1. Huspasning
  2. Brabrand

Pasning af hus, Brabrand

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
pejmanP

1. pejman

7.4 km
fra
250 kr.
/nat

Pet sitting

Bor sammen med 1 kat
pejmanP

1. pejman

Pet sitting7.4 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
Maria IsabelM

2. Maria Isabel

6.4 km
fra
250 kr.
/nat

erfaring både med hunde og katte

Svarer normalt inden for en dag
Maria IsabelM

2. Maria Isabel

erfaring både med hunde og katte6.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
MariaM

3. Maria

6.7 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving care when you’re not there. Experienced pet lover!

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

3. Maria

Loving care when you’re not there. Experienced pet lover!6.7 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
KamillaK

4. Kamilla

4.8 km
fra
250 kr.
/nat

erfaren dyreelsker

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
KamillaK

4. Kamilla

erfaren dyreelsker 4.8 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat
Signe MarieS

5. Signe Marie

6.5 km
fra
250 kr.
/nat

Omsorgsfuld passer søger nye dyrevenner

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
Signe MarieS

5. Signe Marie

Omsorgsfuld passer søger nye dyrevenner6.5 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
JonasJ

6. Jonas

5.6 km
fra
600 kr.
/nat

Tryg pasning af din pelsede ven<3

Svarer normalt inden for et par timer
JonasJ

6. Jonas

Tryg pasning af din pelsede ven<35.6 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
600 kr.
/nat
MayaM

7. Maya

7 km
fra
300 kr.
/nat

Et trygt hjem væk fra hjemmet

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Engelsk Staffordshire Bullterrier Saba
MayaM

7. Maya

Et trygt hjem væk fra hjemmet7 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Engelsk Staffordshire Bullterrier Saba
fra
300 kr.
/nat
Maria AmalieM

8. Maria Amalie

5.2 km
fra
620 kr.
/nat

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
Maria AmalieM

8. Maria Amalie

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler. 5.2 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
fra
620 kr.
/nat
StineS

9. Stine

5.5 km
fra
250 kr.
/nat

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby

Svarer normalt inden for en time
StineS

9. Stine

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby5.5 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat
Anna-MarieA

10. Anna-Marie

6.3 km
fra
350 kr.
/nat

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
Anna-MarieA

10. Anna-Marie

Energisk hundepasser, klar på nogle lange gåture og nus.6.3 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Flat Coated Retriver Elton
fra
350 kr.
/nat
ZoëZ

11. Zoë

8.1 km
fra
250 kr.
/nat

Pet loving and caring person, that grew up with dogs

Svarer normalt inden for et par timer
ZoëZ

11. Zoë

Pet loving and caring person, that grew up with dogs8.1 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
Josepha MadalenaJ

12. Josepha Madalena

3.8 km
fra
250 kr.
/nat

Happy to help, love animals and take care of them.

Josepha MadalenaJ

12. Josepha Madalena

Happy to help, love animals and take care of them.3.8 km
fra
250 kr.
/nat
DidaD

13. Dida

5.7 km
fra
350 kr.
/nat

Skal jeg passe godt på din kat eller hund?

Bor sammen med 1 kat
DidaD

13. Dida

Skal jeg passe godt på din kat eller hund? 5.7 km
Bor sammen med 1 kat
fra
350 kr.
/nat
FatemeF

14. Fateme

7.4 km
fra
250 kr.
/nat

Fifi's PET Sitting Service

Bor sammen med 2 katte
FatemeF

14. Fateme

Fifi's PET Sitting Service7.4 km
Bor sammen med 2 katte
fra
250 kr.
/nat
NicolaiN

15. Nicolai

6.1 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!

Svarer normalt inden for en dag
NicolaiN

15. Nicolai

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!6.1 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
MajaM

16. Maja

5.1 km
fra
350 kr.
/nat

Hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
MajaM

16. Maja

Hundelufter5.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
CalinC

17. Calin

7.6 km
fra
308,6 kr.
/nat

Just another sitter offering TLC :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
CalinC

17. Calin

Just another sitter offering TLC :)7.6 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
308,6 kr.
/nat
AlanA

18. Alan

7.6 km
fra
700 kr.
/nat

hundeelskende par med oceaner af tid - hjemme hele sommeren!

Svarer normalt inden for en dag
AlanA

18. Alan

hundeelskende par med oceaner af tid - hjemme hele sommeren!7.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
700 kr.
/nat
RocioR

19. Rocio

2.7 km
fra
300 kr.
/nat

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V

RocioR

19. Rocio

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V2.7 km
fra
300 kr.
/nat
JulieJ

20. Julie

6 km
fra
750 kr.
/nat

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven

JulieJ

20. Julie

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven6 km
fra
750 kr.
/nat