1. Kattepasning
  2. Nærum

Kattepasning, Nærum

Hjemmebesøg hos din kat

Serviceydelse
Placering
Datoer
Pris (DKK)
Hvor mange kæledyr?
Lille hund0-8 kg
Mellemstor hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Meget stor hund+45 kg
KatAlle
Lille kæledyrFugl, kanin, fritte, ...
Avancerede filtre
Marcela EmilieM

1. Marcela Emilie

2.7 km
fra
200 kr.
/dag
23 anmeldelser
6
tilbagevendende gæster

Your paws are in good hands! Trusted cat & dog sitting

Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
Marcela EmilieM

1. Marcela Emilie

Your paws are in good hands! Trusted cat & dog sitting2.7 km
(23 anmeldelser)
6 tilbagevendende gæster
Senest booket 3 dage siden
Senest kontaktet for 3 dage siden
"Marcela took exceptional care of our two fluffy ladies and truly went above and beyond. One of our cats is especially shy and skittish, but Marcela managed to win her over from day one! It was clear they both felt relaxed and happy in her care, which made our vacation also a vacation for them. Marcela is a true cat whisperer! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"
Albert & RinskeA
Anmeldelse af Albert & Rinske
fra
200 kr.
/dag
ZhijinZ

2. Zhijin

0.4 km
fra
150 kr.
/dag
4 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
ZhijinZ

2. Zhijin

Caring pet sitter with a soft spot for cats and dogs 🐾0.4 km
(4 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 5 dage siden
"Zhijin took care of our British Longhair cat, Gustaf, for 3 weeks while we were away, and we could not have asked for a better sitter! She provided detailed updates with photos twice a day. Zhijin strictly followed all routines, including daily brushing, eye cleaning, feeding, and playing. She went well above and beyond her duties: handling unexpected incidents with great care (like grooming and cleaning up when Gustaf had an upset stomach) and even offered to vacuum the apartment. She is extremely professional, gentle, punctual, and deeply caring. When we returned, Gustaf was calm, happy, and perfectly groomed. If you are looking for a reliable, detail-oriented, and kind pet sitter in the Nærum area, Zhijin is the absolute best choice. We will definitely reach out to her again in the future!"
OleksandrO
Anmeldelse af Oleksandr
fra
150 kr.
/dag
Du og dit kæledyr er i sikre hænder, når I booker og betaler på Pawshake.
PricillaP

3. Pricilla

2.8 km
fra
120 kr.
/dag
1 anmeldelse

Fun, loving care with 3 years professional experience

Svarer normalt inden for et par timer
PricillaP

3. Pricilla

Fun, loving care with 3 years professional experience 2.8 km
(1 anmeldelse)
Svarer normalt inden for et par timer
"We felt very safe having her take care of our cat."
MarleneM
Anmeldelse af Marlene
fra
120 kr.
/dag
ZhengZ

4. Zheng

4.1 km
fra
230 kr.
/dag
33 anmeldelser
12
tilbagevendende gæster

A Family-Run Boutique Cat Hotel & Customized Home Visits

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 9 dage siden
ZhengZ

4. Zheng

A Family-Run Boutique Cat Hotel & Customized Home Visits4.1 km
(33 anmeldelser)
12 tilbagevendende gæster
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest kontaktet for 9 dage siden
"Zheng is the most wonderful cat-sitter! Caring, thorough and communicative. I highly recommend her and won’t hesitate to book her again next time we need someone to look after our cat. "
TrineT
Anmeldelse af Trine
fra
230 kr.
/dag
Jan PawcareJ

5. Jan Pawcare

5.5 km
fra
185 kr.
/dag
6 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem

Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
Jan PawcareJ

5. Jan Pawcare

Kvalitetstid til dit kæledyr - Pasning i eget hjem5.5 km
(6 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 2 katte
Svarer normalt inden for et par timer
"Jan passede vores kat Tikki i 8 dage og vi er fuldt tilfredse. God kommunikation igennem hele pasningen og forløbet. Både husdyr og ejere fik hurtigt skabt god tillid til Jan. "
LenaL
Anmeldelse af Lena
fra
185 kr.
/dag
MetteM

6. Mette

4.9 km
fra
150 kr.
/dag
1 anmeldelse
1
tilbagevendende gæst

Din hunds nye bedste ven.

Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
MetteM

6. Mette

Din hunds nye bedste ven. 4.9 km
(1 anmeldelse)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 8 dage siden
Senest aktiv 4 dage siden
fra
150 kr.
/dag
AnastasiiaA

7. Anastasiia

5.4 km
fra
190 kr.
/dag
13 anmeldelser
4
tilbagevendende gæster

Cat Lover. Kat Dagplejen

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
AnastasiiaA

7. Anastasiia

Cat Lover. Kat Dagplejen5.4 km
(13 anmeldelser)
4 tilbagevendende gæster
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
"Anastasiia was wonderful with my two cats. She wrote messages during each visit to feed and clean the toilet, sharing pictures and news of our two little ones. My cats can be a bit shy sometimes, but they were very social and extrovert with her 🥰🥰 (even asking to be petted by her). The communication with Anastasiia was also super smooth, I am very happy I could find her to take care of my kittens. "
GabiG
Anmeldelse af Gabi
fra
190 kr.
/dag
AnnunyaA

8. Annunya

6.9 km
fra
250 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Din kats nye bedste ven!

Svarer normalt inden for en dag
AnnunyaA

8. Annunya

Din kats nye bedste ven! 6.9 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Svarer normalt inden for en dag
"Annunya was sweet, a true cat-lover and the perfect cat sitter for our Gus. We will book her anytime to take care of our cat. Thank you"
Ann CharlottA
Anmeldelse af Ann Charlott
fra
250 kr.
/dag
JenniJ

9. Jenni

5.4 km
fra
190 kr.
/dag
3 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Pålidelig dyrepasser

Senest aktiv 3 dage siden
JenniJ

9. Jenni

Pålidelig dyrepasser5.4 km
(3 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest aktiv 3 dage siden
"Jenni var så sød og rar og Siggy nød samværdet. Vil helt sikkert booke igen. "
SybilleS
Anmeldelse af Sybille
fra
190 kr.
/dag
AmandaA

10. Amanda

4.7 km
fra
200 kr.
/dag
4 anmeldelser
2
tilbagevendende gæster

Erfaren hundepasser

Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i dag
AmandaA

10. Amanda

Erfaren hundepasser4.7 km
(4 anmeldelser)
2 tilbagevendende gæster
Senest booket 4 dage siden
Senest kontaktet i dag
fra
200 kr.
/dag
IrinaI

11. Irina

6.5 km
fra
150 kr.
/dag
5 anmeldelser
1
tilbagevendende gæst

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig

Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i dag
IrinaI

11. Irina

Kærlig pasning til hunde (og katte) – hos mig eller dig6.5 km
(5 anmeldelser)
1 tilbagevendende gæst
Senest kontaktet for 6 dage siden
Senest aktiv i dag
fra
150 kr.
/dag
AmalieA

12. Amalie

5.4 km
fra
250 kr.
/dag
2 anmeldelser

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser

Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
AmalieA

12. Amalie

Har du brug for en pålidelig og kærlig dyrepasser 5.4 km
(2 anmeldelser)
Kalenderen er blevet aktualiseret for nylig
Senest aktiv i går
fra
250 kr.
/dag
LindaL

13. Linda

5.4 km
fra
130 kr.
/dag
53 anmeldelser
19
tilbagevendende gæster

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)

Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
LindaL

13. Linda

Katte og hunde pasning (min bedste hobby)5.4 km
(53 anmeldelser)
19 tilbagevendende gæster
Senest booket 10 dage siden
Senest kontaktet for 11 dage siden
"Linda is an attentive and reliable cat sitter. During my long vacation, she provided daily updates about my cat, which gave me so much peace of mind—especially since my cat wasn’t feeling well before I left. She showed genuine care and affection and created a friendly, comfortable environment for my cat. I couldn’t have asked for better care. Highly recommend Linda for anyone needing a trustworthy and loving sitter!"
BettyB
Anmeldelse af Betty
fra
130 kr.
/dag
KatharinaK

14. Katharina

4.9 km
fra
200 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Alt for dyrene

Senest aktiv 8 dage siden
KatharinaK

14. Katharina

Ny dyrepasser
Alt for dyrene4.9 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
200 kr.
/dag
Juan MaJ

15. Juan Ma

2.6 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Dog lover with a lifetime of experience 🐾

Senest aktiv 8 dage siden
Juan MaJ

15. Juan Ma

Ny dyrepasser
Dog lover with a lifetime of experience 🐾2.6 km
Senest aktiv 8 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Andrei and GalinaA

16. Andrei and Galina

3.9 km
fra
150 kr.
/dag
2 anmeldelser

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.

Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
Andrei and GalinaA

16. Andrei and Galina

A Couple’s Care, Your Pet’s Comfort. Cats, dogs etc.3.9 km
(2 anmeldelser)
Senest kontaktet for 13 dage siden
Senest aktiv 9 dage siden
fra
150 kr.
/dag
Ana LuciaA

17. Ana Lucia

5.2 km
fra
150 kr.
/dag
Ny dyrepasser

Making pets way their tails

Ana LuciaA

17. Ana Lucia

Ny dyrepasser
Making pets way their tails 5.2 km
fra
150 kr.
/dag
BeataB

18. Beata

4.7 km
fra
350 kr.
/dag

I love cats/I took care of 12 kitties simultaneously

Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
BeataB

18. Beata

I love cats/I took care of 12 kitties simultaneously 4.7 km
Bor sammen med 3 katte
Svarer normalt inden for en dag
fra
350 kr.
/dag
ArchieA

19. Archie

4 km
fra
200 kr.
/dag
1 anmeldelse

Pet Sitter With Degree In Zoology

Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
ArchieA

19. Archie

Pet Sitter With Degree In Zoology 4 km
(1 anmeldelse)
Bor sammen med 1 kat
Svarer normalt inden for en dag
fra
200 kr.
/dag
PietroP

20. Pietro

4.4 km
fra
20 €
/dag

true animal lover

Svarer normalt inden for et par timer
PietroP

20. Pietro

true animal lover4.4 km
Svarer normalt inden for et par timer
fra
20 €
/dag

Hvorfor vælge kattepasning?

Book en 5-stjernet dyresitter i Nærum, der kommer hjem til dig et par gange om dagen for at fodre og lege med din kat.

Dyreejere booker kattesitting i Nærum på Pawshake. Over 2361 dyreejere i Nærum har skrevet en anmeldelse og givet gennemsnitskarakteren 4.96/5. Det hele betalt sikkert og enkelt via Visa, Mastercard, American Express.