1. Huspasning
  2. Brabrand

Pasning af hus, Brabrand

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
NikitaN

1. Nikita

5.6 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Student med dyrekærlighed at uddele <3

Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 kat
NikitaN

1. Nikita

Student med dyrekærlighed at uddele <3 5.6 km
(1 anmeldelse)
Senest aktiv 3 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
Simon Kramer KjærS

2. Simon Kramer Kjær

4.7 km
fra
250 kr.
/nat

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden

Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Simon Kramer KjærS

2. Simon Kramer Kjær

Ung, frisk og smilende dyrepasser med meget tid på hånden4.7 km
Senest kontaktet for 9 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
250 kr.
/nat
SergioS

3. Sergio

8.1 km
fra
150 kr.
/nat

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov

Senest aktiv 4 dage siden
SergioS

3. Sergio

Kærlig og fleksibel dyrpasser tæt på strand og skov8.1 km
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/nat
Maria BelenM

4. Maria Belen

5.9 km
fra
550 kr.
/nat
4 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren kæledyrs passer til dyr i alle aldre

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
Maria BelenM

4. Maria Belen

Erfaren kæledyrs passer til dyr i alle aldre 5.9 km
(4 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
550 kr.
/nat
MariaM

5. Maria

6.2 km
fra
275 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
MariaM

5. Maria

Kærlig, omsorgsfuld og erfaren dyreelsker 🐶❤️6.2 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
275 kr.
/nat
OksanaO

6. Oksana

6 km
fra
250 kr.
/nat

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
OksanaO

6. Oksana

A safe, calm, loving & respectful friend for your dog6 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 5 dage siden
fra
250 kr.
/nat
LeaL

7. Lea

8.5 km
fra
400 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
LeaL

7. Lea

Kærlig pasning tæt på skov og vand 🐶🌳8.5 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
400 kr.
/nat
MariaM

8. Maria

7 km
fra
250 kr.
/nat

Hunde og katte sitter.

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
MariaM

8. Maria

Hunde og katte sitter.7 km
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 8 dage siden
fra
250 kr.
/nat
RoxanaR

9. Roxana

5.3 km
fra
370 kr.
/nat
3 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

pet sitter!

Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
RoxanaR

9. Roxana

pet sitter!5.3 km
(3 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest kontaktet for 12 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
370 kr.
/nat
Stephanie LiamS

10. Stephanie Liam

7.1 km
fra
400 kr.
/nat
6 anmeldelser
3
tilbagevendende gæster

Ansæt Risskov bedste dyrepasser

Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
Stephanie LiamS

10. Stephanie Liam

Ansæt Risskov bedste dyrepasser7.1 km
(6 anmeldelser)
3 tilbagevendende gæster
Senest aktiv 12 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
400 kr.
/nat
AmiraA

11. Amira

5.1 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Dyreglad kvinde

Senest aktiv 13 dage siden
Bor sammen med 1 kat
AmiraA

11. Amira

Dyreglad kvinde 5.1 km
(5 anmeldelser)
Senest aktiv 13 dage siden
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
DitteD

12. Ditte

6.1 km
fra
250 kr.
/nat
3 anmeldelser

Dyreelsker der er klar på lange luftninger og aktivering

Svarer normalt inden for en dag
DitteD

12. Ditte

Dyreelsker der er klar på lange luftninger og aktivering6.1 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
ChristaC

13. Christa

16 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dyrepasser i Skanderborg og omegn

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
ChristaC

13. Christa

Dyrepasser i Skanderborg og omegn16 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
350 kr.
/nat
MajaM

14. Maja

5.1 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C

Svarer normalt inden for en time
MajaM

14. Maja

Hyggelig, fleksibel hundepasser i Aarhus C5.1 km
(2 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en time
fra
400 kr.
/nat
LouiseL

15. Louise

6.4 km
fra
350 kr.
/nat

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pomeranian Simba
LouiseL

15. Louise

Vi savner en firbenet ven til vores gåture 🐶6.4 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Pomeranian Simba
fra
350 kr.
/nat
KostekK

16. Kostek

10.7 km
fra
450 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Two young people and an a small dog seek similar!

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
KostekK

16. Kostek

Two young people and an a small dog seek similar!10.7 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Mini dachshund Maja
fra
450 kr.
/nat
AnnaA

17. Anna

6.1 km
fra
250 kr.
/nat

Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr

Svarer normalt inden for en dag
AnnaA

17. Anna

Hundehvisker med livslang erfaring og en kærlighed til dyr6.1 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
ElisabettaE

18. Elisabetta

16.8 km
fra
250 kr.
/nat

Tryg og kærlig pasning på landet, med masser af erfaring

Bor sammen med 1 kat
ElisabettaE

18. Elisabetta

Tryg og kærlig pasning på landet, med masser af erfaring16.8 km
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
KerstinK

19. Kerstin

7 km
fra
400 kr.
/nat
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

19. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰7 km
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat
SofijaS

20. Sofija

2.6 km
fra
300 kr.
/nat

Your Pet’s New Walking Buddy 🐕✨

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
SofijaS

20. Sofija

Your Pet’s New Walking Buddy 🐕✨2.6 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
300 kr.
/nat