1. Huspasning
  2. Birkerød

Pasning af hus, Birkerød

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
RezaR

1. Reza

13.5 km
fra
300 kr.
/nat

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
RezaR

1. Reza

Devoted Animal Lover & Caring Pet Sitter🐈🐕13.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
MatildeM

2. Matilde

16.2 km
fra
300 kr.
/nat
1 anmeldelse

Ansvarlig og kærlig dyrepasser/lufter i København

Svarer normalt inden for en dag
MatildeM

2. Matilde

Ansvarlig og kærlig dyrepasser/lufter i København16.2 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
StelaS

3. Stela

15.6 km
fra
240 kr.
/nat

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕

Svarer normalt inden for en dag
StelaS

3. Stela

Here to spoil your pet when you're away! 🐈🐕15.6 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
240 kr.
/nat
TaniaT

4. Tania

17.3 km
fra
300 kr.
/nat
8 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Hi! I'm Tania. Pet sitting

TaniaT

4. Tania

Hi! I'm Tania. Pet sitting 17.3 km
(8 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
fra
300 kr.
/nat
GrantG

5. Grant

19.3 km
fra
350 kr.
/nat

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!

Svarer normalt inden for en dag
GrantG

5. Grant

Din glade hundeven i KBH – klar til at passe din hvalp!19.3 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
NurulN

6. Nurul

14.9 km
fra
900 kr.
/nat
12 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸

Svarer normalt inden for en time
NurulN

6. Nurul

Erfaren og omsorgsfuld dyrepasser🐾🌸14.9 km
(12 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en time
fra
900 kr.
/nat
JulietaJ

7. Julieta

19 km
fra
300 kr.
/nat

Your Cat’s New Friend in Denmark

Svarer normalt inden for en dag
JulietaJ

7. Julieta

Your Cat’s New Friend in Denmark19 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
Jan PawcareJ

8. Jan Pawcare

7.4 km
fra
375 kr.
/nat
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

8. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem7.4 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
fra
375 kr.
/nat
ElizabethE

9. Elizabeth

17.2 km
fra
900 kr.
/nat

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Pets Like Family

ElizabethE

9. Elizabeth

Caring & Reliable Pet Sitter Who Treats Pets Like Family17.2 km
fra
900 kr.
/nat
Mille PrienM

10. Mille Prien

20 km
fra
300 kr.
/nat

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København

Svarer normalt inden for en dag
Mille PrienM

10. Mille Prien

Dyrepasser med hjerte og erfaring i hjertet af København 20 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
300 kr.
/nat
LivnyL

11. Livny

17.1 km
fra
500 kr.
/nat

I take care of your furry friend as if were mine

LivnyL

11. Livny

I take care of your furry friend as if were mine17.1 km
fra
500 kr.
/nat
NoaN

12. Noa

13.6 km
fra
450 kr.
/nat

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring

NoaN

12. Noa

Dyreglad og fleksibel passer med hundeerfaring13.6 km
fra
450 kr.
/nat
MariaM

13. Maria

18.7 km
fra
250 kr.
/nat

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland

Svarer normalt inden for et par timer
MariaM

13. Maria

🐾 Loving cat sitter missing her own cats from Poland18.7 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
LorenaL

14. Lorena

17.4 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

A Colombian that love animals!

Svarer normalt inden for en dag
LorenaL

14. Lorena

A Colombian that love animals!17.4 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
HelinaH

15. Helina

17.5 km
fra
150 kr.
/nat

Huge animal lover and experienced sitter here to help

Svarer normalt inden for en dag
HelinaH

15. Helina

Huge animal lover and experienced sitter here to help17.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
150 kr.
/nat
AlberteA

16. Alberte

17.3 km
fra
400 kr.
/nat
2 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig

Svarer normalt inden for et par timer
AlberteA

16. Alberte

Sød og kærlig kattepasser tilgængelig 17.3 km
(2 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
ElizabethE

17. Elizabeth

11.5 km
fra
350 kr.
/nat
1 anmeldelse

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
ElizabethE

17. Elizabeth

Par med lille hund - Nær skov og stor erfaring med hunde11.5 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Italiensk Mynde Alfie
fra
350 kr.
/nat
WeronikaW

18. Weronika

16.2 km
fra
500 kr.
/nat
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

A couple pet sitting in a green neighborhood

Svarer normalt inden for en dag
WeronikaW

18. Weronika

A couple pet sitting in a green neighborhood 16.2 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
NinaN

19. Nina

17.1 km
fra
400 kr.
/nat

Rolig, omsorgsfuld og ansvarsbevidst dyrepasser

Svarer normalt inden for et par timer
NinaN

19. Nina

Rolig, omsorgsfuld og ansvarsbevidst dyrepasser17.1 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
400 kr.
/nat
SilviaS

20. Silvia

18.4 km
fra
300 kr.
/nat

Personalized pet care focused on comfort and trust

Svarer normalt inden for et par timer
SilviaS

20. Silvia

Personalized pet care focused on comfort and trust18.4 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
300 kr.
/nat