1. Huspasning
  2. Charlottenlund

Pasning af hus, Charlottenlund

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
KirstenK

1. Kirsten

5.3 km
fra
350 kr.
/nat

Longtime animal bestie ready for new furry friends!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
KirstenK

1. Kirsten

Longtime animal bestie ready for new furry friends!5.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Dachshund Marble
fra
350 kr.
/nat
PricillaP

2. Pricilla

8.9 km
fra
380 kr.
/nat
1 anmeldelse

Fun, loving care with 3 years professional experience

Svarer normalt inden for et par timer
PricillaP

2. Pricilla

Fun, loving care with 3 years professional experience 8.9 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
fra
380 kr.
/nat
JessicaJ

3. Jessica

8.2 km
fra
300 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring dogsitters for your doggo 💛

Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
JessicaJ

3. Jessica

Caring dogsitters for your doggo 💛8.2 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 2 hunde
Bor sammen med Rudhår Vizsla Kaia
fra
300 kr.
/nat
RezaR

4. Reza

9.5 km
fra
300 kr.
/nat

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

4. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕9.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
MatildeM

5. Matilde

6.9 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Ansvarlig og kærlig dyrepasser/lufter i København

Svarer normalt inden for en dag
MatildeM

5. Matilde

Ansvarlig og kærlig dyrepasser/lufter i København6.9 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
StelaS

6. Stela

9 km
fra
240 kr.
/nat

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

6. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕9 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
240 kr.
/nat
TaniaT

7. Tania

4.7 km
fra
300 kr.
/nat
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hi! I'm Tania. Pet sitting

TaniaT

7. Tania

Hi! I'm Tania. Pet sitting 4.7 km
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
fra
300 kr.
/nat
GrantG

8. Grant

8.2 km
fra
350 kr.
/nat

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!

Svarer normalt inden for en dag
GrantG

8. Grant

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!8.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
NurulN

9. Nurul

1.6 km
fra
900 kr.
/nat
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸

Svarer normalt inden for en time
NurulN

9. Nurul

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸1.6 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
fra
900 kr.
/nat
Jan PawcareJ

10. Jan Pawcare

7.5 km
fra
375 kr.
/nat
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

10. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem7.5 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
375 kr.
/nat
ElizabethE

11. Elizabeth

4.6 km
fra
900 kr.
/nat

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Pets Like Family

ElizabethE

11. Elizabeth

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Pets Like Family4.6 km
fra
900 kr.
/nat
EmmamaiaE

12. Emmamaia

6 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr

Bor sammen med 1 kat
EmmamaiaE

12. Emmamaia

Tryg dyrepasning, gåture og hjemmebesøg til alle kæledyr6 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
Mille PrienM

13. Mille Prien

7.5 km
fra
300 kr.
/nat

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København

Svarer normalt inden for en dag
Mille PrienM

13. Mille Prien

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København 7.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
LivnyL

14. Livny

5.1 km
fra
500 kr.
/nat

I take care of your furry friend as if were mine

LivnyL

14. Livny

I take care of your furry friend as if were mine5.1 km
fra
500 kr.
/nat
LouisL

15. Louis

7 km
fra
850 kr.
/nat

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde

LouisL

15. Louis

Fleksibel og tålmodig passer, erfaring med reaktive hunde7 km
fra
850 kr.
/nat
NoaN

16. Noa

7.4 km
fra
450 kr.
/nat

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

16. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring7.4 km
fra
450 kr.
/nat
HelinaH

17. Helina

6.2 km
fra
150 kr.
/nat

Huge animal lover and experienced sitter here to help

Svarer normalt inden for en dag
HelinaH

17. Helina

Huge animal lover and experienced sitter here to help6.2 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/nat
AlberteA

18. Alberte

6.1 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

18. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 6.1 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
AndrésA

19. Andrés

8.2 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

my passion and love for animals explains why I am here.

AndrésA

19. Andrés

my passion and love for animals explains why I am here.8.2 km
(1 anmeldelse)
fra
250 kr.
/nat
WeronikaW

20. Weronika

6.9 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

20. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 6.9 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat