1. Huspasning
  2. Greve

Pasning af hus, Greve

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
RafaelR

1. Rafael

17.1 km
fra
400 kr.
/nat
8 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Responsible, respectful, friendly and caring cat owner 🙂

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 2 katte
RafaelR

1. Rafael

Responsible, respectful, friendly and caring cat owner 🙂17.1 km
(8 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 2 katte
fra
400 kr.
/nat
CeciliaC

2. Cecilia

19.9 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care

Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
CeciliaC

2. Cecilia

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care19.9 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 5 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
fra
500 kr.
/nat
AlexanderA

3. Alexander

19.8 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
AlexanderA

3. Alexander

Hundelufter (Frederiksberg) /Dogwalker (Frederiksberg)19.8 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
500 kr.
/nat
JeffJ

4. Jeff

18.2 km
fra
250 kr.
/nat

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
JeffJ

4. Jeff

10 års hundeefaring, 25år og fleksible arbejdstider18.2 km
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
250 kr.
/nat
JulianaJ

5. Juliana

7.1 km
fra
250 kr.
/nat
9 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
JulianaJ

5. Juliana

🐾 Loving and Responsible Pet Sitter7.1 km
(9 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 6 dage siden
fra
250 kr.
/nat
NikolineN

6. Nikoline

19.6 km
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
NikolineN

6. Nikoline

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner19.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
irisI

7. iris

7.1 km
fra
300 kr.
/nat
3 anmeldelser

Animal Lover with a big Heart and helping hands

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
irisI

7. iris

Animal Lover with a big Heart and helping hands7.1 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
MariaM

8. Maria

17.7 km
fra
500 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MariaM

8. Maria

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer17.7 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
ThereseT

9. Therese

12.1 km
fra
250 kr.
/nat

Caring and reliable sitter for extended stays

Senest aktiv 10 dage siden
ThereseT

9. Therese

Caring and reliable sitter for extended stays12.1 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
250 kr.
/nat
Lenette IsaksenL

10. Lenette Isaksen

17.7 km
fra
650 kr.
/nat
1 anmeldelse

Tryg og ansvarlig dyrepasser med erfaring i mange dyrearter

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Lenette IsaksenL

10. Lenette Isaksen

Tryg og ansvarlig dyrepasser med erfaring i mange dyrearter17.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
650 kr.
/nat
VictoriaV

11. Victoria

8.3 km
fra
350 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

11. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders8.3 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
JessicaJ

12. Jessica

19.6 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
JessicaJ

12. Jessica

Kærlig og ansvarsfuld hundesitter/lufter19.6 km
(4 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
300 kr.
/nat
CecilieC

13. Cecilie

18.8 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶

Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CecilieC

13. Cecilie

Mangler din hund en ekstra gå-makker? 🐶18.8 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 13 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
AnnaA

14. Anna

13.5 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture

Senest aktiv 13 dage siden
AnnaA

14. Anna

Et kærligt og lyst hjem med nus, omsorg og gåture13.5 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 13 dage siden
fra
500 kr.
/nat
NatháliaN

15. Nathália

19.7 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends

Svarer normalt inden for en dag
NatháliaN

15. Nathália

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends19.7 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
CassandraC

16. Cassandra

17.1 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig dyrepasser!

Bor sammen med 1 kat
CassandraC

16. Cassandra

Kærlig dyrepasser!17.1 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
fra
300 kr.
/nat
PernilleP

17. Pernille

8.1 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
PernilleP

17. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕8.1 km
(2 anmeldelser)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Labrador Retriever Chloe
fra
400 kr.
/nat
SilviaS

18. Silvia

19.7 km
fra
900 kr.
/nat
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

SilviaS

18. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde19.7 km
(2 anmeldelser)
fra
900 kr.
/nat
vaninaV

19. vanina

18.8 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾

vaninaV

19. vanina

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾18.8 km
fra
500 kr.
/nat
Amir_Vet🧑‍⚕️A

20. Amir_Vet🧑‍⚕️

19.9 km
fra
500 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

20. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩19.9 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
500 kr.
/nat