1. Huspasning
  2. Charlottenlund

Pasning af hus, Charlottenlund

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
NinaN

1. Nina

4.5 km
fra
400 kr.
/nat

Rolig, omsorgsfuld og ansvarsbevidst dyrepasser

Svarer normalt inden for et par timer
NinaN

1. Nina

Rolig, omsorgsfuld og ansvarsbevidst dyrepasser4.5 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
LeaL

2. Lea

7.9 km
fra
300 kr.
/nat

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
LeaL

2. Lea

Ansvarlig og omsorgsfuld hundelufter7.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
SilviaS

3. Silvia

6.8 km
fra
300 kr.
/nat

Personalized pet care focused on comfort and trust

Svarer normalt inden for et par timer
SilviaS

3. Silvia

Personalized pet care focused on comfort and trust6.8 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat
Jo GudmanJ

4. Jo Gudman

5.8 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr

Svarer normalt inden for en dag
Jo GudmanJ

4. Jo Gudman

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr5.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
JannickJ

5. Jannick

4.9 km
fra
500 kr.
/nat

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro

JannickJ

5. Jannick

Kærlig og erfaren kæledyrspasser på Østerbro4.9 km
fra
500 kr.
/nat
LauraL

6. Laura

4.9 km
fra
300 kr.
/nat

Pet friendly company

LauraL

6. Laura

Pet friendly company 4.9 km
fra
300 kr.
/nat
SriS

7. Sri

7.2 km
fra
650 kr.
/nat
3 anmeldelser

They are babies🐈🐕‍🦺❤️

Svarer normalt inden for en dag
SriS

7. Sri

They are babies🐈🐕‍🦺❤️7.2 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
650 kr.
/nat
Anca IoanaA

8. Anca Ioana

8.2 km
fra
250 kr.
/nat

Kattedame

Anca IoanaA

8. Anca Ioana

Kattedame8.2 km
fra
250 kr.
/nat
MariaM

9. Maria

9 km
fra
250 kr.
/nat

Loving student who treats every pet with care and patience

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

9. Maria

Loving student who treats every pet with care and patience9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
TaraT

10. Tara

8.3 km
fra
420 kr.
/nat

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!

Svarer normalt inden for en dag
TaraT

10. Tara

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!8.3 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
420 kr.
/nat
AxelA

11. Axel

7.9 km
fra
350 kr.
/nat

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

11. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs7.9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
Chi JenC

12. Chi Jen

8 km
fra
400 kr.
/nat
1 anmeldelse

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home

Chi JenC

12. Chi Jen

Pawsitive Pet Care: Your Furry Friends' Home Away from Home8 km
(1 anmeldelse)
fra
400 kr.
/nat
LailaL

13. Laila

5.9 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Bubbly, cheerful, calm and patient

LailaL

13. Laila

Bubbly, cheerful, calm and patient 5.9 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
NicolaiN

14. Nicolai

8.8 km
fra
400 kr.
/nat

Hunde-elskende par

Svarer normalt inden for en time
NicolaiN

14. Nicolai

Hunde-elskende par8.8 km
Svarer normalt inden for en time
fra
400 kr.
/nat
GuillerminaG

15. Guillermina

9.7 km
fra
350 kr.
/nat

A safe place for your pets ♥️

GuillerminaG

15. Guillermina

A safe place for your pets ♥️9.7 km
fra
350 kr.
/nat
MarinaM

16. Marina

5.7 km
fra
400 kr.
/nat

Experienced Pet Sitter

MarinaM

16. Marina

Experienced Pet Sitter5.7 km
fra
400 kr.
/nat
ShuhanS

17. Shuhan

5.4 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog & cat lover

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
ShuhanS

17. Shuhan

Experienced dog & cat lover5.4 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
fra
250 kr.
/nat
AlexandraA

18. Alexandra

5.7 km
fra
1.200 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dog lover :)

Svarer normalt inden for en dag
AlexandraA

18. Alexandra

Dog lover :)5.7 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
1.200 kr.
/nat
MatteoM

19. Matteo

8.2 km
fra
500 kr.
/nat

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
MatteoM

19. Matteo

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy8.2 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
500 kr.
/nat
AndrésA

20. Andrés

9.7 km
fra
259 kr.
/nat

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️

Svarer normalt inden for et par timer
AndrésA

20. Andrés

Focused on pet sitting day&night at the clients homes ❤️9.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
259 kr.
/nat