1. Huspasning
  2. Hinnerup

Pasning af hus, Hinnerup

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
SofijaS

1. Sofija

11.2 km
fra
300 kr.
/nat

Your Pet’s New Walking Buddy 🐕✨

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
SofijaS

1. Sofija

Your Pet’s New Walking Buddy 🐕✨11.2 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
300 kr.
/nat
pejmanP

2. pejman

12.7 km
fra
250 kr.
/nat

Pet sitting

Bor sammen med 1 kat
pejmanP

2. pejman

Pet sitting12.7 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
Maria IsabelM

3. Maria Isabel

14.7 km
fra
250 kr.
/nat

erfaring både med hunde og katte

Svarer normalt inden for en dag
Maria IsabelM

3. Maria Isabel

erfaring både med hunde og katte14.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
MariaM

4. Maria

14.2 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving care when you’re not there. Experienced pet lover!

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

4. Maria

Loving care when you’re not there. Experienced pet lover!14.2 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
KamillaK

5. Kamilla

17.3 km
fra
250 kr.
/nat

erfaren dyreelsker

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
KamillaK

5. Kamilla

erfaren dyreelsker 17.3 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat
Signe MarieS

6. Signe Marie

13 km
fra
250 kr.
/nat

Omsorgsfuld passer søger nye dyrevenner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
Signe MarieS

6. Signe Marie

Omsorgsfuld passer søger nye dyrevenner13 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
JonasJ

7. Jonas

14.8 km
fra
600 kr.
/nat

Tryg pasning af din pelsede ven<3

Svarer normalt inden for et par timer
JonasJ

7. Jonas

Tryg pasning af din pelsede ven<314.8 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
600 kr.
/nat
MayaM

8. Maya

14.5 km
fra
300 kr.
/nat

Et trygt hjem væk fra hjemmet

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Engelsk Staffordshire Bullterrier Saba
MayaM

8. Maya

Et trygt hjem væk fra hjemmet14.5 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Engelsk Staffordshire Bullterrier Saba
fra
300 kr.
/nat
Maria AmalieM

9. Maria Amalie

15.4 km
fra
620 kr.
/nat

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
Maria AmalieM

9. Maria Amalie

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler. 15.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
fra
620 kr.
/nat
StineS

10. Stine

15.6 km
fra
250 kr.
/nat

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby

Svarer normalt inden for en time
StineS

10. Stine

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby15.6 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat
Anna-MarieA

11. Anna-Marie

13.2 km
fra
350 kr.
/nat

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
Anna-MarieA

11. Anna-Marie

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.13.2 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
fra
350 kr.
/nat
ZoëZ

12. Zoë

12.6 km
fra
250 kr.
/nat

Pet loving and caring person, that grew up with dogs

Svarer normalt inden for et par timer
ZoëZ

12. Zoë

Pet loving and caring person, that grew up with dogs12.6 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
Josepha MadalenaJ

13. Josepha Madalena

9.6 km
fra
250 kr.
/nat

Happy to help, love animals and take care of them.

Josepha MadalenaJ

13. Josepha Madalena

Happy to help, love animals and take care of them.9.6 km
fra
250 kr.
/nat
DidaD

14. Dida

14.2 km
fra
350 kr.
/nat

Skal jeg passe godt på din kat eller hund?

Bor sammen med 1 kat
DidaD

14. Dida

Skal jeg passe godt på din kat eller hund? 14.2 km
Bor sammen med 1 kat
fra
350 kr.
/nat
FatemeF

15. Fateme

12.7 km
fra
250 kr.
/nat

Fifi's PET Sitting Service

Bor sammen med 2 katte
FatemeF

15. Fateme

Fifi's PET Sitting Service12.7 km
Bor sammen med 2 katte
fra
250 kr.
/nat
NicolaiN

16. Nicolai

15.1 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!

Svarer normalt inden for en dag
NicolaiN

16. Nicolai

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!15.1 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
MajaM

17. Maja

12.6 km
fra
350 kr.
/nat

Hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
MajaM

17. Maja

Hundelufter12.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
CalinC

18. Calin

12.7 km
fra
308,6 kr.
/nat

Just another sitter offering TLC :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
CalinC

18. Calin

Just another sitter offering TLC :)12.7 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
308,6 kr.
/nat
AlanA

19. Alan

15.1 km
fra
700 kr.
/nat

hundeelskende par med oceaner af tid - hjemme hele sommeren!

Svarer normalt inden for en dag
AlanA

19. Alan

hundeelskende par med oceaner af tid - hjemme hele sommeren!15.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
700 kr.
/nat
RocioR

20. Rocio

11.5 km
fra
300 kr.
/nat

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V

RocioR

20. Rocio

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V11.5 km
fra
300 kr.
/nat