1. Huspasning
  2. Glostrup

Pasning af hus, Glostrup

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
CeciliaC

1. Cecilia

9.5 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care

Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
CeciliaC

1. Cecilia

Passionate Animal Lover & Professional Pet Care9.5 km
(3 anmeldelser)
Senest aktiv 9 dage siden
Bor sammen med 2 hunde
fra
500 kr.
/nat
MirandaM

2. Miranda

8.8 km
fra
560 kr.
/nat

Experienced dogsitter with references 🐶

Senest aktiv 9 dage siden
MirandaM

2. Miranda

Experienced dogsitter with references 🐶8.8 km
Senest aktiv 9 dage siden
fra
560 kr.
/nat
NatháliaN

3. Nathália

9 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
NatháliaN

3. Nathália

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
AgustinaA

4. Agustina

9.3 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Big heart for your furry ones!

Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 hund
AgustinaA

4. Agustina

Big heart for your furry ones!9.3 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 10 dage siden
Bor sammen med 1 hund
fra
250 kr.
/nat
CassandraC

5. Cassandra

6 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig dyrepasser!

Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
CassandraC

5. Cassandra

Kærlig dyrepasser!6 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
300 kr.
/nat
CeciliaC

6. Cecilia

8.6 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾

Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CeciliaC

6. Cecilia

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾8.6 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 12 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
DonnachaD

7. Donnacha

9.5 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
DonnachaD

7. Donnacha

Friendly & Reliable Pet Sitter in Copenhagen ☘️ 9.5 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 12 dage siden
fra
250 kr.
/nat
AlejandraA

8. Alejandra

8.5 km
fra
250 kr.
/nat

Pet care with love 💕

Senest aktiv 13 dage siden
AlejandraA

8. Alejandra

Pet care with love 💕 8.5 km
Senest aktiv 13 dage siden
fra
250 kr.
/nat
SilviaS

9. Silvia

6.7 km - Frederiksberg
fra
900 kr.
/nat
2 anmeldelser

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde

Senest aktiv 14 dage siden
SilviaS

9. Silvia

Rolig, varm og aktiv dyrepasser som elsker hunde6.7 km - Frederiksberg
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 14 dage siden
fra
900 kr.
/nat
vaninaV

10. vanina

6.8 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾

vaninaV

10. vanina

Kærlighed, omsorg og sjov garanteret for dit kæledyr 🐾6.8 km
fra
500 kr.
/nat
Amir_Vet🧑‍⚕️A

11. Amir_Vet🧑‍⚕️

6.6 km
fra
500 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩

Amir_Vet🧑‍⚕️A

11. Amir_Vet🧑‍⚕️

Jeg elsker dyr 🐈🐈‍⬛🐕🦮🐩6.6 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
fra
500 kr.
/nat
ZofiaZ

12. Zofia

9.6 km
fra
150 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dyreelsker med 20 års erfaring med både katte og hunde.

Svarer normalt inden for et par timer
ZofiaZ

12. Zofia

Dyreelsker med 20 års erfaring med både katte og hunde. 9.6 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
150 kr.
/nat
CarmenC

13. Carmen

6 km
fra
250 kr.
/nat

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen

CarmenC

13. Carmen

Responsible and experienced dog lover in Copenhagen6 km
fra
250 kr.
/nat
MiaM

14. Mia

9.6 km
fra
600 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov

Svarer normalt inden for en dag
MiaM

14. Mia

Professionel & Fleksibel med omtanke på Personlige Behov9.6 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
600 kr.
/nat
AndrezaA

15. Andreza

6.9 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven

Svarer normalt inden for en dag
AndrezaA

15. Andreza

✨Erfaren hundeven klar til at forkæle jeres bedste ven6.9 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
AnaA

16. Ana

7.7 km
fra
350 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Looking forward to give some love :)

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix Bella
AnaA

16. Ana

Looking forward to give some love :)7.7 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix Bella
fra
350 kr.
/nat
TineT

17. Tine

9.6 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser

Svarer normalt inden for en dag
TineT

17. Tine

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser 9.6 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
MehmetM

18. Mehmet

7.5 km
fra
650 kr.
/nat

Kæledyrsvenlig passer i Søborg

Svarer normalt inden for et par timer
MehmetM

18. Mehmet

Kæledyrsvenlig passer i Søborg7.5 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
650 kr.
/nat
AmandaA

19. Amanda

8.7 km
fra
450 kr.
/nat

Your Pet's Home Away from Home in CPH

Svarer normalt inden for en time
AmandaA

19. Amanda

Your Pet's Home Away from Home in CPH8.7 km
Svarer normalt inden for en time
fra
450 kr.
/nat
AjlaA

20. Ajla

6.8 km
fra
450 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾

Svarer normalt inden for en dag
AjlaA

20. Ajla

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾6.8 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat