1. Huspasning
  2. Hadsten

Pasning af hus, Hadsten

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
ZoëZ

1. Zoë

18.7 km
fra
250 kr.
/nat

Pet loving and caring person, that grew up with dogs

Svarer normalt inden for et par timer
ZoëZ

1. Zoë

Pet loving and caring person, that grew up with dogs18.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
Josepha MadalenaJ

2. Josepha Madalena

16.7 km
fra
250 kr.
/nat

Happy to help, love animals and take care of them.

Josepha MadalenaJ

2. Josepha Madalena

Happy to help, love animals and take care of them.16.7 km
fra
250 kr.
/nat
FatemeF

3. Fateme

18.9 km
fra
250 kr.
/nat

Fifi's PET Sitting Service

Bor sammen med 2 katte
FatemeF

3. Fateme

Fifi's PET Sitting Service18.9 km
Bor sammen med 2 katte
fra
250 kr.
/nat
Anna LineaA

4. Anna Linea

14.7 km
fra
500 kr.
/nat

fleksibel dyrepasser fyldt med kærlighed for dyr

Anna LineaA

4. Anna Linea

fleksibel dyrepasser fyldt med kærlighed for dyr14.7 km
fra
500 kr.
/nat
MajaM

5. Maja

19.3 km
fra
350 kr.
/nat

Hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
MajaM

5. Maja

Hundelufter19.3 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
LauraL

6. Laura

13 km
fra
290 kr.
/nat

Dyreelsker

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Labrador Chang
LauraL

6. Laura

Dyreelsker 13 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Labrador Chang
fra
290 kr.
/nat
CalinC

7. Calin

18.9 km
fra
308,6 kr.
/nat

Just another sitter offering TLC :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
CalinC

7. Calin

Just another sitter offering TLC :)18.9 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
308,6 kr.
/nat
RocioR

8. Rocio

18.6 km
fra
300 kr.
/nat

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V

RocioR

8. Rocio

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V18.6 km
fra
300 kr.
/nat
JulieJ

9. Julie

19.5 km
fra
750 kr.
/nat

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven

JulieJ

9. Julie

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven19.5 km
fra
750 kr.
/nat