1. Huspasning
  2. Dragør

Pasning af hus, Dragør

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
TineT

1. Tine

9.2 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser

Svarer normalt inden for en dag
TineT

1. Tine

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser 9.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
VickyV

2. Vicky

8.1 km
fra
250 kr.
/nat

Elsker alle dyr - Drømmer om at blive dyrlæge

Svarer normalt inden for en time
VickyV

2. Vicky

Elsker alle dyr - Drømmer om at blive dyrlæge 8.1 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat
AjlaA

3. Ajla

11.7 km
fra
450 kr.
/nat
2 anmeldelser

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾

Svarer normalt inden for en dag
AjlaA

3. Ajla

Kærlig dyrepasning hos en dyrlægestuderende💗🐾11.7 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
MarieM

4. Marie

7.8 km
fra
250 kr.
/nat

🌿 Walks, cuddles & care for your furry friends

Bor sammen med 1 kat
MarieM

4. Marie

🌿 Walks, cuddles & care for your furry friends7.8 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
MadalinaM

5. Madalina

9.8 km
fra
700 kr.
/nat
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Animal lover excited to look after some furry friends :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
MadalinaM

5. Madalina

Animal lover excited to look after some furry friends :)9.8 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
700 kr.
/nat
AntoniaA

6. Antonia

7.7 km
fra
300 kr.
/nat

Reliable and caring pet sitter who loves animals 🐾

Svarer normalt inden for et par timer
AntoniaA

6. Antonia

Reliable and caring pet sitter who loves animals 🐾7.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat
Mille PrienM

7. Mille Prien

11.6 km
fra
300 kr.
/nat

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København

Svarer normalt inden for en dag
Mille PrienM

7. Mille Prien

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København 11.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
RoozbehR

8. Roozbeh

9.3 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Pet sitter you can trust – Brygge & Vesterbro

Svarer normalt inden for en dag
RoozbehR

8. Roozbeh

Pet sitter you can trust – Brygge & Vesterbro9.3 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
SarahS

9. Sarah

7.6 km
fra
400 kr.
/nat

Dyr er venner. Glad for at hjælpe!

Bor sammen med 1 kat
SarahS

9. Sarah

Dyr er venner. Glad for at hjælpe! 7.6 km
Bor sammen med 1 kat
fra
400 kr.
/nat
AstridA

10. Astrid

6 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig dyrepasser med hjerte for dyr med særlige behov

Svarer normalt inden for en dag
AstridA

10. Astrid

Kærlig dyrepasser med hjerte for dyr med særlige behov6 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
CamilaC

11. Camila

9.6 km
fra
250 kr.
/nat

Pet Lover Ready to Help

Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

11. Camila

Pet Lover Ready to Help9.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
FlaminiaF

12. Flaminia

8.9 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Animal Lover Ready to Care for Your Pets!

Svarer normalt inden for et par timer
FlaminiaF

12. Flaminia

Animal Lover Ready to Care for Your Pets!8.9 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
AndrésA

13. Andrés

11.2 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

my passion and love for animals explains why I am here.

AndrésA

13. Andrés

my passion and love for animals explains why I am here.11.2 km
(1 anmeldelse)
fra
250 kr.
/nat
vinaV

14. vina

8.5 km
fra
250 kr.
/nat

From Indonesia to Denmark : A lifelong dog lover!

vinaV

14. vina

From Indonesia to Denmark : A lifelong dog lover! 8.5 km
fra
250 kr.
/nat
LeaL

15. Lea

11 km
fra
300 kr.
/nat

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
LeaL

15. Lea

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter11 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
ElisaE

16. Elisa

6.4 km
fra
250 kr.
/nat

Caring pet sitter😊

ElisaE

16. Elisa

Caring pet sitter😊6.4 km
fra
250 kr.
/nat
AndreasA

17. Andreas

4.8 km
fra
450 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Hunde pasning med hyggeligt ophold med have og på tur.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Hungarian Vizsla Kasper
AndreasA

17. Andreas

Hunde pasning med hyggeligt ophold med have og på tur.4.8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Hungarian Vizsla Kasper
fra
450 kr.
/nat
MariaM

18. Maria

9.9 km
fra
250 kr.
/nat

Loving student who treats every pet with care and patience

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

18. Maria

Loving student who treats every pet with care and patience9.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
SteaphS

19. Steaph

8.9 km
fra
300 kr.
/nat

Responsible and caring animal lover

Svarer normalt inden for en dag
SteaphS

19. Steaph

Responsible and caring animal lover8.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
ZimengZ

20. Zimeng

7.9 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced Cat Sitter with Flexible Schedule

Svarer normalt inden for en time
ZimengZ

20. Zimeng

Experienced Cat Sitter with Flexible Schedule7.9 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat