1. Huspasning
  2. Holte

Pasning af hus, Holte

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
PaulaP

1. Paula

15.7 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
PaulaP

1. Paula

Loving and playful petsitter 🐶🐱💕15.7 km
(3 anmeldelser)
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"It’s always hard to leave our cat alone when we’re traveling, but Paula made sure she was in absolutely perfect hands! She took care of our dear Nugget as well as our home for several days. She kept us updated daily and made our hearts melt by sharing cute pictures of our orange beast. I can wholeheartedly recommend Paula to anyone who’s looking for a great pet and house sitter!"
MartinM
Anmeldelse af Martin
fra
250 kr.
/nat
SaraS

2. Sara

13 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Newly graduated with flexible schedule :)

SaraS

2. Sara

Newly graduated with flexible schedule :)13 km
(2 anmeldelser)
fra
300 kr.
/nat
MonicaM

3. Monica

12.5 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

I am a Committed and trustworthy pet carer

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MonicaM

3. Monica

I am a Committed and trustworthy pet carer12.5 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Not much to say : Monica is great! Book her if you need a conscientous and capable cat sitter:) We hope she can help us another time"
KirstenK
Anmeldelse af Kirsten
fra
500 kr.
/nat
ShaniS

4. Shani

14.4 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
ShaniS

4. Shani

🐾 Reliable Dog Walker & Pet Sitter in Copenhagen14.4 km
(2 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
400 kr.
/nat
BrunaB

5. Bruna

13.5 km
fra
600 kr.
/nat
6 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

I LOVE pets 🐶4 yrs of experience 😸 CPH

Senest aktiv i dag
Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
BrunaB

5. Bruna

I LOVE pets 🐶4 yrs of experience 😸 CPH13.5 km
(6 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i dag
Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
"Bruna and James looked after our dogs and our house so well while we were away. I strongly recommend them. "
PeterP
Anmeldelse af Peter
fra
600 kr.
/nat
ZhijinZ

6. Zhijin

3.9 km
fra
350 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
ZhijinZ

6. Zhijin

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾3.9 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
fra
350 kr.
/nat
LanaL

7. Lana

15.6 km
fra
550 kr.
/nat
49 anmeldelser
25
tilbagevendende gæster

Pet Care, Cat Care

Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
LanaL

7. Lana

Pet Care, Cat Care15.6 km
(49 anmeldelser)
25 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 5 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
"Lana is beside being such a warm and lovely person, the most amazing dog sitter. My dog absolutely loves her, and I always get pictures and videos of my dog from walks and play during the day. I honestly can't recommend Lana enough. Your pet will always be safe and happy with Lana, no doubt. "
LauraL
Anmeldelse af Laura
fra
550 kr.
/nat
CecilieC

8. Cecilie

13.1 km
fra
400 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚

CecilieC

8. Cecilie

Katteelsker tilbyder pasning ude og hjemme 💚13.1 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
"Cecilie trådte til med kort varsel, passede hus og 5 kæledyr til Bravour. Jeg nåede endda ikke de fulde forberedelser til hendes ankomst, men Cecilie klarede de ting, jeg ikke nåede, pr sms-anvisning. Vi fik billeder og status på dyrene i løbet af den tid, vi var væk."
Rie LundR
Anmeldelse af Rie Lund
fra
400 kr.
/nat
SophieS

9. Sophie

13.5 km
fra
600 kr.
/nat
18 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜

Svarer normalt inden for et par timer
SophieS

9. Sophie

Loving pet care - Nørrebro 🐈‍⬛🐕🐇🦜13.5 km
(18 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"I highly recommend Sophie! She was incredibly flexible and was able to step in at the last minute when I needed her. She took such great care of my cat, making sure she was comfortable, playing with her, and keeping her company. I could tell my cat was in good hands. Sophie was very reliable and sent regular updates throughout, which I really appreciated. Communication was easy, and she was always quick to respond. I will definitely be reaching out to her again for future pet-sitting needs!"
EthanE
Anmeldelse af Ethan
fra
600 kr.
/nat
AgustinaA

10. Agustina

15.4 km
fra
220 kr.
/nat
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Walks, belly rubs, and lots of love 🩷

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
AgustinaA

10. Agustina

Walks, belly rubs, and lots of love 🩷15.4 km
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv i går
"Agustina was looking after our cat (and home) twice. She is super reliable and flexible, replies very fast and we came home to a happy cat both times, would recommend her 100 %."
NicolaN
Anmeldelse af Nicola
fra
220 kr.
/nat
SabrinaS

11. Sabrina

13.9 km
fra
800 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺

SabrinaS

11. Sabrina

Kærlige gåture og pasning i København 🐕‍🦺13.9 km
(2 anmeldelser)
"Vores to Labrador havde en dejlig dag sammen med Sabrina, som varmt kan anbefales."
JohnJ
Anmeldelse af John
fra
800 kr.
/nat
PäiviP

12. Päivi

15 km
fra
200 kr.
/nat
Ny dyrepasser
1 anmeldelse

Your pet is always my number 1 priority

Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
PäiviP

12. Päivi

Ny dyrepasser
Your pet is always my number 1 priority15 km
(1 anmeldelse)
Senest booket 11 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
200 kr.
/nat
LivaL

13. Liva

14.5 km
fra
300 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte

Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
LivaL

13. Liva

Ny dyrepasser
Omsorgsfuld dyrepasser til hunde og katte14.5 km
Senest kontaktet for 4 dage siden
Senest aktiv 2 dage siden
fra
300 kr.
/nat
MajaM

14. Maja

15.6 km
fra
350 kr.
/nat
Ny dyrepasser

Hundeglad og kærlig passer 🐾

MajaM

14. Maja

Ny dyrepasser
Hundeglad og kærlig passer 🐾15.6 km
fra
350 kr.
/nat
MartaM

15. Marta

8.5 km
fra
500 kr.
/nat
9 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Happy pets from tails to whiskers

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
MartaM

15. Marta

Happy pets from tails to whiskers8.5 km
(9 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for et par timer
"Marta was taking care of our two Russian Blue cats with overnight stay as well as daily visits. She was very caring, responsive and helpful. Especially well handled one cat's health issue that arisen during our absence. Would absolutely recommend 🫶"
ZanaZ
Anmeldelse af Zana
fra
500 kr.
/nat
IsabelleI

16. Isabelle

14.5 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Your dog’s new favorite walking buddy!

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
IsabelleI

16. Isabelle

Your dog’s new favorite walking buddy! 14.5 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
IsabelI

17. Isabel

12.4 km
fra
500 kr.
/nat
46 anmeldelser
18
tilbagevendende gæster

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
IsabelI

17. Isabel

Pålidelig Og Ansvarlig Dyreelsker12.4 km
(46 anmeldelser)
18 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 10 dage siden
"Isabel was the perfect dogsitter to Blu. He was really happy to spend time with her and she made sure I always got updates and pictures of him. Super recommended!"
AlessiaA
Anmeldelse af Alessia
fra
500 kr.
/nat
MillaM

18. Milla

4.7 km
fra
350 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning

Svarer normalt inden for et par timer
MillaM

18. Milla

Dyreglad gymnasieelev med erfaring fra gård og hundepasning4.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
"Min varmeste anbefaling af Milla, jeg var 100% tryg ved hende fra første møde, men allervigtigst at min hund også var vild med hende. Jeg har aldrig haft nogen til at passe min hund udover den allernærmeste familie, men det bliver bestemt ikke sidste gang, Milla passer Luna. "
HelleH
Anmeldelse af Helle
fra
350 kr.
/nat
SaschaS

19. Sascha

12.9 km
fra
500 kr.
/nat
14 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Kærlig Dyrepleje

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
SaschaS

19. Sascha

Kærlig Dyrepleje12.9 km
(14 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
"Super tryg pasning af både hunde, kat og hjem. Jeg har følt mig tryg ved Sascha fra vores første møde og er ikke i tvivl om at mine 2 hunde har haft det fantastisk. Det er første gang jeg ikke er blevet overfaldet vildt af mine hunde efter at have været væk 1 uge, tror næsten de var skuffet over at det ikke var Sascha der kom Vil hel sikkert bruge Sascha igen en anden gang. Fra Vinni, Rødovre."
VinniV
Anmeldelse af Vinni
fra
500 kr.
/nat
livL

20. liv

11.4 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Masser tid kærlighed og god energi🌻

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
livL

20. liv

Masser tid kærlighed og god energi🌻11.4 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 10 dage siden
fra
500 kr.
/nat