1. Huspasning
  2. Hvidovre

Pasning af hus, Hvidovre

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Chi JenC

1. Chi Jen

8.9 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home

Chi JenC

1. Chi Jen

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home8.9 km
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/nat
MilleM

2. Mille

5.5 km
fra
350 kr.
/nat

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

2. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr5.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
SarahS

3. Sarah

4.7 km
fra
500 kr.
/nat

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

3. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!4.7 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
500 kr.
/nat
SuelaS

4. Suela

4 km
fra
300 kr.
/nat

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

4. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!4 km
fra
300 kr.
/nat
NicolaiN

5. Nicolai

8.4 km
fra
400 kr.
/nat

Hunde-elskende par

Svarer normalt inden for en time
NicolaiN

5. Nicolai

Hunde-elskende par8.4 km
Svarer normalt inden for en time
fra
400 kr.
/nat
GuillerminaG

6. Guillermina

6.7 km
fra
350 kr.
/nat

A safe place for your pets ♥️

GuillerminaG

6. Guillermina

A safe place for your pets ♥️6.7 km
fra
350 kr.
/nat
Micaela AyelenM

7. Micaela Ayelen

3.9 km
fra
250 kr.
/nat

Caring for your pet like they're my own

Micaela AyelenM

7. Micaela Ayelen

Caring for your pet like they're my own3.9 km
fra
250 kr.
/nat
Margrethe MayM

8. Margrethe May

4 km
fra
220 kr.
/nat

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

8. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte4 km
fra
220 kr.
/nat
RossellaR

9. Rossella

6.3 km
fra
420 kr.
/nat

Your Pet’s Second Best Friend :)

RossellaR

9. Rossella

Your Pet’s Second Best Friend :)6.3 km
fra
420 kr.
/nat
SophiaS

10. Sophia

6.3 km
fra
525 kr.
/nat

Energisk og venlig pige som elsker hunde

SophiaS

10. Sophia

Energisk og venlig pige som elsker hunde6.3 km
fra
525 kr.
/nat
ClaraC

11. Clara

3.8 km
fra
300 kr.
/nat

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
ClaraC

11. Clara

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶3.8 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
fra
300 kr.
/nat
KataK

12. Kata

3.7 km
fra
300 kr.
/nat

Your pup’s new best friend 🐾

KataK

12. Kata

Your pup’s new best friend 🐾3.7 km
fra
300 kr.
/nat
DylanD

13. Dylan

6.5 km
fra
570 kr.
/nat

Passionate animal lover providing safe and loving care

DylanD

13. Dylan

Passionate animal lover providing safe and loving care6.5 km
fra
570 kr.
/nat
MatteoM

14. Matteo

8.1 km
fra
500 kr.
/nat

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
MatteoM

14. Matteo

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy8.1 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
500 kr.
/nat
AndrésA

15. Andrés

6.8 km
fra
259 kr.
/nat

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️

Svarer normalt inden for et par timer
AndrésA

15. Andrés

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️6.8 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
259 kr.
/nat
ChloeC

16. Chloe

0.5 km
fra
600 kr.
/nat

Omsorgsfuld hundepasser!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Toypuddel Cherie
ChloeC

16. Chloe

Omsorgsfuld hundepasser!0.5 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Toypuddel Cherie
fra
600 kr.
/nat
AlinaA

17. Alina

5.2 km
fra
350 kr.
/nat

Cat lover on duty

AlinaA

17. Alina

Cat lover on duty5.2 km
fra
350 kr.
/nat
RundaR

18. Runda

8 km
fra
250 kr.
/nat

A Passionate Pet Sitter Dedicated to Your Furry Companions

RundaR

18. Runda

A Passionate Pet Sitter Dedicated to Your Furry Companions8 km
fra
250 kr.
/nat
AnastasiaA

19. Anastasia

6.6 km
fra
300 kr.
/nat

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
AnastasiaA

19. Anastasia

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕6.6 km
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
300 kr.
/nat