1. Huspasning
  2. Frederiksberg

Pasning af hus, Frederiksberg

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
ludovicaL

1. ludovica

3.3 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Experienced and Loving Dog Sitter in Copenhagen 🐾

Svarer normalt inden for en dag
ludovicaL

1. ludovica

Experienced and Loving Dog Sitter in Copenhagen 🐾3.3 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
Chi JenC

2. Chi Jen

2.5 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home

Chi JenC

2. Chi Jen

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home2.5 km
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/nat
MilleM

3. Mille

1.7 km
fra
350 kr.
/nat

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr

Svarer normalt inden for en dag
MilleM

3. Mille

Dyreelsker klar til at passe dit elskede kæledyr1.7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
SarahS

4. Sarah

3.6 km
fra
500 kr.
/nat

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
SarahS

4. Sarah

Hunde-elsker vil elske at passe din hund!3.6 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Nala
fra
500 kr.
/nat
LailaL

5. Laila

3.2 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Bubbly, cheerful, calm and patient

LailaL

5. Laila

Bubbly, cheerful, calm and patient 3.2 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
SuelaS

6. Suela

3.2 km
fra
300 kr.
/nat

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!

SuelaS

6. Suela

Missing My Dogs Back Home — Let Me Care for Yours!3.2 km
fra
300 kr.
/nat
NicolaiN

7. Nicolai

2.7 km
fra
400 kr.
/nat

Hunde-elskende par

Svarer normalt inden for en time
NicolaiN

7. Nicolai

Hunde-elskende par2.7 km
Svarer normalt inden for en time
fra
400 kr.
/nat
GuillerminaG

8. Guillermina

1.4 km
fra
350 kr.
/nat

A safe place for your pets ♥️

GuillerminaG

8. Guillermina

A safe place for your pets ♥️1.4 km
fra
350 kr.
/nat
Micaela AyelenM

9. Micaela Ayelen

3.8 km
fra
250 kr.
/nat

Caring for your pet like they're my own

Micaela AyelenM

9. Micaela Ayelen

Caring for your pet like they're my own3.8 km
fra
250 kr.
/nat
Margrethe MayM

10. Margrethe May

3.2 km
fra
220 kr.
/nat

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte

Margrethe MayM

10. Margrethe May

Tålmodig kvinde med stort dyrehjerte3.2 km
fra
220 kr.
/nat
SophiaS

11. Sophia

3.4 km
fra
525 kr.
/nat

Energisk og venlig pige som elsker hunde

SophiaS

11. Sophia

Energisk og venlig pige som elsker hunde3.4 km
fra
525 kr.
/nat
ShuhanS

12. Shuhan

3.8 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog & cat lover

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
ShuhanS

12. Shuhan

Experienced dog & cat lover3.8 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
fra
250 kr.
/nat
ClaraC

13. Clara

3.3 km
fra
300 kr.
/nat

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
ClaraC

13. Clara

Kærlig og energisk dyrepasser og hundelufter🐱🐶3.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Freja
fra
300 kr.
/nat
KataK

14. Kata

3.5 km
fra
300 kr.
/nat

Your pup’s new best friend 🐾

KataK

14. Kata

Your pup’s new best friend 🐾3.5 km
fra
300 kr.
/nat
DylanD

15. Dylan

3 km
fra
570 kr.
/nat

Passionate animal lover providing safe and loving care

DylanD

15. Dylan

Passionate animal lover providing safe and loving care3 km
fra
570 kr.
/nat
MatteoM

16. Matteo

1.2 km
fra
500 kr.
/nat

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
MatteoM

16. Matteo

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy1.2 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
500 kr.
/nat
AndrésA

17. Andrés

1.5 km
fra
259 kr.
/nat

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️

Svarer normalt inden for et par timer
AndrésA

17. Andrés

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️1.5 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
259 kr.
/nat
AlinaA

18. Alina

2 km
fra
350 kr.
/nat

Cat lover on duty

AlinaA

18. Alina

Cat lover on duty2 km
fra
350 kr.
/nat
AnastasiaA

19. Anastasia

1.4 km
fra
300 kr.
/nat

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
AnastasiaA

19. Anastasia

Loving and reliable care for your beloved pet💕🐯🐕1.4 km
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
fra
300 kr.
/nat