1. Huspasning
  2. Aarhus

Pasning af hus, Aarhus

Huspasseren bor i dit hjem dag og nat, og passer både på kæledyr og hus.

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Maria IsabelM

1. Maria Isabel

0.4 km
fra
250 kr.
/nat

erfaring både med hunde og katte

Svarer normalt inden for en dag
Maria IsabelM

1. Maria Isabel

erfaring både med hunde og katte0.4 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
MariaM

2. Maria

0.7 km
fra
250 kr.
/nat
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Loving care when you’re not there. Experienced pet lover!

Svarer normalt inden for en dag
MariaM

2. Maria

Loving care when you’re not there. Experienced pet lover!0.7 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
fra
250 kr.
/nat
KamillaK

3. Kamilla

6.2 km
fra
250 kr.
/nat

erfaren dyreelsker

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
KamillaK

3. Kamilla

erfaren dyreelsker 6.2 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat
JonasJ

4. Jonas

1 km
fra
600 kr.
/nat

Tryg pasning af din pelsede ven<3

Svarer normalt inden for et par timer
JonasJ

4. Jonas

Tryg pasning af din pelsede ven<31 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
600 kr.
/nat
NikitaN

5. Nikita

0.8 km
fra
250 kr.
/nat
1 anmeldelse

Student med dyrekærlighed at uddele <3

Bor sammen med 1 kat
NikitaN

5. Nikita

Student med dyrekærlighed at uddele <3 0.8 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
fra
250 kr.
/nat
Maria AmalieM

6. Maria Amalie

2.1 km
fra
620 kr.
/nat

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler.

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
Maria AmalieM

6. Maria Amalie

Pensioneret dyrepasser, samt hundetræner & behandler. 2.1 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med grand danois Lady
fra
620 kr.
/nat
StineS

7. Stine

2 km
fra
250 kr.
/nat

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby

Svarer normalt inden for en time
StineS

7. Stine

Hundepasning af aleneboende ung kvinde Aarhus midtby2 km
Svarer normalt inden for en time
fra
250 kr.
/nat
ZoëZ

8. Zoë

3.2 km
fra
250 kr.
/nat

Pet loving and caring person, that grew up with dogs

Svarer normalt inden for et par timer
ZoëZ

8. Zoë

Pet loving and caring person, that grew up with dogs3.2 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
250 kr.
/nat
Josepha MadalenaJ

9. Josepha Madalena

5.5 km
fra
250 kr.
/nat

Happy to help, love animals and take care of them.

Josepha MadalenaJ

9. Josepha Madalena

Happy to help, love animals and take care of them.5.5 km
fra
250 kr.
/nat
DidaD

10. Dida

0.5 km
fra
350 kr.
/nat

Skal jeg passe godt på din kat eller hund?

Bor sammen med 1 kat
DidaD

10. Dida

Skal jeg passe godt på din kat eller hund? 0.5 km
Bor sammen med 1 kat
fra
350 kr.
/nat
FatemeF

11. Fateme

2.6 km
fra
250 kr.
/nat

Fifi's PET Sitting Service

Bor sammen med 2 katte
FatemeF

11. Fateme

Fifi's PET Sitting Service2.6 km
Bor sammen med 2 katte
fra
250 kr.
/nat
NicolaiN

12. Nicolai

0.9 km
fra
500 kr.
/nat
1 anmeldelse

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!

Svarer normalt inden for en dag
NicolaiN

12. Nicolai

Kærlig og omsorgsfuld dyrepasser!0.9 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for en dag
fra
500 kr.
/nat
MajaM

13. Maja

1.8 km
fra
350 kr.
/nat

Hundelufter

Svarer normalt inden for en dag
MajaM

13. Maja

Hundelufter1.8 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/nat
CalinC

14. Calin

2.7 km
fra
308,6 kr.
/nat

Just another sitter offering TLC :)

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
CalinC

14. Calin

Just another sitter offering TLC :)2.7 km
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for et par timer
fra
308,6 kr.
/nat
AlanA

15. Alan

1.5 km
fra
700 kr.
/nat

hundeelskende par med oceaner af tid - hjemme hele sommeren!

Svarer normalt inden for en dag
AlanA

15. Alan

hundeelskende par med oceaner af tid - hjemme hele sommeren!1.5 km
Svarer normalt inden for en dag
fra
700 kr.
/nat
RocioR

16. Rocio

4.1 km
fra
300 kr.
/nat

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V

RocioR

16. Rocio

Caring for Your Pet Like Family -Aarhus V4.1 km
fra
300 kr.
/nat
JulieJ

17. Julie

1.5 km
fra
750 kr.
/nat

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven

JulieJ

17. Julie

En kærlig dyrepasser til din firbenende ven1.5 km
fra
750 kr.
/nat
KerstinK

18. Kerstin

1.2 km - Aarhus
fra
400 kr.
/nat
14 anmeldelser
7
tilbagevendende gæster

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰

Svarer normalt inden for en dag
KerstinK

18. Kerstin

Dogs🐶, Cats🐱, Bunnies🐰1.2 km - Aarhus
(14 anmeldelser)
7 tilbagevendende gæster
Svarer normalt inden for en dag
fra
400 kr.
/nat