1. Huspasning
  2. Dragør

Pasning af hus, Dragør

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
NikolineN

1. Nikoline

9.1 km
fra
500 kr.
/nat
2 anmeldelser

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner

Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
NikolineN

1. Nikoline

Trofast hundeelsker søger nye firbenede venner9.1 km
(2 anmeldelser)
Senest aktiv 7 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
MariaM

2. Maria

11.8 km
fra
500 kr.
/nat
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
MariaM

2. Maria

Glad, energisk og erfaren hundelufter/passer11.8 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
JonathanJ

3. Jonathan

11.3 km
fra
750 kr.
/nat
6 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrelsker i Indre by og omegn 🦦

Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
JonathanJ

3. Jonathan

Pålidelig dyrelsker i Indre by og omegn 🦦11.3 km
(6 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 9 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
750 kr.
/nat
BiancaB

4. Bianca

11.9 km
fra
680 kr.
/nat

Happy animals caretaking

Senest aktiv 10 dage siden
BiancaB

4. Bianca

Happy animals caretaking 11.9 km
Senest aktiv 10 dage siden
fra
680 kr.
/nat
CamilaC

5. Camila

6.3 km
fra
250 kr.
/nat

Eager to know my next friend!🐾

Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
CamilaC

5. Camila

Eager to know my next friend!🐾6.3 km
Senest aktiv 10 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
LuisinaL

6. Luisina

9.1 km
fra
450 kr.
/nat

Loving & Responsible Dog Sitter😍♥️

Senest aktiv 11 dage siden
LuisinaL

6. Luisina

Loving & Responsible Dog Sitter😍♥️9.1 km
Senest aktiv 11 dage siden
fra
450 kr.
/nat
ElysaE

7. Elysa

7 km
fra
340 kr.
/nat

Cat owner happy to look after your cat 🐈‍⬛

Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
ElysaE

7. Elysa

Cat owner happy to look after your cat 🐈‍⬛7 km
Senest aktiv 11 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
340 kr.
/nat
Agustina FlorenciaA

8. Agustina Florencia

6.3 km
fra
400 kr.
/nat

Missing my cats, caring for yours in Copenhague ❤️

Agustina FlorenciaA

8. Agustina Florencia

Missing my cats, caring for yours in Copenhague ❤️6.3 km
fra
400 kr.
/nat
NatháliaN

9. Nathália

9.8 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends

Svarer normalt inden for en dag
NatháliaN

9. Nathália

Reliable, Caring & Experienced Pet Sitter for Furry Friends9.8 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
MariaM

10. Maria

9.6 km
fra
250 kr.
/nat
2 anmeldelser

Walks and loads of belly rubs included 🐱🐶

Svarer normalt inden for et par timer
MariaM

10. Maria

Walks and loads of belly rubs included 🐱🐶9.6 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
AgustinaA

11. Agustina

10.9 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Big heart for your furry ones!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Ukendt Morfi
AgustinaA

11. Agustina

Big heart for your furry ones!10.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Ukendt Morfi
fra
250 kr.
/nat
AlberteA

12. Alberte

11.2 km
fra
500 kr.
/nat
1
tilbagevendende gæst

Jeg vil elske at gå/lege/træne/passe dit kæledyr!

Svarer normalt inden for en time
AlberteA

12. Alberte

Jeg vil elske at gå/lege/træne/passe dit kæledyr!11.2 km
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en time
fra
500 kr.
/nat
CeciliaC

13. Cecilia

12 km
fra
300 kr.
/nat
2 anmeldelser

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾

Svarer normalt inden for en dag
CeciliaC

13. Cecilia

Reserve love 💕 for your pets 🫶🏻🐾12 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
DannyD

14. Danny

6.3 km
fra
250 kr.
/nat

Moden, pålidelig, aktiv og passioneret hundemenneske

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med labrador/rottweiler blanding Koda
DannyD

14. Danny

Moden, pålidelig, aktiv og passioneret hundemenneske6.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med labrador/rottweiler blanding Koda
fra
250 kr.
/nat
NicolasN

15. Nicolas

9.3 km
fra
700 kr.
/nat
1
tilbagevendende gæst

Caring and Experienced Pet Sitter You Can Trust

NicolasN

15. Nicolas

Caring and Experienced Pet Sitter You Can Trust9.3 km
1 tilbagevendende gæst
fra
700 kr.
/nat
ShaghayeghS

16. Shaghayegh

8 km
fra
400 kr.
/nat
3 anmeldelser

29 årig livsglad dyrepasser🥰

Svarer normalt inden for en time
ShaghayeghS

16. Shaghayegh

29 årig livsglad dyrepasser🥰8 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
400 kr.
/nat
JulieJ

17. Julie

8.3 km
fra
250 kr.
/nat
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

SØD, OMSORGSFULD OG DYREELSKER 🐾🐶❤️🌿

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pembroke welsh corgi Leif
JulieJ

17. Julie

SØD, OMSORGSFULD OG DYREELSKER 🐾🐶❤️🌿8.3 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pembroke welsh corgi Leif
fra
250 kr.
/nat
SannieS

18. Sannie

8 km
fra
450 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Fra logrende haler til spindende katte

Bor sammen med 1 kat
SannieS

18. Sannie

Fra logrende haler til spindende katte8 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 kat
fra
450 kr.
/nat
IlariaI

19. Ilaria

7 km
fra
150 kr.
/nat

Erfaren dyreelsker med 15+ års erfaring

Svarer normalt inden for en dag
IlariaI

19. Ilaria

Erfaren dyreelsker med 15+ års erfaring7 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/nat
AnaA

20. Ana

11.2 km
fra
350 kr.
/nat
3 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Looking forward to give some love :)

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix Bella
AnaA

20. Ana

Looking forward to give some love :)11.2 km
(3 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mix Bella
fra
350 kr.
/nat