1. Huspasning
  2. Hørning

Pasning af hus, Hørning

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Simon Kramer KjærS

1. Simon Kramer Kjær

11.8 km
fra
250 kr.
/nat

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Simon Kramer KjærS

1. Simon Kramer Kjær

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden11.8 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat
SergioS

2. Sergio

15.9 km
fra
150 kr.
/nat

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov

Senest aktiv 4 dage siden
SergioS

2. Sergio

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov15.9 km
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/nat
Maria BelenM

3. Maria Belen

13 km
fra
550 kr.
/nat
4 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren kæledyrs passer til dyr i alle aldre

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Maria BelenM

3. Maria Belen

Erfaren kæledyrs passer til dyr i alle aldre 13 km
(4 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
550 kr.
/nat
MariaM

4. Maria

13.1 km
fra
275 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
MariaM

4. Maria

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️13.1 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
275 kr.
/nat
OksanaO

5. Oksana

12.2 km
fra
250 kr.
/nat

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
OksanaO

5. Oksana

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog12.2 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
250 kr.
/nat
LeaL

6. Lea

16 km
fra
400 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
LeaL

6. Lea

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳16 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
400 kr.
/nat
MariaM

7. Maria

14.5 km
fra
250 kr.
/nat

Hunde og katte sitter.

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
MariaM

7. Maria

Hunde og katte sitter.14.5 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
250 kr.
/nat
RoxanaR

8. Roxana

12.9 km
fra
370 kr.
/nat
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

pet sitter!

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
RoxanaR

8. Roxana

pet sitter!12.9 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
370 kr.
/nat
Stephanie LiamS

9. Stephanie Liam

15.2 km
fra
400 kr.
/nat
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Ansæt Risskov bedste dyrepasser

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
Stephanie LiamS

9. Stephanie Liam

Ansæt Risskov bedste dyrepasser15.2 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
400 kr.
/nat
AmiraA

10. Amira

7.5 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Dyreglad kvinde

Senest aktiv 13 dage siden
Bor sammen med 1 kat
AmiraA

10. Amira

Dyreglad kvinde 7.5 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 13 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
DitteD

11. Ditte

12.5 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser

Dyreelsker der er klar på lange luftninger og aktivering

Svarer normalt inden for en dag
DitteD

11. Ditte

Dyreelsker der er klar på lange luftninger og aktivering12.5 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
ChristaC

12. Christa

14.7 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dyrepasser i Skanderborg og omegn

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
ChristaC

12. Christa

Dyrepasser i Skanderborg og omegn14.7 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/nat
MajaM

13. Maja

11.8 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C

Svarer normalt inden for en time
MajaM

13. Maja

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C11.8 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
400 kr.
/nat
LouiseL

14. Louise

14.1 km
fra
350 kr.
/nat

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pomeranian Simba
LouiseL

14. Louise

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶14.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pomeranian Simba
fra
350 kr.
/nat
KostekK

15. Kostek

18.7 km
fra
450 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Two young people and an a small dog seek similar!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
KostekK

15. Kostek

Two young people and an a small dog seek similar!18.7 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
fra
450 kr.
/nat
AnnaA

16. Anna

12.9 km
fra
250 kr.
/nat

Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr

Svarer normalt inden for en dag
AnnaA

16. Anna

Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr12.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
ElisabettaE

17. Elisabetta

17.2 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg og kærlig pasning på landet, med masser af erfaring

Bor sammen med 1 kat
ElisabettaE

17. Elisabetta

Tryg og kærlig pasning på landet, med masser af erfaring17.2 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
KerstinK

18. Kerstin

14.4 km
fra
400 kr.
/nat
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

18. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰14.4 km
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
SofijaS

19. Sofija

11 km
fra
300 kr.
/nat

Your Pet’s New Walking Buddy 🐕✨

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
SofijaS

19. Sofija

Your Pet’s New Walking Buddy 🐕✨11 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
300 kr.
/nat
pejmanP

20. pejman

15.3 km
fra
250 kr.
/nat

Pet sitting

Bor sammen med 1 kat
pejmanP

20. pejman

Pet sitting15.3 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat