1. Kattepasning
  2. Tune

Kattepasning, Tune

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
VictoriaV

1. Victoria

5.7 km
fra
350 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Where dogs rule and humans just follow orders

Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
VictoriaV

1. Victoria

Where dogs rule and humans just follow orders5.7 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
Svarer normalt inden for en dag
"Victoria did a wonderful job with my cats. They were relaxed and well cared for when I returned, and she left the house clean and tidy. I would happily book her again. "
SheilaS
Anmeldelse af Sheila
fra
350 kr.
/dag
PernilleP

2. Pernille

5.6 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕

Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
PernilleP

2. Pernille

Kærligt hundehjem med pasning i Hedehusene❤️🐕5.6 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 11 dage siden
Senest aktiv 11 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
Gabriel FelipeG

3. Gabriel Felipe

6.6 km
fra
150 kr.
/dag

Caring & Reliable Pet Sitter Experienced with Special Needs

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med None Nala
Gabriel FelipeG

3. Gabriel Felipe

Caring & Reliable Pet Sitter Experienced with Special Needs6.6 km
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med None Nala
fra
150 kr.
/dag
aggelikiA

4. aggeliki

5.8 km
fra
150 kr.
/dag

Loving care for your pets while you’re away

aggelikiA

4. aggeliki

Loving care for your pets while you’re away5.8 km
fra
150 kr.
/dag
Denis & Mathias & AtlasD

5. Denis & Mathias & Atlas

4.2 km - Greve
fra
200 kr.
/dag
9 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩

Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
Denis & Mathias & AtlasD

5. Denis & Mathias & Atlas

Three best friends for your dog? 🐶 Woof, yes please! 🤩4.2 km - Greve
(9 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Bor sammen med 1 hund
Bor sammen med Cavapoo Atlas
"Lennie was taken well care of and happy to spend some play time with their sweet dog Atlas. This was my first time leaving my dog with a paid sitter and Mathias was very kind to be considerate of any concerns I had. I received many updates during - very appreciated! Highly recommend. "
RikkeR
Anmeldelse af Rikke
fra
200 kr.
/dag
PaulinaP

6. Paulina

6.3 km
fra
186 kr.
/dag
1 anmeldelse

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾

Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
PaulinaP

6. Paulina

Loving Dog Walker & Trusted Pet Sitter in Copenhagen 🐾6.3 km
(1 anmeldelse)
Senest kontaktet for 3 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
186 kr.
/dag
EmiliaE

7. Emilia

7 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev

Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
EmiliaE

7. Emilia

Dyrepasser zoologiske dyr, veterinærsygeplejerskeelev7 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 14 dage siden
Senest aktiv 13 dage siden
fra
150 kr.
/dag
EmaE

8. Ema

6.8 km
fra
120 kr.
/dag

Experienced pet lover looking for some cuddles!🐾❤️

Svarer normalt inden for et par timer
EmaE

8. Ema

Experienced pet lover looking for some cuddles!🐾❤️6.8 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
120 kr.
/dag

Hvorfor vælge kattepasning?

Book en 5-stjernet dyresitter i Tune, der kommer hjem til dig et par gange om dagen for at fodre og lege med din kat.

Dyreejere booker kattesitting i Tune på Pawshake. Over 2171 dyreejere i Tune har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.