1. Huspasning
  2. Hvidovre

Pasning af hus, Hvidovre

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
NaomiN

1. Naomi

6.8 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Kiwi Japanese pet sitter and animal lover

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
NaomiN

1. Naomi

Kiwi Japanese pet sitter and animal lover6.8 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
CeciliaC

2. Cecilia

5.2 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
CeciliaC

2. Cecilia

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care5.2 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
fra
500 kr.
/nat
NatháliaN

3. Nathália

5.1 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
NatháliaN

3. Nathália

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends5.1 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
MariaM

4. Maria

6.4 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Walks and loads of belly rubs included 🐱🐶

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
MariaM

4. Maria

Walks and loads of belly rubs included 🐱🐶6.4 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
250 kr.
/nat
AgustinaA

5. Agustina

6.9 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Big heart for your furry ones!

Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AgustinaA

5. Agustina

Big heart for your furry ones!6.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/nat
MercedesM

6. Mercedes

7.8 km
fra
300 kr.
/nat

Dedicated dog walker and animal lover 🐾

Senest aktiv 11 dage siden
MercedesM

6. Mercedes

Dedicated dog walker and animal lover 🐾7.8 km
Senest aktiv 11 dage siden
fra
300 kr.
/nat
CeciliaC

7. Cecilia

7 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CeciliaC

7. Cecilia

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾7 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
DonnachaD

8. Donnacha

5.8 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
DonnachaD

8. Donnacha

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️ 5.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
250 kr.
/nat
DannyD

9. Danny

5.8 km
fra
250 kr.
/nat

Moden, pålidelig, aktiv og passioneret hundemenneske

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
DannyD

9. Danny

Moden, pålidelig, aktiv og passioneret hundemenneske5.8 km
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
250 kr.
/nat
NicolasN

10. Nicolas

8 km
fra
700 kr.
/nat
1
tilbagevendende gæst

Caring and Experienced Pet Sitter You Can Trust

Senest aktiv 12 dage siden
NicolasN

10. Nicolas

Caring and Experienced Pet Sitter You Can Trust8 km
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 12 dage siden
fra
700 kr.
/nat
SilviaS

11. Silvia

7.2 km - Frederiksberg
fra
900 kr.
/nat
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

Senest aktiv 14 dage siden
SilviaS

11. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde7.2 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
fra
900 kr.
/nat
vaninaV

12. vanina

5.3 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾

vaninaV

12. vanina

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾5.3 km
fra
500 kr.
/nat
CarmenC

13. Carmen

7.9 km
fra
250 kr.
/nat

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen

CarmenC

13. Carmen

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen7.9 km
fra
250 kr.
/nat
AnaA

14. Ana

4.9 km
fra
350 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Looking forward to give some love :)

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix Bella
AnaA

14. Ana

Looking forward to give some love :)4.9 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix Bella
fra
350 kr.
/nat
TineT

15. Tine

5.5 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser

Svarer normalt inden for en dag
TineT

15. Tine

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser 5.5 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
VickyV

16. Vicky

8.4 km - København
fra
250 kr.
/nat

Elsker alle dyr - Drømmer om at blive dyrlæge

Svarer normalt inden for en time
VickyV

16. Vicky

Elsker alle dyr - Drømmer om at blive dyrlæge 8.4 km - København
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat
AjlaA

17. Ajla

3.9 km
fra
450 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾

Svarer normalt inden for en dag
AjlaA

17. Ajla

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾3.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
JessicaJ

18. Jessica

8 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

18. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛8 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
300 kr.
/nat
MarianaM

19. Mariana

4 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving, Reliable Pet Care for Cats & Dogs 🐾 ⭐

Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
Bor sammen med French Bulldog Buddha
MarianaM

19. Mariana

Loving, Reliable Pet Care for Cats & Dogs 🐾 ⭐4 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
Bor sammen med French Bulldog Buddha
fra
250 kr.
/nat
GrantG

20. Grant

8 km
fra
350 kr.
/nat

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!

Svarer normalt inden for en dag
GrantG

20. Grant

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat