1. Huspasning
  2. Greve

Pasning af hus, Greve

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
MetteM

1. Mette

18.7 km
fra
500 kr.
/nat
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Fleksibel og imødekommende hundelufter!

Svarer normalt inden for et par timer
MetteM

1. Mette

Fleksibel og imødekommende hundelufter!18.7 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for et par timer
"Mette har passet vores franske bulldog Ruben og vores hus mens vi var på skiferie i Østrig. Både vi og Ruben var meget glade for Mette. Vi fik løbende info og billeder hjemmefra, og da vi kom hjem kunne vi konstatere, at både hus og Ruben havde haft det rigtigt godt sammen med Mette. Vi kontakter Mette igen, når vi skal på ferie næste gang, og håber at vi igen kan lave en aftale om pasning af hus og Ruben 🏠🐶❤️"
AnneA
Anmeldelse af Anne
fra
500 kr.
/nat
IdaI

2. Ida

18.9 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og rolig kæledyrspasser

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
IdaI

2. Ida

Kærlig og rolig kæledyrspasser18.9 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en dag
"Ida passede min killing i en uge, mens jeg var på ferie. Jeg fik masser af updates undervejs i ugen og kom hjem til en meget tilfreds og rolig killing og en pæn og ryddelig lejlighed. De største anbefalinger herfra."
SofieS
Anmeldelse af Sofie
fra
400 kr.
/nat
EmiliaE

3. Emilia

10.9 km
fra
600 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev

Svarer normalt inden for en dag
EmiliaE

3. Emilia

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev10.9 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
"Jeg har været helt tryg ved at overlade hunde, kat og hus til Emilia, som har været ansvarlig og pålidelig. Det var glade og tilfredse hunde, jeg kom hjem til igen ☺️ Kunne sagtens finde på at kontakte hende igen. "
RikkeR
Anmeldelse af Rikke
fra
600 kr.
/nat
SaschaS

4. Sascha

18.5 km
fra
500 kr.
/nat
14 anmeldelser
8
tilbagevendende gæster

Kærlig Dyrepleje

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
SaschaS

4. Sascha

Kærlig Dyrepleje18.5 km
(14 anmeldelser)
8 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
"Super tryg pasning af både hunde, kat og hjem. Jeg har følt mig tryg ved Sascha fra vores første møde og er ikke i tvivl om at mine 2 hunde har haft det fantastisk. Det er første gang jeg ikke er blevet overfaldet vildt af mine hunde efter at have været væk 1 uge, tror næsten de var skuffet over at det ikke var Sascha der kom Vil hel sikkert bruge Sascha igen en anden gang. Fra Vinni, Rødovre."
VinniV
Anmeldelse af Vinni
fra
500 kr.
/nat
Amalie ElnaA

5. Amalie Elna

19.6 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
Amalie ElnaA

5. Amalie Elna

Ung frisk kvinde med stor passion for dyr19.6 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Venlig, fleksibel og vores hund kunne lide hende fra starten af😊"
AmandaA
Anmeldelse af Amanda
fra
500 kr.
/nat
Denis & Mathias & AtlasD

6. Denis & Mathias & Atlas

1.8 km
fra
450 kr.
/nat
9 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
Denis & Mathias & AtlasD

6. Denis & Mathias & Atlas

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩1.8 km
(9 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
"Denis og Mathias var super dygtige og søde. Vi følte os meget trygge i at overlade vores hvalp hos dem🐶"
Maiken og AndreasM
Anmeldelse af Maiken og Andreas
fra
450 kr.
/nat
Siqian (Simo)S

7. Siqian (Simo)

17.9 km
fra
550 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving & Reliable Pet Care for Your Cats & Dogs

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en time
Siqian (Simo)S

7. Siqian (Simo)

Loving & Reliable Pet Care for Your Cats & Dogs17.9 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for en time
"We booked Siqian very last minute and she was super flexible. She's a very sweet girl who communicated fast, and took the best care of our Atlas (and also his best friend, Bella) ❤️ We will definitely be booking again!"
Denis & Mathias & AtlasD
Anmeldelse af Denis & Mathias & Atlas
fra
550 kr.
/nat
Alina BelénA

8. Alina Belén

18 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷

Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
Alina BelénA

8. Alina Belén

Hello! My name is Alina 💛🧡🩷18 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i dag
Svarer normalt inden for et par timer
fra
450 kr.
/nat
JoyciJ

9. Joyci

19.3 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog sitter in Herlev.

Senest aktiv i dag
JoyciJ

9. Joyci

Experienced dog sitter in Herlev.19.3 km
Senest aktiv i dag
fra
250 kr.
/nat
BrunoB

10. Bruno

18.5 km
fra
250 kr.
/nat

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines

Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 kat
BrunoB

10. Bruno

Reliable, Attentive Pet Sitter Who Respects Routines18.5 km
Senest aktiv i dag
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
FreyjaF

11. Freyja

19.4 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Ready to pet sit

Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
FreyjaF

11. Freyja

Ready to pet sit19.4 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet i dag
Senest aktiv i dag
fra
250 kr.
/nat
MarcM

12. Marc

16.8 km
fra
280 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Erfaren hunde/katteejer der tilbyder pasning af hund/kat

Senest booket i går
Senest kontaktet i går
MarcM

12. Marc

Erfaren hunde/katteejer der tilbyder pasning af hund/kat 16.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest booket i går
Senest kontaktet i går
fra
280 kr.
/nat
RosarioR

13. Rosario

18.9 km
fra
300 kr.
/nat

Personalised, loving pet care for your fur family

Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
RosarioR

13. Rosario

Personalised, loving pet care for your fur family 18.9 km
Senest aktiv i går
Bor sammen med 1 hund
fra
300 kr.
/nat
Lasse NørrL

14. Lasse Nørr

17.7 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Erfaren og rolig dyrepasser til dit familiemedlem

Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
Lasse NørrL

14. Lasse Nørr

Erfaren og rolig dyrepasser til dit familiemedlem17.7 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv i går
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
JéssicaJ

15. Jéssica

17.8 km
fra
320 kr.
/nat
2 anmeldelser

Dyreglad familie ved Baltorpparken

Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
JéssicaJ

15. Jéssica

Dyreglad familie ved Baltorpparken 17.8 km
(2 anmeldelser)
Senest booket 7 dage siden
Senest kontaktet for 7 dage siden
fra
320 kr.
/nat
VictoriaV

16. Victoria

20 km
fra
490 kr.
/nat
9 anmeldelser
5
tilbagevendende gæster

Loving pet sitter <3

Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

16. Victoria

Loving pet sitter <320 km
(9 anmeldelser)
5 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 2 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
490 kr.
/nat
SachaS

17. Sacha

13.3 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱

Senest aktiv 3 dage siden
SachaS

17. Sacha

🐶 Loving pet sitter from Argentina in Roskilde 🐱13.3 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
fra
450 kr.
/nat
PaolaP

18. Paola

16.9 km
fra
450 kr.
/nat
10 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Cat lady & dog lover

Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
PaolaP

18. Paola

Cat lady & dog lover16.9 km
(10 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 13 dage siden
Senest kontaktet for 13 dage siden
fra
450 kr.
/nat
MarianaM

19. Mariana

18.1 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving, Reliable Pet Care for Cats & Dogs 🐾 ⭐

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
MarianaM

19. Mariana

Loving, Reliable Pet Care for Cats & Dogs 🐾 ⭐18.1 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 2 hunde, 1 kat
fra
250 kr.
/nat
PaulinaP

20. Paulina

8.2 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
PaulinaP

20. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾8.2 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 10 dage siden
Senest aktiv 3 dage siden
fra
350 kr.
/nat