1. Huspasning
  2. Hvidovre

Pasning af hus, Hvidovre

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
LuciaL

1. Lucia

5.7 km
fra
290 kr.
/nat
1 anmeldelse

I'm Lucía, a dog enthusiast from Argentina 🥰

Svarer normalt inden for en dag
LuciaL

1. Lucia

I'm Lucía, a dog enthusiast from Argentina 🥰5.7 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
"Lucia is awesome, pet-loving girl ❤️ My dog was happy, me too 🥰 "
DianaD
Anmeldelse af Diana
fra
290 kr.
/nat
LauraL

2. Laura

8.7 km - København
fra
600 kr.
/nat
9 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Happy, patient, and ready for tail wags and furry cuddles!

Svarer normalt inden for et par timer
LauraL

2. Laura

Happy, patient, and ready for tail wags and furry cuddles!8.7 km - København
(9 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
fra
600 kr.
/nat
NikolineN

3. Nikoline

4.9 km - København
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
NikolineN

3. Nikoline

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner4.9 km - København
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
500 kr.
/nat
RosarioR

4. Rosario

4.3 km
fra
300 kr.
/nat

Personalised, loving pet care for your fur family

Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
RosarioR

4. Rosario

Personalised, loving pet care for your fur family 4.3 km
Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
fra
300 kr.
/nat
SuyinS

5. Suyin

6.9 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Responsible & Loving Pet Sitter with a Calm, Spacious Home

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
SuyinS

5. Suyin

Responsible & Loving Pet Sitter with a Calm, Spacious Home6.9 km
(5 anmeldelser)
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
250 kr.
/nat
ElisaE

6. Elisa

6.3 km
fra
200 kr.
/nat
9 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Stor passion for dyr

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
ElisaE

6. Elisa

Stor passion for dyr 6.3 km
(9 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
200 kr.
/nat
Melanie CeciliaM

7. Melanie Cecilia

7.4 km
fra
500 kr.
/nat
16 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Pålidelig og kærlig pasning af dit kæledyr

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
Melanie CeciliaM

7. Melanie Cecilia

Pålidelig og kærlig pasning af dit kæledyr7.4 km
(16 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 2 dage siden
fra
500 kr.
/nat
IreneI

8. Irene

5.8 km - København
fra
450 kr.
/nat
7 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Passionate caretaker for your adorable doggies!

Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
IreneI

8. Irene

Passionate caretaker for your adorable doggies!5.8 km - København
(7 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 7 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
450 kr.
/nat
MariaM

9. Maria

3.7 km
fra
500 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
MariaM

9. Maria

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer3.7 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
fra
500 kr.
/nat
BeatriceB

10. Beatrice

6.4 km - København
fra
400 kr.
/nat

Can't wait to take care of your baby ♥️

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
BeatriceB

10. Beatrice

Can't wait to take care of your baby ♥️6.4 km - København
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
400 kr.
/nat
JonathanJ

11. Jonathan

8.8 km
fra
750 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrelsker i Indre by og omegn 🦦

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
JonathanJ

11. Jonathan

Pålidelig dyrelsker i Indre by og omegn 🦦8.8 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
750 kr.
/nat
VictoriaV

12. Victoria

6.9 km
fra
490 kr.
/nat
9 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Loving pet sitter <3

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
VictoriaV

12. Victoria

Loving pet sitter <36.9 km
(9 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 3 dage siden
fra
490 kr.
/nat
RafaelR

13. Rafael

6.7 km
fra
400 kr.
/nat
8 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Responsible, respectful, friendly and caring cat owner 🙂

Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
RafaelR

13. Rafael

Responsible, respectful, friendly and caring cat owner 🙂6.7 km
(8 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest booket 9 dage siden
Senest kontaktet for 9 dage siden
fra
400 kr.
/nat
CamilaC

14. Camila

6 km
fra
250 kr.
/nat

Eager to know my next friend!🐾

Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

14. Camila

Eager to know my next friend!🐾6 km
Senest aktiv 4 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
Alina BelénA

15. Alina Belén

4.7 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Alina BelénA

15. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷4.7 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
450 kr.
/nat
JessicaJ

16. Jessica

7.4 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
JessicaJ

16. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter7.4 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
300 kr.
/nat
FreyjaF

17. Freyja

5.9 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Ready to pet sit

Senest aktiv 5 dage siden
FreyjaF

17. Freyja

Ready to pet sit5.9 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
fra
250 kr.
/nat
PaolaP

18. Paola

4.1 km
fra
450 kr.
/nat
10 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Cat lady & dog lover

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
PaolaP

18. Paola

Cat lady & dog lover4.1 km
(10 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
450 kr.
/nat
CecilieC

19. Cecilie

5.1 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
CecilieC

19. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶5.1 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 7 dage siden
fra
400 kr.
/nat
JohannahJ

20. Johannah

7.5 km - Frederiksberg
fra
300 kr.
/nat

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
JohannahJ

20. Johannah

Passioneret dyreelsker og kommende dyrlæge passer din hund7.5 km - Frederiksberg
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 7 dage siden
fra
300 kr.
/nat