nat
MariaM

16. Maria

4.2 km
fra
525 kr.
/nat
62 anmeldelser
30
tilbagevendende gæster

Maria pet sitter Copenhagen

Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
MariaM

16. Maria

Maria pet sitter Copenhagen4.2 km
(62 anmeldelser)
30 tilbagevendende gæster
Senest booket 5 dage siden
Senest kontaktet for 5 dage siden
"Maria has been absolutely wonderful in taking care of both our cat and our home. She is reliable, caring, and very attentive to details. She made sure our cat was well looked after, played with him regularly to keep him active and happy, and clearly gave him lots of love and attention. At the same time, she took great care of the house, which gave us real peace of mind while we were away. We truly appreciate her dedication and would highly recommend her to anyone looking for a trustworthy and kind pet sitter."
LouiseL
Anmeldelse af Louise
fra
525 kr.
/nat
AleksandraA

17. Aleksandra

2.8 km
fra
450 kr.
/nat

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr

AleksandraA

17. Aleksandra

Tryg og kærlig pasning af dit kæledyr2.8 km
fra
450 kr.
/nat
MarianaM

18. Mariana

0.6 km
fra
350 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Pet lover in Sydhavn 🐈‍⬛ 🐕

Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
MarianaM

18. Mariana

Ny dyrepasser
Pet lover in Sydhavn 🐈‍⬛ 🐕0.6 km
Senest booket 8 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
fra
350 kr.
/nat
AlfaA

19. Alfa

3.2 km
fra
250 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Dyreglad, ansvarlig og fleksibel – med masser af tid 🐾❤️

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
AlfaA

19. Alfa

Ny dyrepasser
Dyreglad, ansvarlig og fleksibel – med masser af tid 🐾❤️3.2 km
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
250 kr.
/nat
Jia wenJ

20. Jia wen

3.5 km
fra
700 kr.
/nat
6 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐶With me your dogs and cats is in good and safe hands🐱

Svarer normalt inden for en time
Jia wenJ

20. Jia wen

🐶With me your dogs and cats is in good and safe hands🐱3.5 km
(6 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
"Jai Wen took the very best care of both our cat and our apartment. She shared photos and updates daily. She seems to have a strong love and care from animals which came across immediately when we met her. She was also so kind to come meet out cat first before starting the minding. Highly recommend! "
RebekahR
Anmeldelse af Rebekah
fra
700 kr.
/nat

Hvorfor vælge huspasning?

Pålidelige dyresittere i København tilbyder kærlig pasning af kæledyr i hjemmet, kattefodring og huspasning.

Dyreejere booker huspasning i København på Pawshake. Over 1244 dyreejere i København har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.