1. Huspasning
  2. Holte

Pasning af hus, Holte

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
AlberteA

1. Alberte

13.3 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

1. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 13.3 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
ElizabethE

2. Elizabeth

15.8 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
ElizabethE

2. Elizabeth

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde15.8 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
fra
350 kr.
/nat
WeronikaW

3. Weronika

12.4 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

3. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 12.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
NinaN

4. Nina

12.9 km
fra
400 kr.
/nat

Rolig, omsorgsfuld og ansvarsbevidst dyrepasser

Svarer normalt inden for et par timer
NinaN

4. Nina

Rolig, omsorgsfuld og ansvarsbevidst dyrepasser12.9 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
SilviaS

5. Silvia

14.4 km
fra
300 kr.
/nat

Personalized pet care focused on comfort and trust

Svarer normalt inden for et par timer
SilviaS

5. Silvia

Personalized pet care focused on comfort and trust14.4 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat
ZoeZ

6. Zoe

13.4 km
fra
400 kr.
/nat

Hejsa, er det mig du søger?

ZoeZ

6. Zoe

Hejsa, er det mig du søger? 13.4 km
fra
400 kr.
/nat
Jo GudmanJ

7. Jo Gudman

14.2 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr

Svarer normalt inden for en dag
Jo GudmanJ

7. Jo Gudman

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr14.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
JannickJ

8. Jannick

13.1 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

8. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro13.1 km
fra
500 kr.
/nat
LauraL

9. Laura

12.8 km
fra
300 kr.
/nat

Pet friendly company

LauraL

9. Laura

Pet friendly company 12.8 km
fra
300 kr.
/nat
SriS

10. Sri

13.3 km
fra
650 kr.
/nat
3 anmeldelser

They are babies🐈🐕‍🦺❤️

Svarer normalt inden for en dag
SriS

10. Sri

They are babies🐈🐕‍🦺❤️13.3 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
650 kr.
/nat
Anca IoanaA

11. Anca Ioana

14 km
fra
250 kr.
/nat

Kattedame

Anca IoanaA

11. Anca Ioana

Kattedame14 km
fra
250 kr.
/nat
TaraT

12. Tara

15 km
fra
420 kr.
/nat

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!

Svarer normalt inden for en dag
TaraT

12. Tara

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!15 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
420 kr.
/nat
AxelA

13. Axel

14.6 km
fra
350 kr.
/nat

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

13. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs14.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
Agostina & HernanA

14. Agostina & Hernan

14 km
fra
450 kr.
/nat

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

14. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters14 km
fra
450 kr.
/nat
Chi JenC

15. Chi Jen

16 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home

Chi JenC

15. Chi Jen

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home16 km
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/nat
LailaL

16. Laila

13.4 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Bubbly, cheerful, calm and patient

LailaL

16. Laila

Bubbly, cheerful, calm and patient 13.4 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
MarinaM

17. Marina

14.3 km
fra
400 kr.
/nat

Experienced Pet Sitter

MarinaM

17. Marina

Experienced Pet Sitter14.3 km
fra
400 kr.
/nat
ShuhanS

18. Shuhan

12 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog & cat lover

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
ShuhanS

18. Shuhan

Experienced dog & cat lover12 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
fra
250 kr.
/nat
AlexandraA

19. Alexandra

14.2 km
fra
1.200 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dog lover :)

Svarer normalt inden for en dag
AlexandraA

19. Alexandra

Dog lover :)14.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
1.200 kr.
/nat
MatteoM

20. Matteo

15.4 km
fra
500 kr.
/nat

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
MatteoM

20. Matteo

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy15.4 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
500 kr.
/nat