1. Huspasning
  2. Hedehusene

Pasning af hus, Hedehusene

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
JulietaJ

1. Julieta

16.2 km
fra
300 kr.
/nat

Your Cat’s New Friend in Denmark

Svarer normalt inden for en dag
JulietaJ

1. Julieta

Your Cat’s New Friend in Denmark16.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
aggelikiA

2. aggeliki

1.4 km
fra
400 kr.
/nat

Loving care for your pets while you’re away

Bor sammen med 1 kat
aggelikiA

2. aggeliki

Loving care for your pets while you’re away1.4 km
Bor sammen med 1 kat
fra
400 kr.
/nat
NoaN

3. Noa

19.4 km
fra
450 kr.
/nat

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

3. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring19.4 km
fra
450 kr.
/nat
FrancescaF

4. Francesca

18.9 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Caring petsitter from Italy

Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
FrancescaF

4. Francesca

Caring petsitter from Italy18.9 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 3 hunde
Bor sammen med Labrador Chloe
fra
300 kr.
/nat
MariaM

5. Maria

19.1 km
fra
250 kr.
/nat

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland

Svarer normalt inden for et par timer
MariaM

5. Maria

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland19.1 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
NadjaN

6. Nadja

16.5 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af

Svarer normalt inden for en time
NadjaN

6. Nadja

Dyreglad kvinde, der har massere af nus at dele ud af16.5 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/nat
ZoeZ

7. Zoe

16.6 km
fra
400 kr.
/nat

Hejsa, er det mig du søger?

ZoeZ

7. Zoe

Hejsa, er det mig du søger? 16.6 km
fra
400 kr.
/nat
Agostina & HernanA

8. Agostina & Hernan

18 km
fra
450 kr.
/nat

Experienced & loving pet sitters

Agostina & HernanA

8. Agostina & Hernan

Experienced & loving pet sitters18 km
fra
450 kr.
/nat
MilleM

9. Mille

20 km
fra
350 kr.
/nat

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

9. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr20 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
SuelaS

10. Suela

19.8 km
fra
300 kr.
/nat

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

10. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!19.8 km
fra
300 kr.
/nat
Margrethe MayM

11. Margrethe May

19.3 km
fra
220 kr.
/nat

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

11. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte19.3 km
fra
220 kr.
/nat
ClaraC

12. Clara

19.2 km
fra
300 kr.
/nat

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
ClaraC

12. Clara

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶19.2 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
fra
300 kr.
/nat
KataK

13. Kata

19.3 km
fra
300 kr.
/nat

Your pup’s new best friend 🐾

KataK

13. Kata

Your pup’s new best friend 🐾19.3 km
fra
300 kr.
/nat
ChloeC

14. Chloe

17.5 km
fra
600 kr.
/nat

Omsorgsfuld hundepasser!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Toypuddel Cherie
ChloeC

14. Chloe

Omsorgsfuld hundepasser!17.5 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Toypuddel Cherie
fra
600 kr.
/nat