1. Huspasning
  2. Birkerød

Pasning af hus, Birkerød

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Jo GudmanJ

1. Jo Gudman

18.4 km
fra
450 kr.
/nat
1 anmeldelse

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr

Svarer normalt inden for en dag
Jo GudmanJ

1. Jo Gudman

Uddannet professionel dyrepasser, som er tosset med dyr18.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
450 kr.
/nat
BeatrizB

2. Beatriz

19.2 km
fra
250 kr.
/nat
5 anmeldelser

Alt jeg mangler er hunde 🧡

Svarer normalt inden for en dag
BeatrizB

2. Beatriz

Alt jeg mangler er hunde 🧡19.2 km
(5 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
LauraL

3. Laura

16.9 km
fra
300 kr.
/nat

Pet friendly company

LauraL

3. Laura

Pet friendly company 16.9 km
fra
300 kr.
/nat
SriS

4. Sri

17.1 km
fra
650 kr.
/nat
3 anmeldelser

They are babies🐈🐕‍🦺❤️

Svarer normalt inden for en dag
SriS

4. Sri

They are babies🐈🐕‍🦺❤️17.1 km
(3 anmeldelser)
Svarer normalt inden for en dag
fra
650 kr.
/nat
Anca IoanaA

5. Anca Ioana

17.8 km
fra
250 kr.
/nat

Kattedame

Anca IoanaA

5. Anca Ioana

Kattedame17.8 km
fra
250 kr.
/nat
TaraT

6. Tara

18.8 km
fra
420 kr.
/nat

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!

Svarer normalt inden for en dag
TaraT

6. Tara

Hundens nye bedste ven – masser af kærlighed og sjov!18.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
420 kr.
/nat
AxelA

7. Axel

18.4 km
fra
350 kr.
/nat

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs

Svarer normalt inden for en dag
AxelA

7. Axel

Reliable British Student, lifelong pet owner, Cats & Dogs18.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
LailaL

8. Laila

17.4 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Bubbly, cheerful, calm and patient

LailaL

8. Laila

Bubbly, cheerful, calm and patient 17.4 km
(1 anmeldelse)
fra
500 kr.
/nat
MarinaM

9. Marina

18.5 km
fra
400 kr.
/nat

Experienced Pet Sitter

MarinaM

9. Marina

Experienced Pet Sitter18.5 km
fra
400 kr.
/nat
ShuhanS

10. Shuhan

16 km
fra
250 kr.
/nat

Experienced dog & cat lover

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
ShuhanS

10. Shuhan

Experienced dog & cat lover16 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
Bor sammen med Italian greyhound Douya
fra
250 kr.
/nat
AlexandraA

11. Alexandra

18.4 km
fra
1.200 kr.
/nat
1 anmeldelse

Dog lover :)

Svarer normalt inden for en dag
AlexandraA

11. Alexandra

Dog lover :)18.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
1.200 kr.
/nat
MatteoM

12. Matteo

19.3 km
fra
500 kr.
/nat

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy

Bor sammen med 1 hund, 1 kat
MatteoM

12. Matteo

Sporty and Caring Pet Friend student from Italy19.3 km
Bor sammen med 1 hund, 1 kat
fra
500 kr.
/nat
JenniJ

13. Jenni

9.4 km
fra
350 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
JenniJ

13. Jenni

Pålidelig dyrepasser9.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv 2 dage siden
fra
350 kr.
/nat